PDA

Zobacz pełną wersję : Złożony cykl = dla obeznanych.



Sosna91
25-12-09, 13:44
hej, kurde myśle i wymyśleć nie mogę. moje dane w profilu.

wrześnień\pańdziernik leciałem na Stormie i Shocku z tym że shocka suplementuje do dziś w DT. ostatnio przez pare dni jeszcze troche mono brałem na noc jako antykatabolik.

w shocku troche krety jest chyba, z tego co przeczytrałem gdzies to 4g w miarce.

myślałem tak w polowie stycznia kupić coś, a to coś to HorsePower tylko opinie o nim różne,

1kg horsepower a do tego zostało mi troche Storma oraz mono z vitala gdzies mam to w DNT moze bym brał. Shocka w sumie jeszcze troche tez mi zostało :D


myślicie żę warto w to zainwestować?

burn
25-12-09, 15:02
Chłopaki z siłowni chwalili działanie (smaku nie), kopie na pewno lepiej, niż nowy Shock. W składzie ma monosterynian gliceryny i beta alaninę, na pewno będziesz wydłużyć trochę trening, lub podnieść jego intensywność.
Nie wiem, czy za tą cenę nie wybrał bym No-Xplode (jeszcze nie brałem mocnego stacku)
Dorzuć do cyklu jakieś bcaa. Mi drugi cykl na kreatynie poszedł DUŻO lepiej, właśnie z dodatkiem bcaa.

MolderDist
26-12-09, 14:28
Nie widze sensu w tym momencie, ciągle suplementujesz się kratyną od Września, więc w sumie nie odczujesz.

fallenursus
26-12-09, 18:00
jaja sobie robisz z powaznych ludzi sosna?

slim shady
26-12-09, 19:31
leć na czymś innym niż kreatyna

ps. 7000 Post :D

MolderDist
27-12-09, 01:28
Graty Slim hehe, masz sogacza na zachęte kolejne 7 tysia :-D