PDA

Zobacz pełną wersję : Mutantmass, xpand i co jeszcze?



dL31n
27-12-09, 09:36
Siema, mam pytanie co najlepiej dodać do mutantmassa i xpanda? Co da najlepszy efekt? Myślałem żeby jeszcze osobno dokupić kreatyne i glutamine? Czy może coś jeszcze?

mały huba
27-12-09, 09:54
Nie napisałeś nic o sobie.
Wypełnij ankietę działu to wielu Ci pomoże.
Pozdro

dL31n
27-12-09, 10:41
Dobra już wypełniłem, co najważniejsze. Podam tutaj jeszcze jakby co. Wiek 19, wzrost 186, waga 79, staż 12 miesięcy.

Cały czas ćwiczyłem na sucho, bez żadnych cykli. Z odżywkami miałem styczność, ale niewiele. Raz trochę białka, hmb, dwie puchy animal pumpa i jedną mstaka. Ale do było tak sporadycznie żeby sprawdzić, bo jak wiadomo samo branie tych odżywek nic nie daje... :P

Aha, co do tego mutantmassa i xpanda, to gainera wypiłem już 2 kg i zjadłem około 160 tabsów xpanda. Teraz miałem około półtora tygodnia przerwy od tego i siłowni, ale mam już zakupiony gainer i xpanda, ale chcę coś jeszcze do tego dodać, bo wydaje mi się, że brakowało mi czekoś tam.

kuba2102
27-12-09, 11:01
Ja dodałbym jeszcze BCAA + jakaś odżywka białkowa. Lub samo BCAA bez białka.

bulitto
27-12-09, 15:57
a ja bym dodał diete bo widze, że ty robisz cykl na gainerze i xpandzie a o jedzeniu to nie myślisz tylko co by jeszcze za tablety dodać a bcaa może być zawsze.

dL31n
27-12-09, 17:02
A Ty co wróżka? Co mam pisać o diecie w temacie o suplach? Nie pytałem i nie pytam o diete, tylko o odżywki...

bulitto
27-12-09, 17:11
jak ty piszesz, że robisz cykl na xpandzie i gainerze to wiadomo, że dieta kuleje bo byś nie pisał takich bzdur.Ale jeśli masz diete to dorzuć bcaa z glutem i witaminy.

dL31n
27-12-09, 17:11
Kupiłem już BCAA 5500 Vitamin-shop - to było najbardziej konkretne, jakie tam akurat dzisiaj mieli jak byłem, ale potrzebowałem to na dziś, bo jutro chce już zacząć. Dokupiłem też cm3. Po prostu bd. inaczej dawkować xpanda. Wcześniej brałem 4 tab. rano przed śniadaniem i 4 przed treningiem. Teraz z rana bd. brał cm3, a przed trenidgiem xpanda tyle że 6 tab. Myśle, że tak wyjdzie nawet lepiej :P

ps. nie mogłem już edytować...