PDA

Zobacz pełną wersję : Pvl - nox stac.



Weiderowski
25-12-09, 18:59
Witam. Zakupiłem sobie stacka kreatynowego Pvl nox stac. Czy wczesniej juz ktos to testowal? jakie są opinie? do tego dokupie jeszcze mutant massa. cykl zaczynam od stycznia. Mam kilka pytan co do tego noxa. Jak to dawkować, kiedy i z czym. Dodam ze trenuje okolo godziny 17. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Weiderowski
25-12-09, 21:21
czy ktos moze mi pomoc? czy nikt na tym forum się nie zna?

m@bi
25-12-09, 22:22
DT rano i przed trengiem
DNT brałbym rano i około 17 tak jak trenujesz


Dokupiłbym mono i w DNT brał stack raz i mono do tego, poniewaz nie starczy ci na długo tzn nie wiem ile masz ale zakładam ze jedna puche czyli 40 porcji.. czyli mało.. moge sie mylic :P

Weiderowski
25-12-09, 22:32
Co to jest DT a co to jest DNT? bo malo wtajemniczony ejstem. mam tego stacka pol puszki bo kupilem go za 20 zl od takiego alkoholika. nie mial na piwo to juz mi pogonil te pol puszki co mial za 2 dyszki :)

m@bi
26-12-09, 09:13
DT - dzień treningowy
DNT - dzień nie treningowy

ee to jak masz poł puszki to bez sensu, wogóle zaczynac cykl na tym ;/

Weiderowski
03-01-10, 19:56
czemu bez sensu? cos tam urosnie napewno na tym :) a mutant massa jak dawkowac??

mtm
03-01-10, 20:00
a mutant massa jak dawkowac??

Po treningu ok. 70 g. i będzie :smile:

MolderDist
03-01-10, 23:07
Jak 70 g to zdecydowanie za mało białka i trzeba dosypać odżywki białkowej.

Weiderowski
04-01-10, 20:38
myśle ze jak nie ma dużych brakow w diecie, to 70 gramow po treningu to nie jest wcale za mało. Mam jeszcze pytanie co do wątroby. Bo jestem alkoholikiem i mam straszne kłopoty z wątrobą. Jak wpływają stacki kreatynowe na wątrobe? czy uszkodze sobie ją jeszcze mocniej? jeżeli to cos pomoze to mam 19 lat, moj staz na silowni to 3 miesiące. Stacka bede łączyl z mutantem :)

Essen
04-01-10, 21:25
Sprobuj przestac pic bo jaki jest sens pic i brac odzywki.

Sosna91
04-01-10, 21:41
jak chlasz to odpość odżywki, albo robisz coś dobrze albo na odpierdol, tyle w tym temacie

Weiderowski
05-01-10, 20:48
od sylwestra nie spozylem ani kropli. zaczalem cykl wiec nie mam zamiaru pic przez najblizszy miesiąc. Zamiast mutanta kupilem sobie mass xxl 3 kilogramy. Ogolnie pvl nox stac jest bardzo dobry w smaku, ale dzisiaj podczas treningu przy duzym wysilku pikawa mi bila jak szalona myslalem ze zawalu dostane. to normalne na stackach?

Sosna91
05-01-10, 22:06
zalezy, różnie organizm reaguje, jeśli tętno nie jest zbyt wysokie aby stwarzało zagrozenie to okej,

osobiście czy cwicze na sucho czy na suplach tętno mam jednakowo, napisz jak bedzie po paru trenignach.

Weiderowski
05-01-10, 23:39
ale strasznie rozbolała mnie wątroba ;/ jak to mozliwe? przeciez kreatyna ma duze ilosci argininy, ktora jest lecznica na watrobe

Weiderowski
06-01-10, 14:40
przezylem koszmar. nie wiem czy tylko na mnie tak dziala ta kreatyna i czy tak powinno byc. dzisiaj wstalem o 6, wzialem dawko a co bylo pozniej to juz tragedia i trwa do teraz. od tamtego czasu sikalem 11 razy, czuje sie jak na kacu, rece mi sie trzesą i cale cialo chodzi a glowe mam ciezka i spac mi sie chce. to jakis horror ja ledwo zyje. do tego teraz zaczela mnie bolec prawa nerka. non stop odczuwam suchosc w ustach i mam suche usta. wypilem juz dzis 2 litry wody. nie wiem czy zaprzestac cykl bo boje się o swoje zycie.czy ta odzywka jest bezpieczna? czy ona jest poprostu na mnie za mocna? ;/

fallenursus
06-01-10, 14:42
moze nie bierz wiecej lsd..
jaki to ma sklad ta odzywka?

