PDA

Zobacz pełną wersję : Słyszeliscie o tym specyfiku ???



domin1989
02-01-10, 18:03
Witam wszystkich mam małe pytanie . Słyszeliscie moze o takim prohormonie Testa-jet wiem ze to jest połączenie innych prohormonów takich jak :

Estra-4,9-diene-3, 17-dione 40mg [Sus/Tren/Trenbolon]
2a, 17a di methyl etiocholan 3-one, 17b-ol 10mg [M-Drol/Massdrol/Superdrol]
17a-Methyl-etioallocholan-2-ene-17b-ol 15mg [P-Plex/Phera-Plex]

Brał to ktos bo potrzebuje opini na ten temat bo mam okazje zalatwic z hurtowni za przyzwoite pieniążki
za odpowiedz z góry dziekuje

kot19
02-01-10, 18:05
podaj nazwe tego specyfiku

domin1989
02-01-10, 18:07
Jest w temacie TESTA-JET

domin1989
02-01-10, 18:10
Sądząc po składzie jest oficjalnie ciekawy

fallenursus
02-01-10, 21:31
Sądząc po składzie jest oficjalnie ciekawy
dla watroby

S!d!
04-01-10, 22:44
Ph strasznie daje po watrobie , wiec pozdrawiam tych ktorzy to biora .
I cos mi sie wydaje ze bardziej wali po watrobie niz SAA.

vold
05-01-10, 16:31
Dla mnie PH to jakieś nieporozumienie, środki dla małolatów którzy nie mają dostępu do saa a maja kase i nabijają kieszenie debilom na necie, więcej efektów dało by kilka tablet mety niz te chore ph po których do dzisiajszego dnia nikt nie wie jakie skutki uboczne dają, bo jeśli chodzi o efekty na których nam zależy to kazdy zaawansowany wie że to bubel!!!

pimols
06-01-10, 00:45
racja,a
jak popatrzysz na allegro i m-drol to kupuja ludzie takie masowe ilosci ze jasna cholera!
ale dobrze ze ludzie sie pytaja tu i sie dowiaduja ze ph to scierwo

piuras86
10-01-10, 21:14
a niech wpier***** ph jak sie nażrą to poźniej odczują jak nery będą ich napier**** i wątroba... Tak jak Vold napisałeś ci co nie mają dostepu do SSA napychaja debilą kieszenie duża papą, nie dziwie sie jak tez kiedys tak zrobiłem chyba max 3 opak wciołem a pozniej myslałem ze nery mi potarga ... a o wątrobie nie wspomne ......

bulet
27-03-10, 10:25
widac ze mozna tu liczyc na fachowa pomoc;/ Kolo zapytal o produkt i co sadzicie a tu co drugi madrzejszy i pisze ze pH to scierwo i ze go watrubka bedzie bolec i nerki;/ To nie kółko rużańcowe ani spotkania wiejskich gospodyn. Mam testa jet w domu i tez nie moge nic znalesc o tym produkcie. Wiadomo ze mozna sobie poszukac o kazdym skladniku z osobna w necie ale to niezbyt fajna opcja... Wiec poprostu jak zjem to napisze koledze co i jak i czy oczywiscie moje narzady wewnetrzne to przetrwaly;) Ale to zajakis czas bo nie dawno Massdrola skonczylem i "odpoczywam". Pozdrawiam

burn
27-03-10, 10:37
Odbije ci się to na zdrowiu dopiero za jakiś czas. No ale to ty odczujesz skutki uboczne, nie my :) Skoro bardziej doświadczeni i mądrzejsi od ciebie coś ci radzą, to chociaż byś mógł to przemyśeć i bezpieczniej polecieć na propie/mecie, nawet solo.
Odblokowałeś się chociaż po tym Massdrolu ?

bulet
27-03-10, 11:23
lecialem nie raz i na propie i na mecie i na dece i na omce i na ganabolu i anapolonie sustanonie egipskim ale od jakis 2 lat tylko suple no i sprubowalem tego massdrollu... Dzialanie podobne do mety tylko szybciej startuje bo juz na 3-4 dzien. No odblok byl HCG+clomid plus tribullusy Mens formula Nitro fire BCAA Extreme, vitex chaste tree, hmb w plynie. Pewnie ze skutki uboczne odczuje bo juz flaki dostaja i musialem brac polprazol pomimo ze do masdrolu bralem esseliv, hepatil, sylimarol, czosnek, omega3, vitb6 to i tak czulem wspaniale wlasciwosci tego specyfiku... Jak ktos ma dostep do soku ale dobrego to pewnie ze lepiej meta bo dzialanie podobne ale koszty o wiele mniejsze... za cene massdrolu kupi sie ok 500tab mety;/

bulet
27-03-10, 12:43
Dokladnie tak jak piszesz... Ale wiekszosc wychodzi z zalozenia "nie sprobujesz to sie nie przekonasz" Rowniez pozdrawiam i zycze zdrowka.

