PDA

Zobacz pełną wersję : orbitrek a bieganie ???



modelos
21-01-07, 12:09
Witam mam mały problem bo przygotowuje sie troszke kondycyjnie bo chce startować do policji. i nie weim czy pomoże mi w tym orbitrek ???? i daletgo sie pytam czy orbitrek moze zastapic bieganie bo jak widoma o tej porze roku to różnie z tą pogodą.czy można uzyskać podobną kondycje ???

rocky_balboa
22-01-07, 22:20
hmy no nie wiem czy na tym dużo zdziałasz, na pewno coś da, moze nawet zwiększy sprawność ale wg. mnie zwyczajne bieganie po lesie da więcej ;p poza tym pogoda nie jest zła, nie ma śniegu, ciepło sie ubierz, czapa na czerep i biegasz;p

bocion
29-01-07, 23:40
Ja jednak mysle ze podobnie miesnie pracuja podczas biegania i cwiczen na orbitreku, takze spokojnie mozesz zastapic bieganie orbitrekiem.

paweleeekkk
15-11-07, 21:28
Gdzie idziesz do policji? (oddział).

Deathbreaker
17-11-07, 23:32
Witam mam mały problem bo przygotowuje sie troszke kondycyjnie bo chce startować do policji. i nie weim czy pomoże mi w tym orbitrek ???? i daletgo sie pytam czy orbitrek moze zastapic bieganie bo jak widoma o tej porze roku to różnie z tą pogodą.czy można uzyskać podobną kondycje ???
Lepsze bieganie ;P Więc wskakuj w dresik i biegaj po lesie ;D

Dutch
13-01-08, 10:55
Drodzy koledzy, moim skromnym zdaniem żaden suplement nie zastąpi naturalnego ruchu, bieg jest najbardziej naturalną formą ruchu. Najlepiej służy jako rozgrzewka przed treningiem, nie muszą to być km ale myślę, ze w granicach 1-2km można sobie pozwolić:) Tym bardziej iż drogi kolego w Policji także to sie przyda w praktyce :) Pzdr!

dawidziol1987
13-01-08, 12:23
ja ci poradze pie.....rdol sie hwdp

Rynju
13-01-08, 12:37
ja ci poradze pie.....rdol sie hwdp

warning !!!

co do wypowiedzi ze to suplement to nim nie jest ;)
Bieganie bardziej wyjdzie na zdrowie