PDA

Zobacz pełną wersję : Alistair Overeem



BoloYeung
25-12-09, 12:31
Alistair Overeem
Pseudonim Demolition Man
Obywatelstwo Holandia
Data i miejsce urodzenia 17 maja 1980
Londyn, Wielka Brytania
Waga 110 kg (2009)
Wzrost 196 cm
Styl źródłowy boks tajski, submission fighting
Kategoria K-1 K-1 WGP

Bilans walk K-1
Liczba walk 7 (9)[1]
Zwycięstwa 3 (5)
Przez KO/TKO 2 (3)
Porażki 4 (4)

Bilans walk MMA
Liczba walk 42
Zwycięstwa 31
Przez KO/TKO 11
Przez poddanie 19
Porażki 11
Remisy 0
Nieodbyte 1

Mieszane sztuki walki

Profesjonalny debiut w MMA zanotował w 1999 roku na gali It's Showtime w Haarlem. Następnie walczył dla organizacji RINGS i 2H2H.

W 2002 roku zadebiutował na ringu PRIDE FC. Rok później wystartował w turnieju 2003 PRIDE Middleweight Grand Prix. Odpadł w ćwierćfinale znokautowany przez Chucka Liddella. W 2005 roku wziął udział w kolejnej edycji tej imprezy i tym razem, po pokonaniu przez poddanie Vitora Belforta i Ihora Wowczanczyna, doszedł do półfinału. W walce o finał został znokautowany przez późniejszego tryumfatora całego turnieju Mauricio Ruę. W 2006 roku walczył w turnieju Pride Openweight Grand Prix. Przegrał w 1/8 z Fabricio Werdumem przez poddanie.

Po rozwiązaniu PRIDE FC w 2007 roku walczył dla organizacji HERO'S, Strikeforce i DREAM. 16 listopada 2007 roku zdobył wakujący tytuł mistrza Strikeforce w wadze ciężkiej, pokonując przez poddanie Paula Buentello. W sierpniu 2009 roku Overeem miał bronić pas w walce przeciwko Werdumowi, ale do pojedynku nie doszło z powodu kontuzji ręki Holendra

K-1

W K-1 zadebiutował w 2001 roku w przegranej walce z Errolem Parisem podczas GP Holandii. W 2004 roku w Tokio został znokautowany w pokazowym pojedynku przez Glaube Feitosę. Do K-1 powrócił po długiej przerwie w 2008 roku. Podczas sylwestrowej gali Dynamite!! 2008 zmierzył się z byłym mistrzem K-1 w wadze ciężkiej i finalistą K-1 World GP 2008 Badrem Hari. Overeem stał się sprawcą sensacji, nokautując faworyzowanego Marokańczyka już w pierwszej rundzie walki (http://www.youtube.com/watch?v=hHLviK5XzMo) . W marcu 2009 roku walczył w Jokohamie z mistrzem K-1 Remym Bonjaskym. Przegrał przez decyzję po wyrównanym starciu. Występy te sprawiły, że otrzymał w drodze głosowania internetowego fanów dziką kartę, upoważniającą do udziału w walce eliminacyjnej podczas Final 16 w Seulu. Pokonał tam niespodziewanie Petera Aertsa, zapewniając sobie prawo walki o mistrzostwo K-1 WGP w turnieju finałowym w Jokohamie. W pierwszej walce tego turnieju znokautował kopnięciem kolanem mistrza świata kyokushin Ewertona Teixeirę, w półfinale uległ jednak przez nokaut (reguła 2 nokdaunów) Hariemu.
http://mmabay.co.uk/img/alistairovereem.jpg
http://images.mma-core.com/images/fighters/full/Alistair_Overeem_1000630.jpg
http://www.mmaconvert.com/wp-content/uploads/2009/04/alistair_overeem3.jpg
http://www.fight24.pl/wp-content/123456789.jpg

mateohzp
25-12-09, 12:38
No Ali dobrze skubany dobrze wygląda i zajebiscie sie klepie :D
mój Idol :D

burn
25-12-09, 15:11
Co by o nim nie powiedzieć, to metamorfozę przeszedł niezłą :D

