PDA

Zobacz pełną wersję : Creatine Mega Caps 150 Olimp



1korpi1
29-12-09, 14:57
Witam ! Jestem dość chudy i szukam odżywek na mase w tabletkach(kapsułki).Moim celem jest kaloryfer na brzuchu.Czy osiągne mój cel ćwicząc codziennie 40 min.dziennie + W-F w szkole i 1 godzina w tygodniu na basenie.Jeżeli chodzi o diete to tak:nie jem słodyczy lecz bardzo dużo produktów białkowych
- ryż
-mleko i płatki
-jogurty
-twaróg
-ser
Czy szybko można spodziewać się efektów jeżeli ten cykl wyniesie około 38 dni.Bardzo zależy mi na waszej odpowiedzi a i czy osiągnie się masę mięśniową tzw."suchą" czy będe spasiony przy tym choć ćwicze.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

waga52.5 wzrost 170

Sosna91
29-12-09, 19:09
fakt jesteś przesuszony zarówno wagowo jak i brak wiedzy ale juz Ci pisze.

kaloryfer na brzuchu przy takiej wadze to nei problem, styl plażowy no problem, dajesz absy i bedziesz mial bo fatu nie masz na pewno.

krete bym odpuścił bo do tego co potrzbujesz nie jest Ci potrzebna.

1korpi1
30-12-09, 09:40
a co powiesz na temat kreatyny w moim wieku można brać tak dla orientacji czy sie nie przestaje rosnąć

Paker666
30-12-09, 09:56
mamy sie domyślić ile masz lat ?:errf:

1korpi1
30-12-09, 10:05
wiek 16 lat i chce dalej rosnąć stego co wiem po kreatynie nie przestaje się rosnąć chce tylko o potwierdzenie i czy się sprawdzi przy 40 minutowych ćwiczeniach na brzuch bo na tym mi najbardziej zależy

Sosna91
30-12-09, 11:33
źle słyszałeś, rośnie się tylko do treningu brzucha krety nie trzeba, praktycznie tylko chęci.