PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia domowe z Olimp kreatyna mega caps (150)



94koks94
30-12-09, 11:04
Siemka wszystkim!!!Mam sprawę nie cierpiącą zwłoki,a więc moja kreatyna leży wszawce i czeka na otwarcie.Ćwicze już dłuższy czas lecz efekty mierne.Nie posiadam drążka do ćwiczeń.Ćwicze codziennie około 40-45 minut.Zależy mi na sześciopaku w nie za długim czasie.Mój plan treningowy na codzień:
1.Absolutely perfect ABS- jakieś nie znane ale fajne ćwiczonka
2.3serie razy 50:
-skłony(niepełne brzuszki,spięcia)
-skłony z nogami w górze ( kąt nóg prostopadłu do ud,90 stopni)
-skłony przemienne (ja tak to nazywam raz na dole raz na górze 1 i 2 ćwiczenie)
-skłony z nogami w górze (kąt 160 stopni)
-skłony z nogami w górze w rozkroku(kąt 160 stopni nogi w rozkroku a ręce pomiędzy nogami i ruch nimi)
1 seria razy 50,2seria razy 30,3seria razy 20:
-przysiady(ręce za głową
3 serie razy 20:
-skręto-skłony
-skręto-skłony z nogami w górze (kąt 90 stopni)
1 seria razy 20,2seria razy 15,3seria razy 10:
-pajacyko-pompki(raz pojac raz pompka)
3serie razy 20:
-unoszenie nóg w leżeniu
3.minut ABS

Nie wiem czy ten trening jest skuteczne ale bardzo potliwy(wysiłkowy) oprucz tego chodze raz w tygodniu na basen i W-F w szkole.Mam pytanie czy ten trening pomoże mi dojść do mojego celu.Jeżeli macie jakieś spostrzeżenia to bardzo prosze i może jakieś inne ćwiczenia.Z góry dziękuje i pozdrawiam 94koks94

"niech moc będzie z wami"

Gangsta Latino
30-12-09, 11:14
Ćwicze codziennie około 40-45 minut.

Ja też jak miałem trening domowy to ćwiczyłem codzinnie, na początku nawet ładnie szło, ale nie polecam! Ćwicz 3-4 razy tygodniowo!

Za bardzo przemęczasz brzuch! Rób tylko ABS albo ABS2 starczy!!

Podstawa wyćwiczenia brzucha to DIETA!!!!!!!

Wejdź w dziła Dieta i "Kalkulatory" oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odejmnij 200-300 kcal!!!

Sześciopak na ABS lub ABS2 zrobisz + dieta!!:)

Jeszcze co do treningu: kup lepiej hantle 5 kg a jak masz fundusze do ławkę do ćwiczeń:D Wtedy urośniesz:)

P.S Ile masz lat??

mtm
30-12-09, 11:23
Jeśli chcesz krate to mięsień który też regeneracji potrzebuje , rob go 3 max.4 dni w tygodniu .

+ Dorzuć Aeroby , jeśli masz sadło .