PDA

Zobacz pełną wersję : POTRZEBNA POMOC W a6w



jolanta9991
01-01-10, 16:54
mam problem z osławioną "szóstką"..

przy ćwiczeniu 1 nie czuje napięcia mięśni brzucha

przy wszystkich ćwiczeniach mam problem z utrzymaniem odcinka lędźwiowego przy podłożu

CO MOGę ROBIć źLE PRZY ćWICZENIU NR1?
JAK UTRZYMAć TYłóW PRZY PODłODZE?
CZY WCHODZI W GRę PODłOżENIE W TYM MIEJSCU JAKIEGOś WAłECZKA?

mumin1992
01-01-10, 21:19
Moim zdanie, to weź się zastanów czy ty jestes gotowa na taki ciężki trening, jakim jest "6" . To już są ćwiczenia na staż i na mega wysiłek, może odpuść sobie i najpierw popracuj nad wytrzymałością.

mtm
01-01-10, 21:34
Pewnie masz tłuszcz , jeśli zaczynasz działać ...
a A6W nie od tego .

jolanta9991
01-01-10, 21:49
Moim zdanie, to weź się zastanów czy ty jestes gotowa na taki ciężki trening, jakim jest "6" . To już są ćwiczenia na staż i na mega wysiłek, może odpuść sobie i najpierw popracuj nad wytrzymałością.
hmm...to nie była odpowiedź na moje pytanie , ale w takim razie podaję szczegóły:

od 2 lat biegam właściwie codziennie, 5-8 km, kondycję mam na dobrym poziomie, na brzuszku warstwa tłuszczu bardzo skromna, chciałabym go jednak dopracować.

przyczyną mojego problemu nie jest wiec ani słaba kondycja ani zalegający tłuszcz,
ktoś ma pomysł?

dzbanekzwd
01-01-10, 21:57
CZY WCHODZI W GRę PODłOżENIE W TYM MIEJSCU JAKIEGOś WAłECZKA?

Nie podkładaj broń Boże, bo możesz mieć problemy z kręgosłupem.

Wiki
01-01-10, 21:58
mam problem z osławioną "szóstką"..

przy ćwiczeniu 1 nie czuje napięcia mięśni brzucha

przy wszystkich ćwiczeniach mam problem z utrzymaniem odcinka lędźwiowego przy podłożu

CO MOGę ROBIć źLE PRZY ćWICZENIU NR1?
JAK UTRZYMAć TYłóW PRZY PODłODZE?
CZY WCHODZI W GRę PODłOżENIE W TYM MIEJSCU JAKIEGOś WAłECZKA?


Przy pierwszym ćwiczeniu nie czujesz napięcia bo to jest takie ćwiczenie bardziej wstępne. Spróbuj napinać brzuch najbardziej jak możesz przy skłonie i utrzymaj tak przez 3 sekundy i powoli opuszczaj nogę. Jeśli to nie pomoże to spróbuj robić na wciągniętym brzuchu :).

Co do drugiego pytania to trochę nie wiem o co chodzi. Nie wiem jak to wygląda. Ale jeżeli masz jakiś problem, to dodanie wałeczka raczej w niczym nie zaszkodzi, byleby nie pomagał Ci w ćwiczeniu (napinaniu mięśni). Zależy jeszcze jak go podłożysz :>

jolanta9991
01-01-10, 22:01
dzięki :)