PDA

Zobacz pełną wersję : PM delay



alder
31-12-09, 15:56
kompletnie nie rozumiem jednej z najgłupszych rzeczy na forum - czasu oczekiwania między wysłaniem jedej a drugiej wiadomości prywatnej. najpierw uprzejmie proszę o wytłumaczenie mi dlaczego taka opcja jest. resztę pytań zadam później. dziękuję.

2 minuty to kuuuupa czasu.

Sosna91
31-12-09, 16:04
też mnie to złości.

alder
31-12-09, 16:06
dlatego proszę o argumentację

Fehu
31-12-09, 16:14
Bo czasem pojawi się jakiś kretyn i spamuje..a tak to czas oczekiwania go mocno ogranicza

slim shady
31-12-09, 16:31
mi się wydaje, że to przez boty które wysyłały spam na pw ...

ale to pytanie do adminów

tomek.
31-12-09, 16:35
czas albo captcha coś trzeba było wybrać. chyba ze widziś jeszcze jakies inne, lepsze rozwiazanie to czekam na propozycje

slim i fehu dobrze prawią

edit:
chyba ze od odpowiedniej ilości postów znikają te ograniczenia,
jeżeli nie bedzie problemu od strony technicznej to mylse ze to bedzie najbardziej sensowne rozwiazanie

Sosna91
31-12-09, 16:45
edit:
chyba ze od odpowiedniej ilości postów znikają te ograniczenia,
jeżeli nie bedzie problemu od strony technicznej to mylse ze to bedzie najbardziej sensowne rozwiazanie

dokładnie to by było dobre.

alder
31-12-09, 16:50
boty bywają na wielu forach. można by rzec, ze na każdym. każde coś takiego przeżyło. na boty sa inne sposoby a spamerzy długo nie żyją. w życiu wiele forów przeleciałem i serio to jest chyba pierwsze. osobiście rzadko korzystam z PM tu (nie mam przyjaciół chlip) ale jest to foken enojinn. i to 2 minuty dżizas. może zróbcie coś od 100 postów albo jak.

slim shady
31-12-09, 16:53
mi to nigdy nie przeszkadzało :P