PDA

Zobacz pełną wersję : Trening po kardio !



Pawelj18
04-01-10, 21:10
Witam !! Wiem ze jest duzo tematow na temat treningu dla poczatkujacych itp ale chcialbym aby ktos doswiadczony doradzil mi w moim konkretnym przypadku.
A wiec, przez ostatnie 3 miesiace , 3 razy w tygodniu po 1,5 h cwiczylem kardiofitness. Zrzucilem wage z 68 do 64 kg. Mam 173 cm. Moja sylwetka wyglada teraz tak ze : glownie mam zarysy\wyksztaltowane miesnie, brzucha, klata, lapa, plecy. Tluste zostaly mi troche posladki ( co mnie baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wkurza !!! ) i wewnetrzne czesci ud. Chcialbym teraz przybrac na masie bo jak schudlem to troche na twarzy zle wygladam bardzo chudo noi chcialbym miec tych miesni aby fajnie wygladac a nie jak chudzielec. Chcialbym jeszcze zaznaczyc ze jak cwiczylem kardio to jadlem baaaaaardzo duzo bialka i staralem sie ograniczac kalorie ( jadlem duzo ryb, glownie losos, tunczyk). Bardzo prosilbym o porady i POMOC !! w przybraniu na masie miesniowej a nie tluszczowej. Cwiczylem kardiofitness bo powiedziane mi zeby robic mase i miesnie to najpierw tluszcz trzeba zrzucic, tak zrobilem ale nie wiem jak teraz mam cwiczyc:(

Mam 20 lat i zadnych przeciwskazan medycznych.

Z gory dziekuje za wszelkie porady i poswiecony czas !

bulitto
04-01-10, 22:54
zobacz sobie dział trening znajdz ogólnorozwojówke później po niej co tam będziesz chciał split, hst itd. ,dalej udaj się do działu dieta i sprawdź diety na mase, nie wiem czy w podwieszonych są na taką wage ale sprawdź...