Someone
25-12-09, 18:46
Jebany ma siłe straszną, ale sterydy robią swoje ;)

BoloYeung
25-12-09, 23:17
Jebany ma siłe straszną, ale sterydy robią swoje ;)

czyli jaki z tego morał :smile:

oyster
26-12-09, 00:27
morał z tego taki że ci co biorą sterydy mają małe ptaki :lol: ale prawde mówiąc na masie koleś sporo przybrał

Someone
26-12-09, 09:24
czyli jaki z tego morał :smile:

Szczerze to mnie to wkurwia dośc poważnie.. Ja myślę, że nigdy nie będę się brał za sterydy i mnie żal łapie, że na odżywkach samych takiej sylwetki nie zrobie, co on w przeciągu 5 lat ..

BoloYeung
26-12-09, 10:46
Someone to CI powiem na odzywkach tego nie zrobisz
szkoda ze nie widzieliscie Overeema przed rokiem 2000 był takim szczypiorem ze az trudno uwierzyć jak znajde gdzies fotki albo walki z tego okresu to wkleje

grochos
26-12-09, 11:01
w jakie 5 lat? wg mnie najwieksza zmiana miedzy 2006 a 07... masakra :/

mateohzp
26-12-09, 11:15
Wtedy musiał własnie przykoksić ostro
Ale genetyka idealna
od zawsze atletyczna budowa i tyle

BoloYeung
26-12-09, 11:23
tu z roku 2000
http://www.youtube.com/watch?v=avttZSnNfPg

mateohzp
28-12-09, 12:38
rzeczywiście szczypior.. prawie 100 kg :D

BoloYeung
28-12-09, 21:36
jak na jego wzrost

BoloYeung
28-12-09, 21:59
http://www.youtube.com/watch?v=Q2kjrWPyEIs tu jeszcze jego walka z CroCopem nie lubie go zawsze sędziowie go faworyzowali Overeem radzi sobie z nim jak z dzieckiem i widać wyraźną przewage jeden przypadkowy cios w krocze i zobaczycie jaki finał ( tak na marginesie nastula dostał 3 w krocze z czego decydujący "nokautujący" tez w krocze po czym sędzia go poddał śmiech na sali z resztą sami zobaczcie http://www.youtube.com/watch?v=CEVEXfWUL5E i jak tu sie nie wku...wić"

fvs
28-12-09, 22:34
z Fedorem mógłby sie zmierzyć.

a tak na marginesie wiecie gdzie mozna takie gale oglądać kiedyś na extreme sport ale tam nie widziałem walk tych najlepszych.

fvs
28-12-09, 22:40
a nie sory Fedor już go rozwalił ;)

burn
28-12-09, 23:09
http://www.youtube.com/watch?v=Q2kjrWPyEIs tu jeszcze jego walka z CroCopem nie lubie go zawsze sędziowie go faworyzowali Overeem radzi sobie z nim jak z dzieckiem i widać wyraźną przewage jeden przypadkowy cios w krocze i zobaczycie jaki finał ( tak na marginesie nastula dostał 3 w krocze z czego decydujący "nokautujący" tez w krocze po czym sędzia go poddał śmiech na sali z resztą sami zobaczcie http://www.youtube.com/watch?v=CEVEXfWUL5E i jak tu sie nie wku...wić"
Jeden przypadkowy cios ? Ktoś tu liczyć nie potrafi. W parterze Overeem wcale dobry w tej walce nie był - niezbyt sobie radził. W walce Nastuli, też powinien być no contest.

mateohzp
29-12-09, 01:23
hmm szczerze to ostatnio ali sie nie popisał w ost walce..

98 kg przy wzroscie ponad 190 cm to i tak kolos przeciez to jest waga i nie wazne jak wzrost.. uderzenie ma moc i tyle ;d;d

BoloYeung
29-12-09, 11:35
w ostatniej mówisz o tej walce z Harim półfinałowej ?? wszedł za pewny siebie , pozatym spokojnie to dopiero jego pierwsze grandpri , Overeem w k1 dopiero rok walczy i pobił juz nie jedną gwiazde .
Co do fanów MMA Overeem zapowiadał ze od nowego roku będzie czesciej walczył własnie tam

BoloYeung
01-01-10, 12:13
http://www.youtube.com/watch?v=XUYsf08YFCU ostatnia walka Overeema w MMA

BoloYeung
01-01-10, 16:00
walka ma nie cały tydzien
http://i37.tinypic.com/y14xu.jpg
a tu zdjęcie z walki ze słynnym chorwatem

BoloYeung
01-01-10, 16:02
pomyłka to Peter Aerts :smile:

BoloYeung
06-03-10, 20:51
a nie sory Fedor już go rozwalił ;)

co Ty z bzdury piszesz Fedor przez cały czas unikał i unika Overeema

burn
06-03-10, 21:16
Pewnie naiwnie wierzysz we wszystko, co powie Overeem w wywiadzie ?
Fedor się go boi, a słowo sterydy jest mu zupełnie obce, bo urósł na kurczakach !

BoloYeung
06-03-10, 21:49
Overeem oficialnie przed kamerami na konferencji wyzwał Fedora do walki , ten na to nic nie odpowiedział , Fedor unikał wielu dobrych zawodników w ich szczytowych formach np Silva czy Thompson nie mówiąc juz o Overeemie

burn
06-03-10, 22:18
Wypada czekać, aż się spotkają na ringu. Wyzywać do walki to może każdy, ale nie każda walka się opłaca.
Z przebiegu kariery Fedora raczej widać, że nie unikał najlepszych :>

BoloYeung
07-03-10, 09:19
walczył wtety kiedy wiedział ze zawodnik ma drastyczny spadek formy wtedy sam wystawiał oferte albo przyjmował wczesniejszą tak było z Radelmannem czy Shiltem czy Nogueirą wtedy kiedy zaczeli przegrywać walczył z nimi Fedor co do Overeema Fedor wie ze od 2 lat to najlepszy zawodnik MMA , zyskał ogromną siłe ma swietną stójke i jest swietny w parterze dlatego go unika w koncu to Overrem ma tytuł .

Wspomniałeś że "słowo sterydy jest mu obce" pomyśl sam Overrem musiał by być kretynem zeby w wywiadzie powiedziec ,-Tak brałem w takich i takich dawkach , no i z czym idzie byc zawieszony i poniesc kare finansową , który zawodnik przyznał sie do brania dopingu żaden nawet kulturysci w wywiadach mówią i opowiadają o dietach i odzywkach a spytani o koks odpowiadają nie , nie brałem itp . Pózniej sztuką jest tylko umiejetnie zrobic tak aby tego nie wykryli w testach . Kazdy zawodnik bierze bo to element tego sportu

burn
07-03-10, 12:12
Takie zarzuty można wysnuwać w kierunku wszystkich najlepszych zawodników MMA. Overeem najlepszym zawodnikiem MMA (w Pride się specjalnie nigdy nie popisał) ? Tu bym polemizował ale każdy ma tam swoje zdanie.
Czekam na konfrontacje z Fedorem (do której prędzej, czy później powinno dojść), skoro Alistair twierdzi, że jest taki mocny. Pamiętaj, że często menadżerowie ustalają walki, bo to jest biznes. Między innymi dlatego Alexander - brat Fedora zarzucał jego menadżerowi pasywność w negocjacjach o starty Fedora w UFC.
Co do sterydów - ok, biorą tam chyba wszyscy ale przekonywanie ludzi w wywiadach, że to dzięki diecie jest co najmniej nie na miejscu :)

BoloYeung
07-03-10, 12:47
czytaj uwaznie ja mówiłem ze Overeem jest najlepszym zawodnikiem na swiecie od 2 lat a organizacji Pride nie ma juz od 2007

CO do tych koksów to jak ich miał przekonywać ze to dzięki odzywką tez bys powiedział ze to głupi sposób , kazdy takie wypowiedzi nawet zawodnicy traktują z przymrózeniem oka i tak kazdy wie jaka jest prawda .

