PDA

Zobacz pełną wersję : Wielkie pytanie?? metanabol



Łapa
28-12-09, 20:47
a) Stażu
b) Celu Cyklu (np. masa/siła/rzeźba)
c) Dotychczasowego kontaktu z saa
d) Przeciwwskazań
e) wiek, waga.

a)3 lata, małe przerwy ale ogólnie 3 lata

b)masa

c)lekki czyli trochę propa winka 6 miesięcy temu

d)brak

e)23. Waga 107 oczywiście do cyklu aeorby bo waga sporawa jak na wzrost 190 cm
mam pytanko mogę załatwić sobie ruskiej metki i proszę o odowiedź ile jej załatwić i w jakich dawkach brać sam mam jako takie pojęcie ale wolę wysłuchać osób o większym doświadczeniu więc czekam

Wiem że jest dużo informacji co do metanabolu ale do mojej wagi nic szczególnego nie znalazłem

blood in blood out
28-12-09, 20:54
są lepsze i pewniejsze metki

Łapa
28-12-09, 20:59
są lepsze i pewniejsze metki
wiem ale mam dostęp aby do takiej więc wiesz, najlepiej byłoby wogóle nie brać ale nie pale nie pije a czymś się truć trzeba więc.... czekam na odpowiedź
a rada Twoja jest cenna i zgodzę się z nią

blood in blood out
28-12-09, 21:03
1-4 meta 20-25mg ed
do tego osłonki na wątrobe

Łapa
28-12-09, 21:11
1-4 meta 20-25mg ed czeli po 20 lub 25 mg codziennie ale te 1-4 to znaczy że aby 4 tygodnie nie za krótko?? a jeszcze pytanko mam co to są piramidki bo podobno lepiej wtedy działa

blood in blood out
28-12-09, 21:14
Możesz dać 5 tygodni
Piramidki przeszły do lamusa

kot19
28-12-09, 21:15
na mecie za bardzo sie nie wyrzezbisz...tobie chodzi o cykl na dobra jakosc miescisa tj
PROP+WINS
PROP+NPP+WINS
nie lecial bym po winie i propie samej mety moze cie slabo pokasac jeszcze przy takiiej masie

Łapa
28-12-09, 21:16
dzięki i czekam na resztę ale sądzę że Twoja rozpiska będzie ok.

Łapa
28-12-09, 21:19
na mecie za bardzo sie nie wyrzezbisz...tobie chodzi o cykl na dobra jakosc miescisa tj
PROP+WINS
PROP+NPP+WINS
nie lecial bym po winie i propie samej mety moze cie slabo pokasac jeszcze przy takiiej masie

Wiesz pokopie to pokopie nie to nie ale mój znajomy miał podobną sytuację i pokopało
mam zamiar wrzucić sobie tą metę i pojechać masówkę potem na sucho na podtrzymanie też masówka a potem przy odpowiednich odżywkach dopiero rzeźba bo rzeby rzeźbić trzeba mieć co rzeźbić a ja aż taki mocno zalany nie jestem i bym walnął przerwę roczną od soków
EDIT: sorki nie udała się opcja edytuj więcej sie nie powtórzy

kot19
28-12-09, 21:33
wiesz no wiadomo to jest twoj cykl ustalasz jakie bedziesz bral srodki ja chcialem ci tylko podrzucic pomysl na cos innego:) ale jak juz masz ustalone co brac to bierz ...

vold
28-12-09, 21:35
Do tej wagi dał bym 30mg dziennie, ruska bym odpuścił.

fallenursus
28-12-09, 21:45
sog sie wcisnol, niech juz strace :P

daj sobie spokuj z meta.
tesc, sam test i micha cie przerobi.

Łapa
28-12-09, 23:59
ok już wszystko wiem i ogólnie wstrzymam się na razie sory za kłopot.
Do zamknięcia

polo
07-01-10, 23:27
,,są lepsze i pewniejsze metki''

a co to za różnica jaka meta META TO kurwa META!!
zarówno jedna i dróga zawiera to samo

to samo PEPSI czy COLA - JEDEN HUJ

tylko mogą sie undery różnić minimalnie dawką mg

jeśli ktoś sadzi ze ruska jest szkodliwsza od holenderskiej lub ninaczej to niech się wypowie na ten temat..........

DIABEŁ
08-01-10, 05:14
Fakt "meta to kurwa meta" ale firma firmie nierówna i zawsze mozna trafić na wałek. A faktem jest to że niektóre firmy są czesciej wałowane od innych.

blood in blood out
08-01-10, 07:30
,,są lepsze i pewniejsze metki''

a co to za różnica jaka meta META TO kurwa META!!
zarówno jedna i dróga zawiera to samo

to samo PEPSI czy COLA - JEDEN HUJ

tylko mogą sie undery różnić minimalnie dawką mg

jeśli ktoś sadzi ze ruska jest szkodliwsza od holenderskiej lub ninaczej to niech się wypowie na ten temat..........


Fajnie to ująłeś że różnią się minimalnie- chciałbym żeby tak było:)

joh1964
09-01-10, 11:54
,,są lepsze i pewniejsze metki''

a co to za różnica jaka meta META TO kurwa META!!
zarówno jedna i dróga zawiera to samo

to samo PEPSI czy COLA - JEDEN HUJ

tylko mogą sie undery różnić minimalnie dawką mg

jeśli ktoś sadzi ze ruska jest szkodliwsza od holenderskiej lub ninaczej to niech się wypowie na ten temat..........


Ty chyba nie wiesz w jakich czasami warunkach i jaką sterylność mają niektore undery,nie mówiąc już o steżeniu, ale lepiej zaoszczędzić kilka zl i mieć na drugie opakowanie.
wracając do tematu jak juz ktoś chce under na poziomie to wybrałbym scantela w drugiej kolejności genesis lub razak jeszcze jeszcze tajka ale pakowana po 1000 sztuk tylko ciężko dostępna.

sts
09-01-10, 12:18
Rusek na nikogo już nie działa wiem po znajomych tego gówna nigdy nie tknę.