PDA

Zobacz pełną wersję : prośba o trening i mase !!! xD !!!



toomak
31-12-09, 14:43
-Płeć : mężczyzna
-Wiek : 20
-Waga : 84kg
-Wzrost : 190cm
-Co chcesz osiągnąć : fajną sylwetkę xD
-Staż : uprzednio prawie 4 lata, obecnie 1 rok przerwy i niewiem od czego zacząć(jesli bedzie potrzeba to wrzuce foty jak wygladam)
-Inna Aktywność/Sporty : czasami basen
-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc) : raczej pro siłownia sprzętu jest sporo(w razie potrzeb postaram sie foty wrzucic)
-Aktualna/planowana dieta : tu jest mały problem bo niema ;p
-Przeciwskazania Medyczne : zdrowy jak ryba
-Suplemacja

Witam chciałbym prosić o jakiś trening ;]



Znaczy sie prosze o trening i diete;p moj blad nie sprawdzilem wszystkiego ;p

kubaCK
31-12-09, 15:08
uloz trening to pogadamy

mtm
31-12-09, 15:14
Split, HST, Push&Pull , FBW, FBW5x5 , HSS,power, rep range,shock ,

Patriot
31-12-09, 15:55
FBW 5x5 ? Tylko sobie krzywdę zrobi tym planem... Nie uważasz że trochę trzeba się do niego najpierw przygotować, a nie po przerwie zaczynać z martwym ciągiem itd.

Jeśli ćwiczyłeś 4lata to już mimo tej przerwy mniej więcej powinieneś wiedzieć jak się układa jako taki plan ;), a jak nie to poszukaj w podwieszonych i wybierz coś sobie, albo ułóż plan i wtedy pogadamy :) nikt za ciebie tego nie będzie robić

mtm
31-12-09, 15:58
Ja bym po 4 latach nie bał się MC , tylko z głową ...

Patriot
31-12-09, 16:12
Zależy, jeśli przez 4 lata nigdy nie robił na przykład to nawet techniki nie zna, a do fbw trzeba mieć technikę perfekcyjną żeby sobie krzywdy nie zrobić. Po drugie rok przerwy, więc jego mięśnie są 'zastygnięte', więc trochę należałoby je rozruszać najpierw.

toomak
02-01-10, 10:43
dobra ok, wiedziałem że będzie zj**a ale leniwy jestem ;p To tylko jedno pytanie bo raczej ogarne trening... jak przyjmować serie? bo jak widzialem to są serie po 12,10,8,8 lub 12,10,8,8,6 powt - pytanie jaki cieżąr? średni czy progresowo dorzucać w powtorzeniach. a 2 to slyszalem od kolegow ze krotkie serie ale wieksze ciezary?

Patriot
02-01-10, 11:24
Co do powtórzeń no to trudno powiedzieć, bo to wszystko przecież zależy od danej partii mięśniowej trudno żeby np na klatkę robić 12 10 8 8 i tak samo na biceps. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na twoje pytanie.

btw. Jeśli wolno wiedzieć po tych 4latach treningu, tak w skrócie co osiągnąłeś? jakie maxy, obwody, waga

toomak
02-01-10, 14:38
hmmm co do wymiarow to nie udziele odpowiedzi gdyż nigdy sie nie mierzylem albo przynajmniej nie przykładałem do tego wiekszej wagi.... Ćwiczylem na siłowni przygotowanej pod trojboj silowy(miała być tylko dla zawodnikow z klubu ale jakos udalo sie chodzic normalnie tam) ... głównie opieralem sie na górnych partiach (klata bic tric) plecki .... martwy ciag przysiady itp na nogi to tylko tak rekreacyjnie od czasu do czasu....rekordowo to 120kg na kaltke przy wadze 75kg, co do reszty nie patrzylem na maxy ... z waga zawsze miałem problem zeby masy przybrac ale obecnie sie poprawiłem na 84-85

Patriot
02-01-10, 22:02
Bez urazy oczywiście, ale jeśli osiągnąłeś takie coś kiedyś to nie powinieneś mieć problemów z rozpisaniem sobie jako tako planu dzisiaj...

toomak
03-01-10, 00:41
"dobra ok, wiedziałem że będzie zj**a ale leniwy jestem ;p To tylko jedno pytanie bo raczej ogarne trening... "

no chyba to napisałem że jestem leniwy i ogarne...