burn
07-03-10, 13:21
Co do Pride - masz rację. Co do sterydów, wywiad jest dla fanów, nie każdy czyta to z przymrużeniem oka :)
W K-1 w 2009r. też niewiele zdziałał. Ubiegły rok dla niego generalnie niezbyt :>

BoloYeung
07-03-10, 13:41
rok 2009 dla Overeema był rokiem K-1 zobacz człowiek z MMA wchodzi do K1 walczy z finalistą GP Harim , nikt nie dawał holendrowi wiele szans a Overemm dosłownie niszczy Hariego w minute i to jeszcze w jakim stylu pózniej wyzywa do walki Remyego , niestety sędziowie chyba raczej kierowali sie sympatią do K1 bo Overeem w tym pjedynku był lepszy od Remyego i tak stwierdził kazdy zawodnik K1 oraz fani w internetowej sądzie dla 91% ankietowanych lepszy był Overeem .
Kolejna walka z legendą Kick BOxingu i K1 Peterem Aertsem , Overeem wygrywa z nim bezdyskusyjnie przy okazji nieźle go masakrując dostaje sie do finałów GP w kilka sekund nokautuje świetnego zawodnika K1 Taxierre w półfinale nie miał juz tyle szczęscia pozatym kontrowersyjny drugi nokaut po którym Overeem nie padł na deski a sędzia go poddał .
Podsumuwijąc popatrzmy rok 2009 dla Overeema poprostu stukł na kwaśne jabłko całą elite K1 wieć czy dalej twierdzisz ze ten rok był dla niego nie udany ??

KowalX
07-03-10, 13:49
czytaj uwaznie ja mówiłem ze Overeem jest najlepszym zawodnikiem na swiecie od 2 lat a organizacji Pride nie ma juz od 2007

On jest najlepszym zawodnikiem?:lol:

Fedor unika :),trzeba jeszcze poczytać kontrakty,a Nogueira to spadek ma obecnie ;)

Peterem Aertsem walczy dla pieniędzy ,a formę to on miał ,ale naście lat temu.

BoloYeung
07-03-10, 14:51
KowalX chyba wczorajszy jesteś jeśli uważasz ze Overeem najlepszą forme ma za sobą , kto jest posiadaczem pasa sprawa jasna , a Fedor nie chce nawet walczyc o niego , Nogueira w swojej karierze rózne wachania formy miał , Fedor walczył z nim gdy ten w najlepszej formie nie był , bronisz Fedora tak samo jak ci idioci na onecie bronili michalczewskiego ze nie chce walczyc z gołotą sprawa jasna Overeem obecnie rozwalił by Fedora a jego forme odzwierciedla ostatnia walka w MMA mowa teraz o Overeemie

mateohzp
07-03-10, 18:09
zna ktoś moze wyniki siłowe Overeema?

KowalX
12-03-10, 02:20
KowalX chyba wczorajszy jesteś jeśli uważasz ze Overeem najlepszą forme ma za sobą , kto jest posiadaczem pasa sprawa jasna , a Fedor nie chce nawet walczyc o niego , Nogueira w swojej karierze rózne wachania formy miał , Fedor walczył z nim gdy ten w najlepszej formie nie był , bronisz Fedora tak samo jak ci idioci na onecie bronili michalczewskiego ze nie chce walczyc z gołotą sprawa jasna Overeem obecnie rozwalił by Fedora a jego forme odzwierciedla ostatnia walka w MMA mowa teraz o Overeemie

Nie wiem czy ty masz problem z czytaniem.Napisałem ,że Peter ma formę za sobą np. lol
No tak Fiodor walczył z nim jak nie był w najlepszej formię,miał chyba wtedy mistrzostwo Pride ;) ,gdzie byli najlepsi zawodnicy obok UFC.
Tak pasa w strikeforce :)
Nie bronię Fiodora tylko jestem na czasie ,sprawdź lepiej rankingi gdzie kto jest.Fiodor nie walczył w np UFC ,bo miał do dupy warunki kontraktu np. nie mógłby startować w walkach sambo,bo UFC lubi niewolników ;)
Co do Michalczewskiego to jego czas się skończył dawno i ma rację ,że nie chce walczyć ,bo po co mu to.I tak ma rekordowy wynik w historii boksu.Niestety walczył również w innej kategorii wagowej.
I stawiaj Bolo kropi i przecinki ,bo ciężko się połapać co kogo tyczy.

