PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na mase wg. Arnolda - ktos to sprawdzal?



BigBaller
31-12-09, 15:59
Witam,

Podobno cwiczac wg tych wskazowek Arnolda Schwarzeneggera mozna zdobyc 15kg czystej masy tylko w 3 miesiace. Brzmi to troche nieprawdopodobnie oO
http://bigpaker.net/arnold-sila-masa.htm

Dziwna sprawa z tymi seriami. 5 serii, z czego pierwsze sa rozgrzewkowe na malym obicazeniu. Potem 8,6,6,6. Wiekszosc ludzi radzi stosowac 4 serie po 12,10,10,6 albo 10,10,8,8 dlatego teraz zglupialem i juz sam nie wiem co jest najlepsze :neutral:
Z drugiej strony Arnold to jeden z najwiekszych autorytetow kulturystyki, wiec raczej wie co mowi.

Jezeli ktos kiedykolwiek stosowal sie do wskazowek z tego artykulu i wykonywal te dziwne powtorzenia to bylo by milo jakby sie podzielil efektami tej pracy

Jeden z komentarzy do tego artykulu:

Wykonywałem ćwiczenia 2,3,4,5,6,7, przez 2 m-ce 2-3 razy w tygodniu po 5 serii, w pierwszej serii 8powtórzeń w pozostałych ile dałem radę i mam 6-7kg przyrostu bez koksu. Pozdro Patol, bez koksu też dasz radę:) może Mr. Olympia nie zostaniesz ale osiedlowym “Pytonem” na bank zatrzęsiesz.
7 kg w 3 miesiace to i tak baaaardzo dobry wynik.

Pozdrawiam

Patriot
31-12-09, 16:04
Sam trening Ci tej masy nie da ;) Dieta, dieta i jeszcze raz dieta i zdrowy tryb życia.Nie wiem ja tam nic dziwnego w tych powtórzeniach nie widzę, jak dla mnie to właśnie powtórzenia w takim zakresie jak 4-8 właśnie najlepiej się sprawdzają jeśli chodzi o masę

fallenursus
31-12-09, 18:50
Witam,


Z drugiej strony Arnold to jeden z najwiekszych autorytetow kulturystyki, wiec raczej wie co mowi.


ktory nigdy na sucho nie jechal:smile:

nimaco
31-12-09, 19:05
Na sucho nawet trawa nie rośnie :D

BigBaller
31-12-09, 19:15
Ja rosne na sucho! Moze kiedys pomysle o odzywkach, ale za koksy to sie nigdy nie zabiore! Aha, i zmieniam powtorzenia na arnoldowe

wujek.maciek
31-12-09, 19:29
Na sucho nawet trawa nie rośnie :D

mialbys ogrod do koszenia, to inaczej bys spiewal lol

jak dla mnie arni jakims super autorytetem nie jest... koks koksem, ale trening moze byc dobry. 5 serii z duzym obciazeniem jak najbardziej ma sens w zakresie 10-4reps. tylko z tym, ze ktos tam robil i przyrosl tyle i tyle, to bym sie nie sugerowal zbytnio, bo jezeli to byli poczatkujacy, to jakikolwiek sensowny trening z dieta dalby te pare kilo.

pozdro

BigBaller
31-12-09, 23:33
Ja niby cwicze 5 miesiecy tylko i jedyne co przytylem to jakies 4-5kg. Teraz stanalem na 74kg i ni wte ni wewte. Co prawda cwicze planem na mase od jakiegos miesiaca, ale jakos czuje ze slaba ta pompa. Najlepiej wchodza pierwsze 2, 3 serie. Wtedy czuje np przy ugiananiu przedramion, ze bice sa twarde i spompowane. Jest nawet ten charakterystyczny ból, co lubie, bo wkoncu "no pain no gain". Ale przy tych ostatnich seriach po 6 powtorzen, czy teraz po 4 wogole pompy nie czuje :/ Zadnego bólu, nic WTF

nimaco
01-01-10, 10:21
mialbys ogrod do koszenia, to inaczej bys spiewal lol

Mam sproy przy domu :D


A wracając do tematu, baller- rób te powtórzenia wolniej ;]

michal_f
01-01-10, 12:41
mialbys ogrod do koszenia, to inaczej bys spiewal lol


Znam ten bol. Susza jak skur**** a trawa i tak rosnie i kosic trzeba hehe

Co do postu BigBallera to zmien treningm porob jakies zmiany cwiczen lub seri itp moze dieta tez szwankuje.