vold
27-03-10, 13:47
lecialem nie raz i na propie i na mecie i na dece i na omce i na ganabolu i anapolonie sustanonie egipskim ale od jakis 2 lat tylko suple no i sprubowalem tego massdrollu... Dzialanie podobne do mety tylko szybciej startuje bo juz na 3-4 dzien. No odblok byl HCG+clomid plus tribullusy Mens formula Nitro fire BCAA Extreme, vitex chaste tree, hmb w plynie. Pewnie ze skutki uboczne odczuje bo juz flaki dostaja i musialem brac polprazol pomimo ze do masdrolu bralem esseliv, hepatil, sylimarol, czosnek, omega3, vitb6 to i tak czulem wspaniale wlasciwosci tego specyfiku... Jak ktos ma dostep do soku ale dobrego to pewnie ze lepiej meta bo dzialanie podobne ale koszty o wiele mniejsze... za cene massdrolu kupi sie ok 500tab mety;/


Stary jak ładowałeś cykle sterydowe z takich środków jak piszesz to po nich te PH pomogły by Ci tyle co umarłemu kadzidło :)

ale nie do tego zmierzam, chodzi mi o to że nawet jak by to przynosiło efekty to jak mozna brać coś co nawet nie wiadomo co to jest , przez co nie jesteś wstanie dobrac odpowiedniego odbloku i tu jest tragedia,

ph obecnie jest tak rozreklamowane że nawet kilku moich znajomych już na całkowicie wysokim zaawansowaniu w saa stosowali ph, efekt mizerny, każdy Ci powie że może to ruszyć jedynie amatora.

bulet
27-03-10, 16:46
Uwazalem tak samo jak Ty;) co moga dac jakies kapsulki w ladnym kolorowym opakowaniu czyli suplement diety tak jak by he he No ale do rzeczy, tak jak pisalem nie bralem nic oprocz supli blisko 2 lata i na nic nie liczylem po massdrolu wiec zdziwilem sie jak po 4 dniach czulem sie naladowany jak na dobrym cyklu... na wadze poszlo przez miesiac jakies 6 kg sily blisko 20kg ale niestety troche w pasie rowniez. Przyznaje racje jesli chodzi o odblok, nie wiadomo co to wiec poszedlem standardem. Ale teraz potrzebuje dobry winstrol bo brzuchol lekko wywalil he he

fallenursus
27-03-10, 22:11
to moze zacznijmy od tego ze massdrol tonie ph jak juz takie mundrosci wyciskasz z siebie...

joh1964
28-03-10, 10:04
massadrol jest znacznie bardziej toksyczny od mety patrz na skład , przeanalizuj.
jak ktoś niechcę żeby metka podlewała i użyskać efekt nie zalania w moim
przypadku sprawdza sie metka+proviron lepsza opcja niż winstrol.

bulet
28-03-10, 18:07
to moze zacznijmy od tego ze massdrol tonie ph jak juz takie mundrosci wyciskasz z siebie...

przeczytaj rozmowy i pokaz mi gdzie napisalem co to jest massdrol???? Poza tym gdzie tu madrosci? Normalne wymiany doswiadczen jak cos sie nie podoba i sie nudzisz przy niedzieli to zrob cos pozytecznego bo twoj tekst nic tutaj nie wnosi.. Ja sie za specjaliste nie uwazam i o chemicznych aspektach tego specyfiku ani jego skladzie sie nei wypowiadam;/

bulet
28-03-10, 18:10
Nie bede analizowac bo jak pisalem nie znam sie na chemicznych skladach tych cukierkow... Winstrolu nigdy nie bralem ale jakos mi sie nie chce wiezyc ze metka z provironem wycina lepiej niz wino... Ale na kazdego dziala co innego wiec kto wie... A PH to dobra opcja dla ludzi ktorzy nie maja lub nie chca miec dostepu do soku z czarnego rynku zreszta sami wiecie co tam czasem ładuja zamiast tego co powinno byc;/

koks80
31-03-10, 21:46
nie wiesz co brac i jak? gg: 21163741 napisz! niskie ceny

fallenursus
31-03-10, 21:50
nie wiesz co brac i jak? gg: 21163741 napisz! niskie ceny

za malo aktywnych modow w dziale doping
ban this clown

D3
31-03-10, 21:51
za malo aktywnych modow w dziale doping
ban this clown

Tia już zapisałeś sobie numer gg i cwaniakujesz, daj szansę innym! :twisted:

vold
31-03-10, 22:24
Spoko już nasz kochany sprzedawca skończył kariere 2 słowa na gg, zdradziłem mu kilka moich sztuczek jak adres ip;194.152.46.26 - debil klepie z polskiego kompa i mysli że jest anonimowy :)