PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie suplementy 17 lat.



Mikekk
03-01-10, 20:29
Witam. Mam 17 ważę 75 kg obwód w bicepsie 34. Panowie powiedzcie mi co wziąć na 1 cykl. jakie białko,kreatyne może gainer?. Co byście najbardziej polecali by naprawdę zrobić masę mięśniową? Dziękuje z góry za pomoc. Wiem że dieta jest bardzo ważna jem w miarę dużo rożnych rzeczy.

Sosna91
03-01-10, 20:35
mono..

Mikekk
03-01-10, 20:41
A białko jakie do tego?

dzbanekzwd
03-01-10, 20:43
Zależy czy chcesz tanie czy jakieś z wyższej półki.

Mikekk
03-01-10, 20:47
Może być wyższa półka tylko żeby naprawdę podziałało :) Panowie mam nadzieję że mi pomożecie.

mtm
03-01-10, 20:48
Białka – odżywki białkowe (link do art. Białko, białko ach to ty by Symu)

Biogenix – Prolongatum
Dymatize - Elite Whey Protein
Olimp - System Protein 80
Ostrowia
Optimum - 100% Whey Gold Standard <
PVL - Iso-Stack
PVL - Whey Maxx <
Syntrax - Matrix
Syntrax - Nectar
Trec – Isolite
Trec - NitroProGen info
Trec - Ultimate Protein
GASPARI MYOFUSION <

Chyba Nal ostatnio mówił że Gaspari najlepszy na świecie .... teraz
Oczywiście pewnie dobrze mu powiedzieli co ma powiedzieć

dzbanekzwd
03-01-10, 20:50
nitroprogen, whey gold standard, gaspari myofusion

eh byłeś pierwszy ...

Patriot
03-01-10, 20:53
A jaki masz staż na siłowni ? I może najpierw należy pomyśleć do czego ma Ci służyć to białko, bo skoro chcesz je brać rozumiem że masz dietę ? :) i skoro chcesz mono brać rozumiem również, że z chociaż rok stażu posiadasz ?

Mikekk
03-01-10, 21:36
Staż treningowy 6 miesięcy. Diety zabardzo nie mam bo czasu na to nie mam, dlatego chciałem to zastąpić w suplementach. Dlatego chciałbym żeby ludzie z tego forum. Pomogli mi ułożyć dietę i doradzili odżywki które pomogą mi w dużej mierze zbudować masę mięśniową.

Patriot
03-01-10, 21:39
Po pierwsze, za krótki staż treningowy jak na mono.KRETA TO NIE CUDOWNY ŚRODEK PO KTÓRYM STAJE SIĘ KOKSEM
Białko czy gainer tylko do uzupełnienia diety, więc idź do działu dieta i tam poproś o pomoc w ułożeniu diety, a jeśli nie masz czasu na dietę to odpuść sobie siłownię :whistle:

Mikekk
03-01-10, 21:45
Dietę ułożę tylko chciałbym żeby ktoś z was pomógł mi dobrać najlepsze suplementy do diety. Zależy mi bardzo na masie, i wydaje mi się ze sama dieta nie wystarczy.

mtm
03-01-10, 21:49
Wystarczy jak będzie na max. dokręcona :twisted:

Mikekk
03-01-10, 21:54
Wydaje mi się ze przy mojej przemianie materii bez suplementu się nie obejdzie.

Patriot
04-01-10, 20:40
Obejdzie się napewno. Uwierz mi, że suplement to żaden cudowny środek. Idź do działu "Dieta" rozpisz swoją dietę i tam już Ci pomogą jak ją ułożyć aby było jak najlepiej.
Teraz na początku trenowania Ciebie powinien ruszyć sam trening, a odżywki będziesz potrzebował za dwa lata, a jeśli użyjesz je teraz to za te dwa lata bardzo słabo zadziałają i co wtedy weźmiesz? :)

niewula
04-01-10, 22:34
Patriot juz nie pierd... i tak wytrzymal 6 miesiecy co w jakies 70% zaczyna cykl od razu z pujsciem na silke ..

kup sobie monohudrat fimra nie taka wazna ( vitalmax, universal, trec...)
co do uzupelnienia diety to czy to ma tyc bialko czy gainer to zalezy od twojej diety, jesli masz malo wegli to gainer jak malo bialka w posilkach to bialko.
Z bialek polecal gold whey 100% standard,kaizen whey 100%, gaspari myofusion
a z gainerow to mutant mass , ultimate whey gainer

Patriot
06-01-10, 08:21
a rób sobie jak chcesz mi to obojętne ;) ja swoją opinię wyraziłem

tak swoją drogą to, że 70% osób które zaczynając ćwiczyć zaczyna z suplementami to znaczy, że też tak mam robić ? bezsensu myślenie i daruj sobie odpowiedź. Gratuluje AŻ 6 miesięcy bez supli clap

ratak
06-01-10, 10:18
Mój znajomy bardzo sobie chwali Whey Protein z hellhound.pl . Trzeba mu przyznać ,ze masę ma fantastyczną- ale to też chyba bardzo rygorystycznej i zarazem zróżnicowanej diety