PDA

Zobacz pełną wersję : Novodex xt



AAndrzejekk
27-12-09, 14:45
witam
chciałbym dowiedzieć się czy są jakies skutki uboczne brania tego suplementu

chodzi mi gównie o bezpłodność

i chciałbym dowiedzieć sie jak ten preparat działa


z góry dzieki

bulitto
27-12-09, 15:54
wiesz do czego to służy, po co Ci to brać jak nie wiesz co to jest daruj sobie.Bez płodny po tym nie będziesz ale nie bierz bo pewnie Ci nie potrzebne...

AAndrzejekk
27-12-09, 19:37
oj synku zadałem pytanie na forum wiec proszę osoby znające temat o odpowiedź ,a nie o jakieś tam Twoje wypociny niezwiązane w ogóle z tym co napisałem

MAXIMUS 2
27-12-09, 20:13
witam tak głęboko w ten produkt nie wnikałem jeśli ci chodzi o novadex firmy GASPARI to żadna rewelacja szkoda kasy lepiej se kup dobre białko pozdro

MolderDist
27-12-09, 23:01
Żadna rewelacja? Co ty piszesz. Jest to bardzo dobry produkt dla ludzi, którzy wiedza po co go używają.

A jest to ANTYESTROGEN.

Bardzo dobrze spisuje się na/po cyklu.

Do autora: Poprzez blokowanie produkcji estro może podnieść poziom testosteronu, więc sam możesz teraz odpowiedzieć, czy na tym Ci zależy ;-)

Symu
27-12-09, 23:53
ogolnie zaryzykowalbym że może byc lekko podsypany koksem bo zadna naturalna substancja raczej nie daje takiego wzrostu testosteronu. Na medilnie bylo jakies badanie to chyba o 400%. W kazdym razie działa.

fallenursus
28-12-09, 03:32
czy wart swojej ceny? jak dla mnie nie. mozna kupic o wiele taniej cos bazowane na ATD i dzialajace lepiej:). a juz wogole najlepiej sie sprawdza exemestane.

wujek.maciek
28-12-09, 10:25
nie, nie dziala! przynajmniej jako buzer testo. lepiej jakikolwiek jednowodzian kupic.

tester: 31lat, 178/92-93kg, 12lat stazu z drobnymi przerwami, dita, itd. 3 opakowania przez 6tyg i jakies 350zl w dupie...

pozdro

MolderDist
29-12-09, 00:06
Ale przeciez to nie jest typowy booste teścia, tylko antyestrogen.

W rekach kogoś kto wie jak używac i kiedy, może wiele pomóc.

Ja tam również jestem zdania, że lepiej kupić solo ATD, ale różnie ludzie robią.

Fallen - ale w jakiej cenie buli exemestane bo to jest pewnie w chuj drogie

fallenursus
29-12-09, 00:08
Molder u was exem na recke ok 750zeta:P

MolderDist
29-12-09, 00:12
No tak myślałem

to ja podziekuje :-D zostane przy ATD

a Wy tam jakiej firmy macie ATD właściwie?

fallenursus
29-12-09, 00:23
ja teraz wlasnie jem Inhibit-e firmy SNS
http://www.buildingbrawn.com/index.php?Search=inhibit&ProductID=6570

MolderDist
29-12-09, 12:14
Jesz po cyklu czy na cyklu? Jak się spisuje?

fallenursus
29-12-09, 15:47
teraz bylo z odblokiem, spisuje sie dobrze,ale dawka 25mg dla mnie zaduza, bralem pod koniec eod i lepiej sie czulem(libido). dobrze podzialalo na gino ktore mi wyskoczylo pod koniec, najpierw polecial tamox bo nie chcialem nic ryzykowac, potem przeskoczylem na atd i utrzymal dzialanie tamoxa.

MolderDist
30-12-09, 00:07
To znaczy dawałeś tamox do cyklu?

fallenursus
30-12-09, 00:39
nie mialem wyjscia, przy duzych dawkach tescia cycki mi rozsadzilo ;)

MolderDist
30-12-09, 01:42
Jakie dawki jechałeś tamoxa na cyklu? I ogolnie jaki cykl miałes?

Nie chciłeś właśnie ATD dać na cyklu? Tamox nie zwolnił Ci postepu?

fallenursus
30-12-09, 02:00
cykl byl na propie, 75mg wina ed,pierwsze 6 tygodni npp, kture odstawilempo 4terech, nie chcialo mi sie zwalczac sajdow a mialem prawie wszystkie sajdy nandrolona.ja nie daje na cyklu nic z takich dopuki nie musze. przy 200mg eod propa rozjebalo mi lewego cycka. chcialem sprawdzic granice do jakiej moge dojsc bez ladowania anty estrogenow,dlatego ladowalem propa.w razie czegos zmiejszam dawke i po kilku dniach przechodzi. jak juz puklo to dalem 40 nolvy przez 2 dni, dziala blyskawicznie -po 5ciu godzinach po dawce czulem roznice.potem 20mg, to byly ostatnie 2 tygodnie cyklu, oczywiscie zmniejszylem dawke propa.moim zdaniem jak cos wadzi to nie robic. 200 eod propa~1g enty.mysle ze spokojnie 750 moge przywalic bez lapania sie za srodki zapobiegajace.bo co przywale tego grama,wezme te nolve czy armi czy exem czy obojetnie co, zbije estro, zatrzymam przyrost tak czy siak.na muj rozum, nieoplacalna opcja. a tak taniej, wygodniej, mniej trzeba pamietac co lykac,wbijac i czy juz czasem nie wziolem czegos.

fallenursus
30-12-09, 02:06
jak Ci sie bedzie chcialo to o moich przebojach mozna poczytac tu
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=22156

MolderDist
30-12-09, 23:14
Kumam.

No właśnie zastanawiam się bo z tego co sie dowiedziałem tarmoxa nie ma co brac tak naprawde na cyklu bo blokuje przyrosty.

Co innego z AI np. ATD, który jest nie odwracalny - tutaj podobno jest ok.

ALe 200 g propa eod to dużo, wiec sie nie dziwie w sumie :-D

Jechałeś 75 mg wina w tabsach dziennie? Masakra


P.S. wie ktoś za co KowalX dostał bana?

fallenursus
31-12-09, 00:33
P.S. wie ktoś za co KowalX dostał bana?
ciiiiiiiii
tu nie zadajemy tego pytania

MolderDist
31-12-09, 01:04
Poszło pw

fallenursus
31-12-09, 01:08
:twisted: