PDA

Zobacz pełną wersję : na wesele do Mariusza



Voice666
31-12-09, 13:23
http://www.upudziana.pl/

slim shady
31-12-09, 13:44
gdyby Pudzian Band tam nie grał to dobra oferta :P

Voice666
31-12-09, 13:50
Trzeba przyznać, że kapuchę trzepie na wszystkim. Matula ze starym za barem, brat przyśpiewuje, a Mario lansuje he he, swojskie klimaty:whistle:

pure
31-12-09, 14:06
No i pilnuje porzadku, zeby np. Najman nie wkradł się ukratkiem w przebraniu błazna i lipy nie narobił ;) cena naprawde przystepna.

Indiana
31-12-09, 14:12
Świadczy to tylko o tym , że facet ma łeb na karku. :happy:

mateohzp
31-12-09, 14:26
robi pieniądze i sie nie pierdoli
ale spiewanie to on i jego brat niech zostawia komus innemu
kiepsko im to wychodzi

Sosna91
31-12-09, 14:29
no spiewanie nie dla niego. ale dobrze chłop robi, kase trzeba trzepać, odejdzie za pare lat od sportui i co? Mesia zalać do pełna nie jest tanio, do tego hummer ;]

niewula
31-12-09, 14:31
dokladnie , chlop ma banie robi hajs i sie nie pierdoli z samych strongmanow by sie tak nie wyrobil

wujek.maciek
31-12-09, 14:34
no, powiem wam, ze cena jest calkiem niezla. gdybym byl w polsce na sylwestra, to powaznie bym sie zastanowil nad tym :D

pozdro

Voice666
31-12-09, 15:26
Też bym uderzył:twisted:

janusz123
31-12-09, 16:03
na kolacje bedzie mutant mass :yawn:

BoloYeung
31-12-09, 17:43
Pozer komercha i tyle

Młody
01-01-10, 19:16
Voice669 Pudzian Ci płaci za reklamę na tym forum ?
Bolo brak mi słów co do Twojego komentarza, to tak jak całe PIS i Radio Maryja mówili jaka ta UE jest bebe ale dofinansowania to pierwsi i do Europarlamentu po kaskę. Myślę że jak by Cię gdzieś wcisnoł do roboty to byś zapierdalał aż pot po dupie by Tobie ciekł byle tylko zarobić parę zł. KOMERCHA ehhh :D
Ważne żeby było co do gara włożyć.
Pozdro

alder
01-01-10, 19:37
to nie Pudzian robi kasę tylko ktoś kto pozwala mu na tym zarobić.

S!d!
01-01-10, 19:38
Mariusz swietny sportowiec i biznesmen , bardzo dobrze dba o swoje . Odejdzie od sportu i bedzie miał z czego sie utrzymac ,jakby nei patrzec zabezpieczenie ma ;))

slim shady
01-01-10, 19:42
Voice669 Pudzian Ci płaci za reklamę na tym forum ?
Bolo brak mi słów co do Twojego komentarza, to tak jak całe PIS i Radio Maryja mówili jaka ta UE jest bebe ale dofinansowania to pierwsi i do Europarlamentu po kaskę. Myślę że jak by Cię gdzieś wcisnoł do roboty to byś zapierdalał aż pot po dupie by Tobie ciekł byle tylko zarobić parę zł. KOMERCHA ehhh :D
Ważne żeby było co do gara włożyć.
Pozdro
Voice podał to jako ciekawostkę a Ty robisz nie potrzebną spinę wyluzuj stary

alder
01-01-10, 19:43
no pewnie. najgorzej jest rozjebać kasę na domy, imprezy i dziwki. on chaty ma, pewnie też imprezuje, poruchać musi ale inwestuje, dobrze, że mu pozwalają i że na starość jak będzie miał flaki zamiast mięśni, będzie miał z czego żyć.

alder
01-01-10, 19:45
młody, to tera zabłyśnij i powiedz co mas na myśli mówiąc komercha. komercję, komercjalizację czy coś jeszcze ? i jak to się odnosi ? wytłumacz mi, panu, pani, nam.

Voice666
01-01-10, 20:11
Voice669 Pudzian Ci płaci za reklamę na tym forum ?

Pozdro

yup, w euro gąbkach się rozlicza.

Młody
01-01-10, 22:10
młody, to tera zabłyśnij i powiedz co mas na myśli mówiąc komercha. komercję, komercjalizację czy coś jeszcze ? i jak to się odnosi ? wytłumacz mi, panu, pani, nam.


Chyba nie zrozumieliście mnie
To co napisałem do Voice to dla beki :P
A do bola było z ta komerchą ! Bo co niby Pudzian ma robić ? Bardzo dobrze że myśli i otwiera jakieś interesy jak to mówią masz łeb i chuj to kombiuj

BoloYeung
01-01-10, 23:19
Voice669 Pudzian Ci płaci za reklamę na tym forum ?
Bolo brak mi słów co do Twojego komentarza, to tak jak całe PIS i Radio Maryja mówili jaka ta UE jest bebe ale dofinansowania to pierwsi i do Europarlamentu po kaskę. Myślę że jak by Cię gdzieś wcisnoł do roboty to byś zapierdalał aż pot po dupie by Tobie ciekł byle tylko zarobić parę zł. KOMERCHA ehhh :D
Ważne żeby było co do gara włożyć.
Pozdro

młodzian zapamiętaj jedno sport i kulturystyka to nie polityka , a pudzian to showmen i pozer reklamuje samego siebie i kocha komercje a komercha niszczy sport

wujek.maciek
01-01-10, 23:33
bolo, bolo... komercha nie niszczy sportu, sport od zawsze byl komercyjny... jak wszystkim rzadza nim proste mechanizmy rynku: jest na cos zapotrzebowanie, znajdzie sie ktos kto to bedzie robil zeby na tym zarobic. nie obilo ci sie nigdy o uszy, ze jedyne czego lud potrzebuje to igrzysk i chleba? pieniadz robi pieniadz, a cala sztuka polega na tym zeby w tym procesie jak najwiecej zatrzymac go przy sobie. mlodosc nie wiecznosc... mozliwosci kiedys sie skoncza. zupelnie nei rozumiem dlaczego i o co masz pretensje do pudziana? jest swietnym sportowcem, popularyzuje dyscypliny (strongman, mma), polske na arenie miedzynarodowej... a ze zarobi przy tym swoje, to b. dobrze, bo ciezko na to wszystko pracuje i nalezy mu sie

pozdro

alder
02-01-10, 00:46
ok, młody

ja od lat zauważyłem rażące nadużywanie słowa komercha.
Pudzian niech se tera bydzie jaki chce osiągnął wiele, niedawno wszyscy prawie padliśmy ofiarą wielkiej komercji z 44-sekundowym finałem i jakoś nikomu z nas włos z głowy nie spadł.

D3
03-01-10, 22:37
młodzian zapamiętaj jedno sport i kulturystyka to nie polityka , a pudzian to showmen i pozer reklamuje samego siebie i kocha komercje a komercha niszczy sport


Uwielbiam takie myślenie. Prawdziwymi sportowcami to są Ci o których nikt nie usłyszał tylko ćwiczą w zaciszu domowym i jedynie pająki na strychu wiedzą o ich istnieniu i super sylwetce :happy:
Nasłuchałem się takich andronów już kiedyś od prawdziwych znawców muzyki underground'owej, którzy komerchą nazywali tych, którym się udało, sprzedali swój produkt a produktów tych "prawdziwych" nie chciał kupić nawet pies z kulawą nogą... no, ale każdy chce podreperować swoje ego na różne sposoby.

Bolo, sylwetkę masz naprawdę świetną, ale znaj umiar mocium panie i nie zabieraj głosu na tym na czym się nie znasz... dzięki temu, że są firmy (komercha) ten sport istnieje i ludzie posiadają ogromne fundusze. Gdyby ludzie nie kupowali pism Joe Weider'a to Weider by z góry sikał mocnym moczem na Arnold'a a ten nigdy by nie miał sponsora i mogę się założyć, że by nie osiągnał tego co osiągnał... no, ale nie każdy widzi las tylko pojedyczne drzewa.

alder
03-01-10, 23:53
prawdziwych znawców muzyki underground'owej, którzy komerchą nazywali tych, którym się udało, sprzedali swój produkt a produktów tych "prawdziwych" nie chciał kupić nawet pies z kulawą nogą... no, ale każdy chce podreperować swoje ego na różne sposoby.



coś w tym zdecydowanie jest.

pimols
19-01-10, 01:12
musze zadzownic ile sala weselna bedzie kosztowac...
Za pare lat jak zapuka komus z moich znajomych pudzian i powie " xx.xx.xx wesele Pimola jest ,masz byc kurwa" to bedzie pieknie
:D

alder
19-01-10, 09:37
to pospiesz sie bo kto wie ile Pudzian pozyje :x

KOWAL86
19-01-10, 13:18
pudzian zbiera tą całą kasę na konserwacje, więc bądź spokojny