PDA

Zobacz pełną wersję : jakie białko ?



MaSlO93
25-12-09, 19:27
Witam, mam 16 lat cwicze juz 7 miesięcy nigdy niczego nie brałem, ale kupiłem sobie kreatyne cm3 i chce jakies dobre białko, żeby troche przybrac na masie. Co mi polecicie ? :D

jaca666
25-12-09, 19:33
Chodzi ci o odżywkę wysoko białkową czy gainera?
Jaki przedział finansowy?

MaSlO93
25-12-09, 20:00
odrzywke wysoko białkowa mi chodzi ;) Nie mam limitu chodzi mi o o dobra odrzywke, po której mnie nie zalenie albo nie będe miec syfów.

jaca666
25-12-09, 20:07
Gaspari Myofusion
PVL Whey Max
DYMATIZE Elite Whey Protein
To taka moja trójka z zza oceanu ale na polskim rynku np. polecam z olimpa
Whey Protein Complex

MaSlO93
25-12-09, 20:52
mam takie pytanie moze nie na miejscu, ale kto pyta ten wie. ;) Po 2 kg białka ile przytyje ? Da sie to jakos na oko okreslic ? :D

m@bi
25-12-09, 21:38
mam takie pytanie moze nie na miejscu, ale kto pyta ten wie. ;) Po 2 kg białka ile przytyje ? Da sie to jakos na oko okreslic ? :D

skoro 2kg białka to 2 kilo przytyjesz proste jak drut.........xD Chłopie ile ty masz lat? ze zadajesz takie pytania :( Boże widzisz i nie grzmisz....


Wszystko zależy do Ciebie nie przytyjesz jedząc tylko i wyłącznie białko które kupisz... Jak zjesz kilo kartofli to kloc też będzie kilowy? Czy Może 2kilo :>?

Młody
25-12-09, 22:05
skoro 2kg białka to 2 kilo przytyjesz proste jak drut.........xD Chłopie ile ty masz lat? ze zadajesz takie pytania :( Boże widzisz i nie grzmisz....


Wszystko zależy do Ciebie nie przytyjesz jedząc tylko i wyłącznie białko które kupisz... Jak zjesz kilo kartofli to kloc też będzie kilowy? Czy Może 2kilo :>?
Po co się tak unosisz chłopak ma 16lat i grzecznie zapytał.
Nikt Ci nie odpowie ile przytyjesz białko nie jest odżywką na nabieranie masy ani siły. Jest to tylko uzupełnienie diety.

m@bi
25-12-09, 22:08
Może i racja :O Sorry ale w tym wieku takie pytania moim zdaniem to lekka przesada ale racja człowiek wszystkiego nie może wiedzieć.

MaSlO93
26-12-09, 00:28
dziękuje za odpowiedzi ;) juz wszystko wiem.

MAXIMUS 2
26-12-09, 11:20
Jacca666 ma racje kup sobie coś za oceanu jak masz kasę bo polskie może i dobre ale smak kiepski ja wcinam Gaspari jak płacić to chociaż żeby było dobre pozdro