PDA

Zobacz pełną wersję : Shock + Strom - połączenie dawkowania



jpMLN
03-01-10, 14:33
Witam, zaczynam cykl od nowego tygodnia i chce już mieć wszystko zapięte na " ostatni guzik " :smile: . Kto by pomógł / doradził jak stosować te dwa suple ?

Bo na pudełku ze Storma pisze:

Pierwszy raz, 30 minut przed treningiem, drugi 30 minut po treningu

a z Shock Therapy piszę :

1 miarka Shock Therapy 30 minut przed treningiem

No i teraz nie wiem jak to zrobić czy moze być tak ?

Dzień Treningowy :
- rano na czczo STORM
- przed treningiem SHOCK
- po treningu STORM

Dzień Nie treningowy :
- rano na czczo STORM
- w porze treningu SHOCK ?
- a po porze treningu czyli ok 1,5 h później STORM ? ? :lol:

Czy w dni nie treningowe nie brać w ogóle SHOCK'a ? Bo to przecież pobudzacz tylko do treningu co nie ? Jak byście to szamali ?

mutant
03-01-10, 14:42
tak jak rozpisales tylko shocka w DNT bym nie bral

jpMLN
03-01-10, 14:46
Też tak coś czułem żeby nie brać shocka w DNT :smile: ok , a co jeszcze by się przydało do tego dorzucić ? Gainer na uzupełnienie diety co nie ? Mam na oku już 4 kg MM , lecz brakło mi siana i muszę poczekać .

Sosna91
03-01-10, 14:49
shock only DT

Storm
DT - po treningu
DNT - o podobnej porze co trening.

the end./

jpMLN
03-01-10, 15:08
shock only DT

Storm
DT - po treningu
DNT - o podobnej porze co trening.

the end./


Sosna to co storma brać tylko w DT po treningu ? a co z ranem na czczo ? ;>

Sosna91
03-01-10, 15:10
ranno na czczo nie ma sensu. bo w shocku masz ok 4g krety w miarce, a w DNT nie trzeba az tyle wiec miarka storma tylko. na czczo nie cza ;]

jpMLN
03-01-10, 15:15
OŁKEJ dziękować.

aidos20
04-01-10, 10:03
Ja mam pytanie Ile trzeba mieć storma i shocka żeby wyszedł cykl ok 6 tyg ??
Dzieki za odpowiedz

Sosna91
04-01-10, 14:19
Shocka mała pucha starczy to tylko w DT
a storm mała moze nie starczyć wieć lepiej dużą która jeszcze zostanie. a ile gram to nie chce mi sie liczyc bo Ty też to mozesz zrobic ;]

Maxi90
04-01-10, 17:38
Co do brania na czczo storma to mam troche inna opinie...mi sie wydaje ze powinno sie brac rano i ja tak bralem(tak mi zostalo polecone przez inne osoby:))w sumie opcja ktora pisal Sosna jest oszczedniejsza ale jak to mowia: czasem oszczednosc nie poplaca(chociaz naprawde rozne sa opinie w dawkowaniu tych supli):)ja bralem rano storm i po treningu a przed shocka...ogolnie odzywki dobre tylko odradzam pic przy tym cyklu:P ja przez swoja glupote wyrzucilem pieniadze w bloto(byly przyrosty to po weekendzie od nowa:/) ale z checia sprobuje ponownie tego cyklu ale po skonczeniu tego ktory mam obecnie:)a jakie masz smaki?Ponoc Storm Grape jest swietny..ja mialem drugi smak to tez niczego sobie ale shocka mialem Wild Punch(chociaz nie pamietam czy sa jakies inne) to porazka:/ ale idzie sie przyzwyczaic...Pamietaj zeby z czasem zwiekszac dawki Shocka bo to booster(chyba,nie wiem nie jestem az takim znawca w sumie ale to pobudzacz wiec chyba tzw booster ale jesli sie myle to wybaczcie:))i organizm sie przyzwyczaja do tego...

jpMLN
04-01-10, 18:25
Ok spoko , dzieki za rady - na pewno wezme je pod uwagę ! ;-)

smaki mam grape a shocka nawet nie wiem ;D jakis winogrnnowy chyba ... Jeszcze ich nie otwierałem , bo cykl zaczynam od nowego tygodnia.

Maxi90
04-01-10, 19:36
To dobrze bo wild punch jest ochydny:D to powodzenia i przyrostow zycze:D I prosilbym o sprostowanie w tym co powiedzialem ze shock to booster jesli sie myle(nie kazdy jest nieomylny nie?:D)zeby chlopaka w blad nie wprowadzic bo sam dawkowalem po 1-1,5 miarki nie zwiekszajac i troszke tego zaluje po tym jak sie dowiedzialem ze trzeba zwiekszac dawki jeszcze bo sie przyzwyczajaja do organizmu takie boostery:)

Sosna91
04-01-10, 19:42
shock booster owszem.
zacznij od 1 miarki, ja brałem czasem 2 ale wtedy jeszcze gorzej mi sie cwiczyło. generalnie wydaje mi sie ze mi w psychice siedzialo ze jak wzialem shocka to mi sie chcialo cwiczyc bo wcale mi dawal jakiegoś kopa.

co do dawkowania, zrobi jak uważa ale rownie dobrze moze posypać kupe stormem rano bo na to samo wyjdzie ;] ale tez przez pierwsze 3dni chyba tak brałem pozniej juz poczytalem, i sam sprawdzilem ze to nie ma sensu.