PDA

Zobacz pełną wersję : kotlety z kaszy gryczanej



bibski
01-01-10, 10:17
dwa worki kaszy ugotować i odsączyć
dodać 4 jajka żeby się kleiło dodawać stopniowo bułkę tarta ( tak na oko nie za dużo )
przyprawy według gustu ja dodaje też czosnek i zieleninę
Formowac małe kotleciki optaczac w bułce tartej i smażyć chwile na oleju ( ważne olej dobrze rozgrzać żeby portawa nie nasiąkła tłuszczem )

slim shady
01-01-10, 15:05
trzeba będzie spróbować ;) masz może jakieś zdjęcie

Giro
01-01-10, 16:35
dwa worki kaszy ugotować i odsączyć
dodać 4 jajka żeby się kleiło dodawać stopniowo bułkę tarta ( tak na oko nie za dużo )
przyprawy według gustu ja dodaje też czosnek i zieleninę
Formowac małe kotleciki optaczac w bułce tartej i smażyć chwile na oleju ( ważne olej dobrze rozgrzać żeby portawa nie nasiąkła tłuszczem )

ja stosuje zamiast kaszy - ryż, jak sie wie jak doprawić, to kotlety sa wypas ;)

bibski
01-01-10, 18:15
jak będę robić to foto dodam
wiem że można robić podobne z grochu tylko nie łuskanego jeszcze nie próbowałem ale się za to też wezme to napiszę

AKRO
02-01-10, 17:43
Zajebiste!!! Właśnie skończyłem je jeść. Normalnie smak i wygląd identyczny jak kotlety mielone. Tylko mam pytanie na czym to smażyć oprócz oleju, bo olej to tłusty jest. Można na oleju lnianym?

I czy można jeść po treningu? Czy lepiej w szkole w bułce takie hamburgerki?

Giro
02-01-10, 18:03
Najlepiej smażyć na PAMie. Jeśli będziesz je smażył na Pamie, to można jeść je po treningu ze względu na małą zawartość tłuszczu. W trakcie dnia też możesz jadać. Czasami gdy nie mam czasu na gotowanie, robie sobie tych kotletów tyle, aby starczyły na caly dzien (oprócz kolacji).

AKRO
02-01-10, 18:07
A gdzie to kupić? I czemu to jest w sprayu?

Giro
02-01-10, 18:10
Albo w sklepie z odżywkami albo na necie -allegro. Dlaczego w sprayu?? Hmmm Myśle że chodzi tutaj o procesy technologiczne jakim jest ten produkt poddawany przy produkcji - ale to tylko moje domysły. Ważne ze Pam ma 0 kcal.

jaca666
02-01-10, 18:14
Tu macie profesjonalnie no powiedzmy profesjonalnie to zrobione...

http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/kuchnia-md/obiad/video,1,michal-karmowski-obiad.html

AKRO
02-01-10, 18:35
A ten Pam nie jest jakiś szkodliwy?
I czy na oleju lnianym nie moze byc?

slim shady
02-01-10, 18:43
Pam jest w spreju bo oszczedniej sie go dawkuje, nie jest szkodliwy, jak już musisz na czymś smażyć to ma oliwie ale i tak lepiej nie smażyć

AKRO
02-01-10, 19:58
No to co mam nie smazyc tych kotletów? :>
A ten spray dosyć drogi kurde jest.

bibski
02-01-10, 20:00
Cieszę się że smakuje :)

Giro
02-01-10, 22:38
No to co mam nie smazyc tych kotletów? :>
A ten spray dosyć drogi kurde jest.

Drogi ale bardzo wydajny, jak kupisz będziesz zadowolony.

AKRO
03-01-10, 17:27
To i może kasze jeczmienna zacznę jeść, tylko z czym najlepiej?

Wiki
03-01-10, 17:44
u mnie kasza jęczmienna to dla psów jest od święta, z dodatkiem kurzych serc :smile:.

pimols
04-01-10, 00:53
u mnie kasza jęczmienna to dla psów jest od święta, z dodatkiem kurzych serc :smile:.

hahahhaha:lol::smile::lol:

AKRO
04-01-10, 11:02
No tak dla odmiany chyba można, a co to.

Russel
04-01-10, 11:26
Tu macie profesjonalnie no powiedzmy profesjonalnie to zrobione...

http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/kuchnia-md/obiad/video,1,michal-karmowski-obiad.html

robilem to zaraz jak film wyszedl troche duzo pierdolenia ale ogolnie nie takie zle

6+/10
p.s
teraz wymiatają placki z piersią mieloną malinowej z ***

pimols
31-01-10, 17:33
Zrobilem to przedchwila. Dodalem czosnek,zioła,pieprz,sol,troche papryki i jest dobre. Tylko tzreba do tego jakis sos pomidorowy bo strasznie suche. Z przecierem bylo calkiem:)

AKRO
31-01-10, 17:34
No właśnie sosik, sosik. Ja też myślę, co by tu zrobić, bo to suche.

pimols
31-01-10, 22:31
dodalem taki instant sos grzybowy i juz buraczki do tego wchodza lepiej itp
:P ew najlepiej z samych pomidorow zrobic taki i tez git:P