Weiderowski
06-01-10, 14:47
fallen za żarty panu dziękujemy. tutaj jest wszystko napisane o tej odzywce.

http://www.sportmass.pl/towar.500.pvl.-.nox.stac...1080g.html

fallenursus
06-01-10, 14:56
sikasz czesto bo pewnie nigdy tyle wody nie pijesz i pecherz nie przyzwyczajony. myslalem moze ze w tym stacku jest johambina bo ona ciekawie dziala na niektorych ludzi,ale nie ma. czujesz jakies drescze? mrowienia? swedzenie skury? czesto pijesz kawe? to napewno nie jest cos groznego. jesli pierwszy raz cos takiego bierzesz, to wrecz ''normalne'' pamietam wiele lat temu jak jeszcze noXplode byl tym co na nim pisze, po jednej miarce myslalem ze pierdolne w kalendarz. wiesz co zrobilem? zwiekszylem dawke:P poprostu musisz sie przyzwyczaic.

Weiderowski
06-01-10, 15:00
szczerze to bardzo mnie pocieszyles. To jest moj pierwszy cykl na kreatynie, i w ogole pierwsza moja odzywka. Z tych objawow, ktore pisales to odczuwam swedzenie skory, a dzisiaj jeszcze dretwialy mi mocno nogi. mam nadzieje ze wszystko sie uspokoi ;) a tak btw. z treca jestem bardzo zadowolony. rozpuszczalnosc jest swietna i smak jak shake z macdonalda :)

fallenursus
06-01-10, 15:06
niezapominaj o wodzie. minimum 4l dziennie. jeden z najwazniejszych suplementow diety o ktorym wszyscy jakos kvrwa zapominaja:)

Weiderowski
07-01-10, 23:06
fallen, tak jak mowiles. wszystko juz się uspokoiło, i nawet ból wątroby ustał. zapewne tak się stało przez arginine ktora ma lecznicze wlasciwosci. Natomiast martwi mnie kolejny problem. 3 dzien na kreatynie , a sily nic, masy to kurwa nawet jakby mniej ;/ juz dzisiaj po silce jestem zalamany na maxa bo biore to i nic nie idzie. tragedia, nie wiem czy jest sens to w ogole brac skoro nic nie idzie, i zatsanawiam sie nad odstawieniem

fallenursus
07-01-10, 23:17
2 tygodnie czekac :) to nie prop ze po 3cim sztrzale wyrywa z butow :P

Weiderowski
07-01-10, 23:33
o zobacz, nie wiedziałem o tych 2 tygodniach. tak szczerze to mam tego stacka na jakis tydzien jeszcze. jak mi sie skonczy moge kupic sobie jakis zwykly monohydrat vitalmaxa na dokonczenie cyklu? czy nie bardzo sie to wkomponuje? fallenursus, sog za całokształt.

fallenursus
07-01-10, 23:41
mozesz kupic obojetnie jaka krete, mono najlepsza i tak w brew reklamom i malolatom :)

Weiderowski
07-01-10, 23:47
a nie sadzisz ze w tym przypadku lepiej kupic jablczan? bo w tym stacku są wlasnie 3 rodzaje jablczanu.

Weiderowski
09-01-10, 16:48
Panowie polecam wszystkim tą odzywke. Biore ją 5 dzien i zaczęło się. dzis dostalem takiego kopa, ze moglem przenosić góry do mahometa. nie było dla mnie ciezaru na silowni na triceps. w łapie bylo z 40 a bez pompy mam 35 doslownie myslalem ze lapa mi wybuchnie. jak sie bierze tego stacka 1 raz można nawet umrzeć, ale pozniej organizm sie przyzwyczaja i nie odczuwa się efektow ubocznych tylko siła. POLECAM!!!

D3
09-01-10, 17:19
5cm w łapie ci urosło na treningu? Fajne bajki

Weiderowski
09-01-10, 18:01
Narku nie mialem centrymetra. szacowalem.

Sosna91
09-01-10, 18:23
jak sie bierze tego stacka 1 raz można nawet umrzeć, ale pozniej organizm sie przyzwyczaja i nie odczuwa się efektow ubocznych tylko siła. POLECAM!!!

haha to mnie rozwaliło ;] ale dobrze że na Ciebie tak działa ;]

mtm
09-01-10, 18:24
za 2 tygodnie dojdzie ci z 20 cm , i co wtedy ?
gdzie koszulki kupisz ?

Weiderowski
09-01-10, 19:08
tak się składa ze za tydzien konczy mi się stack. i co wkoncu proponujecie? jeblczan czy mono, tak jak to mowil kolega fallen?

Weiderowski
10-01-10, 21:29
bylem w sklepie sprzedawca polecil mi monohydrat z universala mala puszke zeby dokonczyc ten dykl. tylko mowil ze jak bralem stacka to musze tego mono wieksze dawki teraz przyjmowac. co sadzicie o tej krecie universala?