PDA

Zobacz pełną wersję : Kiedy Gainer?



Gebrand
03-01-10, 21:57
Witam, mam pytanie. Otóż: mam zamiar spożywać gainer jako posiłek po treningowy(z racji braków w diecie). Kiedy jeszcze w ciągu dnia mogę spożywać Gainer ? Jakoś rano, jako II śniadanie ? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

mtm
03-01-10, 22:00
staraj sie jak naj miej go jeść ..
Bo jak będziesz nadużywać to zaleje , :silenced:
Osobiście dał bym tylko po treningu , no może jako dodatek do któregoś z śniadań .

Fehu
03-01-10, 22:18
ja osobiście gainera zjadam gdy mam kiepski posiłek bądź wcale ;/ dlatego stawiam na gainery z duża zawartością białka...
ale staram sie go regularnie nie mieć wpisanego w diete aczkolwiek róźnie to z nią bywa dlatego inwestuje w białko a ostatnio i własnie w gainera

Gebrand
03-01-10, 22:21
No okej, to po trenigu będe brał i jako drugie śniadanie takiego szejka :). Przed treningiem normalny posiłek z węgli i białka :>. Może tak być ?

grzechu-82
03-01-10, 22:24
Zależy jeszcze jaki gainer szamasz:lol: jak łatwo łapiesz fat to lepszy bulk (50-50 białko -węgle)

MolderDist
03-01-10, 23:10
Jeżeli jest dieta dograna na 100% to innej pory niż odrazu po treningu dla gainera nie ma.

m@bi
04-01-10, 12:48
Ja tam bezpośrednio po treningu wale Carbo samo... a potem za około 30 min twaróg biały ok (40gr białka) + jakies warzywa :P Wychodzi taniej :P

niewula
04-01-10, 16:24
najlepiej po treningu i z ranca

Gebrand
04-01-10, 16:54
Ej a taka opcja: Rano 50 gram do śniadania, na drugie śniadanie tylko gainer 50 gram i ostatnia porcja - po treningu 100 gram ? Wychodzi w dni treningowe 200 g dziennie. Moja dieta w 100% nie jest dopracowana, bo nie mam pełni możliwośći, dlatego chcę ją uzupełnić takim dawkowaniem gainera :)

MolderDist
04-01-10, 18:07
musisz zobaczyć, czy odpowiada wszystko Twoim założeniom b/t/w

jakiego masz gainera?

pozatym pamietaj, jedzenie w proszku <gainer> nigdy nie zastąpi prawdziwego jedzenia

Gebrand
07-01-10, 09:37
Gainer to : "GainBolic6000". Kurde, pośpieszyłem się z kupnem tego :/. Naczytałem się o gainerach, i wychodzi na to, że to odtłuszczający syf. A, ja za wszelką cenę staram się otłuszczenia unikać! I co teraz, straciłem kasę ? Czy jeśli będę tylko walił 50 gram na rano i 100 po treningu (40 minut po) to fat nie zajdzie ? Czy lepiej odstawić Gainera ? i może inną odżywkę kupić ? Pomocy panowie, z góry dzięki. Pozdrawiam, Karol.

know1126
07-01-10, 10:24
Gainer to : "GainBolic6000". Kurde, pośpieszyłem się z kupnem tego :/. Naczytałem się o gainerach, i wychodzi na to, że to odtłuszczający syf. A, ja za wszelką cenę staram się otłuszczenia unikać! I co teraz, straciłem kasę ? Czy jeśli będę tylko walił 50 gram na rano i 100 po treningu (40 minut po) to fat nie zajdzie ? Czy lepiej odstawić Gainera ? i może inną odżywkę kupić ? Pomocy panowie, z góry dzięki. Pozdrawiam, Karol.

najlepiej by bylo tylko po treningu w takim wypadku, w dzien unikać na tyle na ile mozliwe to, tylko normalne jedzenie, nieslodkie:)

edit; moze nie otluszczajacy bo zalezy jak na kogo dziala , jak ktos ma problem z utyciem to i po tym nie pojdzie mu nic, ale wszystko ma swoj cel w tym sporcie, i tez zalezy czy sie chce nabrac masy czy koniecznie jak najwiecej stracic tluszczu. no. pozdro:)