BULLI
02-01-10, 20:49
Witam,

Podobno cwiczac wg tych wskazowek Arnolda Schwarzeneggera mozna zdobyc 15kg czystej masy tylko w 3 miesiace. Brzmi to troche nieprawdopodobnie oO
http://bigpaker.net/arnold-sila-masa.htm

Dziwna sprawa z tymi seriami. 5 serii, z czego pierwsze sa rozgrzewkowe na malym obicazeniu. Potem 8,6,6,6. Wiekszosc ludzi radzi stosowac 4 serie po 12,10,10,6 albo 10,10,8,8 dlatego teraz zglupialem i juz sam nie wiem co jest najlepsze :neutral:
Z drugiej strony Arnold to jeden z najwiekszych autorytetow kulturystyki, wiec raczej wie co mowi.

Jezeli ktos kiedykolwiek stosowal sie do wskazowek z tego artykulu i wykonywal te dziwne powtorzenia to bylo by milo jakby sie podzielil efektami tej pracy

Jeden z komentarzy do tego artykulu:

7 kg w 3 miesiace to i tak baaaardzo dobry wynik.

Pozdrawiam

Ja jechalem tym programem 8 tyg. jestem bardzo zadowolony sila i masa poszla w oczach. oczywiscie odpowiednia dieta i suplemetacja(mialem wtedy stak BSN). Naprawde super trening.

BigBaller
03-01-10, 18:25
I przez te 8 tygodni ile przybrales na wadze? Rozumiem ze jak cwiczyles tym planem to nie byl to twoj pierwszy trening? Bo podobno jak sie zaczyna cwiczyc z samego poczatku to masa latwo wchodzi bez wzgledu na plan. Aha, i jak sa te serie 8,6,6,6 to zelaza dokladales tylko po I serii, czy pozniej tez?

BULLI
03-01-10, 18:36
Na masie przybralem jakies 4 do 5 kg. natomiast sila potwornie. Ten trening robilem na poczadku mojej kariery. Ten system jest dobry dla poczatkujacych na zbudowanie podstaw masy. Co do serji to na poczadku przez pierwsze 2 tyg robilem po 3 kazdeg tak zeby sprawdzic czy dam rade :). a potem po 5 serji zajmowalo jakies 2 godz co do powturzen to tak jak Arnie pisze 8 8 6 6 6 no i progres dodatni.

wujek.maciek
03-01-10, 18:51
ten trening robilem na poczadku mojej kariery

tak jak pisalem wczesniej, nie ma sie co podniecac, bo kazdy trening na poczatku da przyrost sily i mase (o ile odp. dieta bedzie oczywiscie)
a jak jeszcze staka na samym poczatku wrzuciles, to juz w ogole nie ma sie co dziwic


progres dodatni.


dobre clap


pozdro

BULLI
03-01-10, 18:57
Progres... Teraz lepiej? Nie wiem dlaczego napisalem dodatni- oh my God?
Dzieki za brawa :)

wujek.maciek
03-01-10, 19:00
Progres... Teraz lepiej? Nie wiem dlaczego napisalem dodatni- oh my God?
Dzieki za brawa :)

e... myslalem, ze specjalnie tak napisales, taki dzolk. ale niewazne

pozdro

BULLI
03-01-10, 19:03
tak jak pisalem wczesniej, nie ma sie co podniecac, bo kazdy trening na poczatku da przyrost sily i mase (o ile odp. dieta bedzie oczywiscie)
a jak jeszcze staka na samym poczatku wrzuciles, to juz w ogole nie ma sie co dziwic




dobre clap


pozdro

Jak zrobisz ten trening ze starzem np 4 letnim to sie po prostu zajedziesz. Miesnie nieregeneruja sie juz tak szybko jak na poczadku kariery. Tak bylo ze mna 100% oczekiwanych rezultatow.

BULLI
03-01-10, 19:05
e... myslalem, ze specjalnie tak napisales, taki dzolk. ale niewazne

pozdro

spoko spoko...

Thunderbreaker
07-01-10, 13:35
Co wy wszyscy macie z tym Arnoldem:errf:

BigBaller
07-01-10, 14:24
Jak cos ci sie nie podoba "z tym Arnoldem" to chociaz napisz jaki masz problem. Albo zrob nowego bota i wystaw sobie soga -.- Bo tamtego juz ci usuneli

BULLI
07-01-10, 15:45
Co wy wszyscy macie z tym Arnoldem:errf:

To jest wzor do nasladowania czlowieku ikona kulturystyki. Ale ty i tak tego nie zrozumiesz wnoszac po twoim poscie... .