PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie dot Armageddonu



DTX
28-12-09, 23:49
Witam.

Postanoowiłem, że od Nowego Roku zacznę wykonywać zabójczy trening jakim jest Armageddon, ale nie chcę zaniedbywać mięśni klatki piersiowej i plecow, dlategoż mam pytanie.

Jak ćwicze po - śr - pt, to mogę robić w poniedziałek i piątek ćwiczyć armageddonem a w środę ćwiczenia na grzbiet i klatę ?

Jeżeli tak, to mogę robić na klatkę:
- WL 4x8 poprzedzone rozpiętkami jako wstępne zmęczeni mięśni 1x15
- Wyciskanie hantli skos góra 3x10
- przenosy 3x10
Grzbiet
-mc 3x10
- wiosłowanie końcem sztangi 4x6
-przyciągnie linki wyciągu dolnego 3x8

+ przysiady i wspięcia na palcach - nogi

Może być tak, czy za ciężko ?

Micek185
29-12-09, 11:19
Trening maz mega lajtowy na wszystkie grupy.Z tym że czy to ma sens?trenujesz tylko łapy intensywnie a i nie wiadomo czy to ci da efekty czy sie nie przetrenujesz,ja bym do treningu armagedon (w ty samym dniu)dodał jakies cwiczenia np na przedni akton naramiennych lub łydki,lub w ogóle dodał jeden dzien treningu,zerknij do działu MASE RELACJE tam jest prowadzona relacja na temat Armagedonu napewno znajdziesz dużo ważnych informacji.

Paker666
29-12-09, 11:32
"ale nie chcę zaniedbywać mięśni klatki piersiowej i plecow, dlategoż mam pytanie."
Trening armageddon uwzglednia również trening pleców i klatki piersiowej z tym ze cwiczysz te partie z mniejszą intensywnością

"Jak ćwicze po - śr - pt"

Ten trening przewiduje 4 dni treningowe w tygodniu a nie 3

DTX
29-12-09, 11:38
dlatego chce go zmodyfikować.

Trening ramion przewiduje się na 2 dni. reszty ciała na kolejne dwa dni. To w poniedziałke mogę zrobić armageddon + nogi; w środę klata i grzbiet, a w piątek znowu armageddon. Niestety nie mam czasu, ani pieniędzy, by chodzić na siłownię 4x w tyg, dlategoż się pytam, czy mogę go tak zmodyfikować ?

Paker666
29-12-09, 11:46
Mi nad armagedonem schodzi ponad godzine w porywach do półtorej godziny. Jestem po nim tak wycieńczony że jedyna rzecz o jakiej marze to dom, armageddon jest tak intensywnym treningiem ze watpie ze bedziesz miał po nim siłe robić nogi.

Marcin85
29-12-09, 17:07
W armagedonie chodzi własnie oto zeby cwiczyc ramiona trzy razy w tygodniu przez 30 dni inaczej watpie zeby były efekty tego treningu.
PN: 2 cwiczenia na klatke + armagedon na ramiona

Marcin85
29-12-09, 17:10
PN: 2 cwiczenia na klatke + armagedon na ramiona
śr: 2 cwiczenia na plecy + armagedon na ramiona
PT: 2 cwiczenia na barki + armagedon na ramiona
Sob: Mozesz w ten dzien same nogi robic

Marcin85
29-12-09, 17:13
I nic nie wymyslaj tylko trzymaj sie planu on jest tak dopracowany zeby były efekty a jak skrócisz ten plan to kutas bedzie a nie efekty.
Jezeli decydujesz sie na armagedon to chyba zalezy ci głównie na ramionach bo jak nie to przejdz na inny trening.

Gangsta Latino
29-12-09, 17:18
W armagedonie chodzi własnie oto zeby cwiczyc ramiona trzy razy w tygodniu przez 30 dni inaczej watpie zeby były efekty tego treningu.
PN: 2 cwiczenia na klatke + armagedon na ramiona


PN: 2 cwiczenia na klatke + armagedon na ramiona
śr: 2 cwiczenia na plecy + armagedon na ramiona
PT: 2 cwiczenia na barki + armagedon na ramiona
Sob: Mozesz w ten dzien same nogi robic


I nic nie wymyslaj tylko trzymaj sie planu on jest tak dopracowany zeby były efekty a jak skrócisz ten plan to kutas bedzie a nie efekty.
Jezeli decydujesz sie na armagedon to chyba zalezy ci głównie na ramionach bo jak nie to przejdz na inny trening.


Nabijasz posty czy jak??:evil: Chyba ,że tak wolno myślisz i musisz sie zastanawiać po kilka minut:twisted:

Paker666
29-12-09, 18:43
W armagedonie chodzi własnie oto zeby cwiczyc ramiona trzy razy w tygodniu przez 30 dni inaczej watpie zeby były efekty tego treningu.


Skad Ty takie info wytrzasnołes o armageddonie ? "trening na ramiona trzy razy w tygodniu przez 30 dni" ?????????:errf:

Giro
29-12-09, 23:45
Pewnie jedna z modyfikacji...