PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon



maćko125
29-12-09, 14:27
Witam!!! Zapoznałem się z działaniem nitrobolonu i jako że zacząłem nie dawno ćwiczyć w celu uzyskania masy i siły przydał by mi się ten preparat. Mam tylko pytanie, czy moge go stosować mimo to że cierpie na dosyc częste krwotoki z nosa(ostatnio mam je mniej wiecej co pół roku, same z siebie po prostu). byłem z tym u lekarza, ktory stwierdził że mam słabe naczynia krwionośne na przegrodzie nosowej, to tez wyk mi jakis smieszny zabieg i jest jak jest... I więc jesli zaczął bym stosować nitrobolon, ktory ułatwia przepływ krwi, czy moje krwotoki nie wrociły by ze ''zwiekszoną siłą''? Prosiłbym o odp. Dziękuje i pozdrawiam!

bulitto
29-12-09, 14:40
jako, że od niedawna ćwiczysz to nie polecał bym Ci nitrobolonu odrazu a te krwotoki z nosa wydaje mi się, że nie nasilą się od niego...

maly25
29-12-09, 14:42
jako ze niedawno zaczoles cwiczyc,to nie bierz zadnych supli te pieniadze ktore masz zamiar w nie zainmestowac lepiej zainwestuj w jedzenie,lepiej na tym wyjdziesz.pierwsze wykozystaj mozliwosci organizmu, czyli na sucho do 6 miesiecy

Sosna91
29-12-09, 19:06
pieprzycie regułki kopiowane z for do for. autor ma inne pytanie .

Jeśli te krotoki nie są zbyt silnie to mozesz spróbować. przepływ krwi będzie większy i cisnineie i jeśli masz słabe naczynia krwionosne na przegrodzie nosowej tak jak lekarz Ci mowil to możesz mieć je na cyklu, ale 100% nikt Ci nie powie, myślę że możesz spróbować od niskich dawek jak na CIebie w ogole bedzie preparat działał i czy nic Ci nie bedzie i stopniowo zwiększać,

do cyklu jako ze to bedzie I dodaj zwykle mono bo nitro booster to na pobudzenie bardziej. stażu nie napisales, jak nie dawno tzn tydzien to chociaż te 2miechy poczekaj i dajesz.

bulitto
29-12-09, 20:23
nie wiem o co Ci chodzi ale ja mu napisałem jakie jest moje zdanie na temat tych krwotoków, jak by tak było jak ty piszesz to i na siłce mu sie ciśnienie podniesie bez nitro i może mieć a moze nie mieć.Pewnie będzie miał tak jak i teraz ma i będe sie upierał, że nitro nie jest najlepszy na pierwszy cykl.

maćko125
29-12-09, 21:52
ćwicze dwa tygodnie... i miałem zamiar zakupić owy preparat po miesiącu ćw, czyli za 2 tyg. Spróbował bym brać to stopniowo jak kolego sosna radzi. Biore teraz tylko odżywki, wiecie białko, wegląwodany, to chyba aż tak specjalna dieta nie jest mi chyba przy tym potrzebna? Z reszta nie mam na nią czasu zbytnio... A jeśli ominął bym nitrobolon, a stosował reszte tych suplementów o ktorych jak narazie nie mam pojęcia, czy efekt mojej pracy będzie lepszy niż "na sucho"? Co byście mi doradzili?

Sosna91
29-12-09, 23:36
dieta jest potrzebna każdemu, postaraj sie przyjajmniej ja stosowac bo same gainery sprawy nie zalatwia. 2-3miesiace na sucho warto pocwiczyc bo organizm w szoku, poziom tescia sie lekko podnosi i rosniesz, a pozniej tak kolorow nie jest.inne suple nie wiem co masz na mysli.

maly25
30-12-09, 10:29
dieta jest potrzebna każdemu, postaraj sie przyjajmniej ja stosowac bo same gainery sprawy nie zalatwia. 2-3miesiace na sucho warto pocwiczyc bo organizm w szoku, poziom tescia sie lekko podnosi i rosniesz, a pozniej tak kolorow nie jest.inne suple nie wiem co masz na mysli.

noto pieprzysz to samo co jaclap

Sosna91
30-12-09, 11:25
nie mylisz sie bo ty mu odradziles suple ja nie ale dodalem ze dieta jest potrzebna, i do tego suple moze dodać.

Fehu
30-12-09, 11:44
nitro na pierwszy raz średni pomysł szczególnie I wolałbym już kupić AAKG...

Sosna91
30-12-09, 12:01
samo nitro może tak ale z mono jak najbardziej, kiedy zrozumiecie że forumowe rregulki ze I cykl mono po 6miesiacach, II cykl tez mono jak kopało i bla bla nie zawsze sie sprawdza? na każdego? Nitro booster jak ktoś chce coś na pobudzenie to musi czekac rok? i robic 2 cykle na mono wcześniej? kreatyna nie tylko jest na mase, ludzie biorą ją nie ćwicząć na silowni, w celu podniesienia kondycji np. albo na szybszą regeneracje. kumpel gra w reczną i tez brał i co? miał chodzić tez na siłke przez pół roku żeby ją wziąć?

jak chce to po 2-3miechac moze polecieć na mono+nitro i ja wcale nie uznam że to będzie złe. ale zrobi jak uważa, wiadomo każdy ma swoje zdanie i swój sposób na sukces.

Fehu
30-12-09, 15:12
Odnośnie nitro I -strata kasy za tą cenę można kupić lepszego "no boostera"
Sosna masz rację, ale organizm się przyzwyczaja do tych pomperów nie warto się pompować jak i tak nie ma co napompować;D
dlatego moim zdaniem jak ktoś ma ochote na pobudzenie warto zaczynać od takich supli jak np AAKG- activlab ma chyba nawet 3 formy tego za przywoitą cene (vitalmax pojedyncza forma też tania)

maćko125
01-01-10, 01:14
Dzięki. odpuszcze sobie na razie z tymi specyfikami a skupie się na diecie i ćwiczeniach

maly25
01-01-10, 14:17
Dzięki. odpuszcze sobie na razie z tymi specyfikami a skupie się na diecie i ćwiczeniach

notoclap

maćko125
01-01-10, 15:18
mały25 twoja odp zasugerowała mi że masz mnie za gamonia! a ja jestem tylko początkujący i zadałem swoje pyt na tym forum po to by się czegoś dowiedzieć!

maly25
01-01-10, 23:05
zle to odebrales,ale skoro tak to sory

maly25
01-01-10, 23:10
moim zdaniem poprostu wybrales najlepsza opcje,a to co miales wydac na te suple wydaj na jedzenie, na jakie to pewnie wiesz, a jezeli nie to wszystko jest w dziale dieta

Sosna91
01-01-10, 23:23
kłuj dupe a nie, na sucho to nawet trawa nie rosnie.