PDA

Zobacz pełną wersję : Hormon Wzrostu - Nutrabolics Hemotropin



Lordunio
29-12-09, 12:31
Witam!
Mam pytania odnośnie tego suplementu.
Brał go ktoś?
Jak działania, efekty widoczne?
Ile czasu się go dawkuje?
To jest steryd, czy suplement?

Marcin85
29-12-09, 13:08
No witam!
Widac ze nikt nie jadł tego wynalazku. Ja tez nie probowałem tego typu suplementów.Jezeli mozna go kupic bez recepty czy tez w dziale suplementow to napewno nie jest to steryd. Z tego co widze to popytu nie ma na to. A z tego typu suplami to roznie bywa mozna trafic na nie zły syf. Sa ludzie w polsce co produkuja jakies badziewie w piwnicy naklejaja własna etykiete i podaja ze to super hormon wzrostu. Jezeli chodzi ci o prawdziwy hormon wzrostu to jest cos takiego jak Anadrol jezeli wiesz o.c.b.
Tak ze dobrze sprawdz produkt za nim wydasz pieniadze i zaczniesz żreć to.
Jezeli wytestujesz ten produkt to mozesz sie pozniej załozyc temat i powiedziec to i owo o tym suplemencie.

fallenursus
29-12-09, 15:44
i jeden i drugi zyjecie w chmurach

Lordunio
29-12-09, 15:54
i jeden i drugi zyjecie w chmurach
Nie tyle żyję w chmurach, co jestem ciekawy tego suplementu.
Jeżeli twardo stąpasz po ziemi, to byłbym wdzięczny za odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania.

fallenursus
29-12-09, 16:01
nie bralem i napewno nie dam sie wrobic. cos gdzie reklamuja ze podnosi GH i mozna kupic bez recepty i wbijania pod skurnie nie istnieje. IStnieja natomiast suplementy ktore ''moga podniesc gh''. Amerykanski system reklamowy pozwala na takie chwyty ponizej pasa.:twisted: zauwaz ze na kazdym suplemencie pisza ze potrzebna jest dieta. chyba logiczne ze z dobra dieta sie urosnie?a ten czy inny produkt moze ale nie musi to przyspieszyc.ale czy to bedzie poprzez podniesienie hormonu wzrostu? raczej nie....
a ten drugi kolega to tez niezle pojechal z drolem:twisted:

Lordunio
29-12-09, 16:13
nie bralem i napewno nie dam sie wrobic. cos gdzie reklamuja ze podnosi GH i mozna kupic bez recepty i wbijania pod skurnie nie istnieje. IStnieja natomiast suplementy ktore ''moga podniesc gh''. Amerykanski system reklamowy pozwala na takie chwyty ponizej pasa.:twisted: zauwaz ze na kazdym suplemencie pisza ze potrzebna jest dieta. chyba logiczne ze z dobra dieta sie urosnie?a ten czy inny produkt moze ale nie musi to przyspieszyc.ale czy to bedzie poprzez podniesienie hormonu wzrostu? raczej nie....
a ten drugi kolega to tez niezle pojechal z drolem:twisted:

Dzięki ;)
Mnie tam zastanawiało bardzo to podnoszenie masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki.

Gangsta Latino
30-12-09, 10:13
Marcin85 - kolejny idiota wprowadzający ludzi w błąd w dziale gdzie tak NIGDY nie powinno być;/ Jak tak dalej będzie to napisze nowemu żeby wziął SYNTHOL....clap
A na dodatek spamuje, żeby posty nabijać i być "ważniejszym" - http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=24575

Nie wiesz czegoś?? TO NIE PIERDO.L!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja bym mu dał od razu 3 osty bo kiedyś przez niego komuś sie moze krzywda zdarzyć;/

A co do autora, żęby nie było SPAMU: nie kupuj!!:happy: