PDA

Zobacz pełną wersję : Golden Finish-złota reklama czy złoty środek?



Budrys
04-01-10, 14:58
Witam,
natrafiłem na taki produkt: Golden Finish firmy Controlled Labs, powiem szczerze że zajebiście wywarł na mnie wrażenie, ale RAZ że firma mi obca, jeśli ją ktoś zna to czekam na opinie, DWA produkt dość fajny, ale czy widzicie jakieś niedoskonałości w nim? i czy warty polecenia, TRZY gdzie kurwa można to kupić-jeśli chodzi o sklepy stacjonarne w południowej Polsce, czy to tylko przez neta?

pozdrawiam, czekam na opinie, bo pewności nie mam czy to jakaśdobra marka

fallenursus
04-01-10, 15:21
CL firma u was dosc malo znana, choc jedna z lepszych na rynku. Golden Finish podobny do Anabolic Window(nutrabolics), i Torrent(universal). czyli mieszanka potreningowa.

Budrys
04-01-10, 15:29
czyli firma międzynarodowa.
Tak myśle że gdybym to kupił, to dorzucałbym sobie troche l-glutaminy bo ją sobie cenie.

Jakieś inne sugestie w razie suplementacji tego produktu?

fallenursus
04-01-10, 15:33
nalezalo by zauwazyc ze GF juz nie produkuja:)

Budrys
04-01-10, 15:43
no widzisz, tak właśnie nie można natrafićna ten produkt, TRZEBA BYŁOT AK OD RAZU !,
a swoją drogą czemu go zdjęli z produkcji skoro produkt był dobry?
-czyżby widocznie nie był...

fallenursus
04-01-10, 15:51
robia podobny, Golden Gains. cos mi sie o uszy obilo ze smak byl niezadowalajacy

Budrys
04-01-10, 16:57
spodobał mi się ten Anabolic Window, trzeba się będzie za nim rozglądnąć, szkoda tylko że w nim jest trochę kreatyny-nie za bardzo ją doceniam w porównaniu z "debeściakami"-glutaminą, bcaa, białeczkiem i węglami

fallenursus
04-01-10, 17:25
anabolic window moge polecic bo mialem. kupilem jak byly na slecjalu i teraz sie kopie w tylek ze nie kupilem wiecej puszek. mialem smak arbuzowy, miodzioo nawet z woda

dzbanekzwd
04-01-10, 18:44
no widzisz, tak właśnie nie można natrafićna ten produkt, TRZEBA BYŁOT AK OD RAZU !,
a swoją drogą czemu go zdjęli z produkcji skoro produkt był dobry?
-czyżby widocznie nie był...

pewnie zdjęli z tego samego powodu co starego venoma:cry: - bo był za dobry
(ale leży u mnie sobie czeka na przedsezonową redukcje:smile:)

Russel
04-01-10, 19:24
piłem to ostatnio z próbki w smaku ok
ogólnie jednak chyba są lepsze produkty na rynku
jeśli chodzi o okno anaboliczne po treningu chociażby torrent