PDA

Zobacz pełną wersję : i co wy na to???



tomecek892
31-12-09, 19:44
Witam,mam 20 lat cwicze na silowni 1 rok.Oprocz silowni trenuje pilke nozna,mam pytanie czy treningi piłkarskie czyli duzo biegania a co za tym idzie spore utraty wody w organizmie nie odbija sie np na obwodach??czy da sie podczas treningow pilkarskich i silowych zbudowac dobra mase???

wujek.maciek
31-12-09, 19:48
wszystko sie da, jak jestes hardkorem lol

musisz miec duza nadwyzke kaloryczna i uzupelniac plyny

pozdro

szycha77
31-12-09, 22:35
Nie można być "pakerem" i piłkarzem w jednym. Wiadomo, że piłkarze duzo biegają i przez to spalają tłuszczyk. Pozdro.

michal_f
31-12-09, 22:38
Ale paker to nie sam tłuszcz. Biegajac spalisz jedynie tłuszcz a to jest Ci przeciez nie potrzebne :) Z dobra dieta miesnie beda rosly normalnie a jedynie tłuszczu troche spadnie.

tomecek892
31-12-09, 22:53
tłuszczyku to ja juz nie mam gram w pilke 6 lat mam 185 wzrostu i przed tym jak zaczelem regularnie chodzic na silke to warzylem 71 kg a teraz 74,5 kg w pasie nie przyszedł ani cent,mialem teraz 1,5 miesiaca przerwy zimowej w treningach pilkarskich i obwody urosły ale boje sie ze jak zacznie sie sezon pilkarski to moga nie rosnac tak jak do tej pory albo pospadac nieco,stosuje diete,wiadomo ze jak bedzie sie spalal tluszczyk to wszystko jest ok ale nastepuja tez duze ubytki wody ktora organizm ciagnie z miesni,i nie wiem co z tym zrobic czy bedzi sie oplacalo po treningach pilkarskich chodzic na silke i tam jeszcze ciezko pracowac....

wujek.maciek
31-12-09, 22:57
tak jak napisalem wczesniej - kluczem jest jak zwykle dieta, ale najlepiej jakbys mogl to sobie podzielic jakos, zeby jakies przerwy na regeneracje byly. trzeba pokombinowac, bo nie wyobrazam sobie np. treningu nog po 60 min. biegania

pozdro

tomecek892
31-12-09, 23:03
no wlasnie,treningi w klubie mam 4-5 razy w tyg,to nogi idzie jakos wcisnac w wolne od pilki,nogi i tak traktuje mozna powiedziec delikatnie na silowni bo nie chce przybrac duzej masy bo moge miec potem klopoty z dynamika na boisku,najgorsze sa treningi przed sezonem samo bieganie interwaly i wtedy organizm traci duzo wody i witaminy ktore sa potrzebne do rozwoju miesnia,juz teraz duzo jem i duzo pije wody a jak bede to musial jeszcze zwiekszyc to nie widze tego heh.....

wujek.maciek
31-12-09, 23:04
bedziesz musial, bo inaczej nic nie zbudujesz...

tomecek892
31-12-09, 23:08
no tez tak mysle,musze pomyslec nad jakas dieta wysokokaloryczna duzo posilkow,narazie nie widze tego he,wszedzie bede musial chodzis z woda i co chwile jesc masakra,zobaczymy co z tego wyjdzie....

fallenursus
31-12-09, 23:11
,wszedzie bede musial chodzis z woda i co chwile jesc masakra,zobaczymy co z tego wyjdzie....

kwestia przyzwyczajenia, uwierz. sam tak robie:)

tomecek892
31-12-09, 23:15
juz i tak duzo jem w poruwnaniu z tym co jadlem przed stosowaniem diety he jem 6 posilkow i pije ok 3-4 L wody,a teraz mysle ze bede musial pic min 5 L wody,wiadomo ze po treningu chce sie pic ale ile mozna napompuje sie brzuch i potem trzeba na sile....

maly25
01-01-10, 14:26
nie wiem na ile serio zajmujesz sie ta pilka ale mam kolege ktory dokladnie jak ty chcial "przytyrac" i udalo mu sie,nie tam jakos wielce,ale odrazu byla riposta trenera ze albo rybki albo akwarium

tomecek892
01-01-10, 15:39
jest to poziom 3 ligi,z pilki raczej nie zrezygnuje predzej z silowni.zobacze jak bede tyral i nie bedzie takich jak ja mysle wynikow to odpuszcze chyba....