PDA

Zobacz pełną wersję : jak długo brac??



19arni90
28-12-09, 22:26
ello szukałem ale nie mogłem znaleść czegos na temat ile brac spalacz
brałem Thermo speed extreme przez 1.5 miecha miałem 90 caps ale zwiekszylem dawkowanie z 2 dziennie( jedna przed sniadaniem i jedna przed obiadem) do 4 dziennie (2 przed sniadaniem i 2 przed obiadem) ogółem w 2.5 miecha stracilem jakies 17 kg-18kg tse mi sie skaczyl i teraz moje pytanie brac thermo odrazu czy poczekac jakis czas i zacząść brac odnowa??
wzrost-180 waga-86kg wiek-20 lat chciałbym zrzucic do jakichs 80 kg moze troszke mniej

m@bi
28-12-09, 22:54
A próbowałeś z samą dietą z ćwiczeniami? Koleszka tak jak ty schudnął bardzooo szybko i niestety efekt yoyo wrócił bardzo szybko u Ciebie może też tak byc poniewaz twoj org bedzie dązył do tego co było zbyt szybko gubisz tą wagę;/ Możesz mieć ogromne problemy ze zdrowiem przy takiej redukcji. Do rzeczy ja bym dał na bok spalacz dobra dieta i jazda zobacz czy twoj org nie domaga sie znów dodatnich kalorii

19arni90
28-12-09, 23:08
wiem ze szybko ale naprawde wlozylem w to sporo pracy (silownia, skakanka, wiecej ruchu zamiast winda to po schodach:P)no ale skoro juz jest jak jest to jak uniknąc efektu yoyo?? powolutku zacząść jeść wiecej?? ale tez dalej chce schudnąć do jakichs 80kg

m@bi
28-12-09, 23:17
Tak jak pisałem wyżej odstaw wszystkie spalacze ułoż dobrą diete i trzymaj się jej, możesz kupic jakies amino. Jeśli dalej będziesz aktywny i uważał z przyjmowaniem pokarmów to organizm zacznie pomału sie przyzywczaić ale na pewno nie będzie to latwe, sam zobaczysz że org będzie sie domagał więcej ilości pokarmu i możesz odczuwać głod i większe łaknienie i ten okres będzie się wlasnie najbardziej liczył musisz byc stanowczy i pamiętać o ruchu!! Nawet zwykły spacer przyczynia się do spalania tłuszczu