Tak wdarł się do czołówki hehe rozwalił Afrykańczyka.
Z tego co pamiętam to 2009 Hari spuścił mu niezłe manto ,podwójny nokaut ;)

BoloYeung
12-03-10, 12:31
http://www.youtube.com/watch?v=hHLviK5XzMo zobacz sobie ta walke to z gali sylwestrowej 2008/2009 , co do drugiej walki i tego niby podwójnego nokauto to Overeem nawet nie upadł po drugim ciosie tylko oparł się o liny i gdyby po takich akcjach sędziowie liczyli to w boksie mieli bysmy nokauty co 1 minute .
Teraz o Fiodorze, jeśli zawodnik poprostu dyga dupy to zasłania sie najczesciej złymi warunkami kontraktu , to smieszne .

KowalX
12-03-10, 13:31
http://www.youtube.com/watch?v=hHLviK5XzMo zobacz sobie ta walke to z gali sylwestrowej 2008/2009 , co do drugiej walki i tego niby podwójnego nokauto to Overeem nawet nie upadł po drugim ciosie tylko oparł się o liny i gdyby po takich akcjach sędziowie liczyli to w boksie mieli bysmy nokauty co 1 minute .
Teraz o Fiodorze, jeśli zawodnik poprostu dyga dupy to zasłania sie najczesciej złymi warunkami kontraktu , to smieszne .

Widziałem wszystkie walki :) poza tym gale sylwestrowe są traktowane jako pokaz na miły spędzony sylwester ,a nie turniej o tym powinieneś wiedzieć jak oglądasz k-1 w turnieju już mu się nie udało.Jak by nie było lin to by się nie oparł ;)takie są zasady w K-1 więc nie widzę tu problemu.
Co do Fiodora proszę Cię daj sobie spokój jak powalczysz zawodowo to zmienisz zdanie.Prześledź historię UFC wielu znakomitych zawodników odmówiło "Dance" kontraktów gdyż są bardzo niekorzystne i w pewnym sensie zawodnicy stają się własnością organizacji.I rozumiem ,że White chce za wszelką cenę go w swojej organizacji ,bo by to oznaczało spory przypływ gotówki ,ale mógłby zastopować już z szerzeniem pierdół i marketingowych trików.Każdy walczący i ćwiczący czy znający temat widzi umiejętności Fiodora i jego zdolność do wykorzystywania słabości.Nie wiem skąd teoria zasłanianiem się ,bo chce walczyć na własnych warunkach?Więc niech Lesner ,bo w sumie tylko on jest brany pod uwagę wystąpi w organizacji gdzie walczy Fiodor ;).Jakoś Fiodor nie miał problemu i walczył z Rogersem(i nie był to kelner,niepokonany jak dotąd).
I z tego co wiem to Alistair odmawia Brettowi walki o pas ,bo ciągle go coś boli ,albo ręka ,albo coś tam innego(z wypowiedzi oficjalnej).

BoloYeung
12-03-10, 23:19
o czym Ty gadasz Overeem ma pas Strikeforce i to właśnie w tej organizacji mieli by walczyć, nikt tu nie gada o UFC bo to całkiem inna bajka , Fiodor ze Strikeforce podpisał kontrakt na 3 walki i jak narazie doszło do 1 , trzecia mogła by być o pas którą proponuje Overeem ale jak narazie i przez cały czas Fiodor się nie odzywa . Co do walki Overeema z Rogersem walka ma się odbyć juz niedługo na gali strikeforce24 oczywiscie holender murowany faworyt

Jeśli chodzi o zasady K1 to nigdzie nie ma takiego czegos ze zawodnik który opiera sie o liny jest liczony to byłą decyzja bardzo kontrowersyjna i mówło o tym wielu fachowców oraz samych zawodników .
Co do gali sylwestrowej , człowiek z MMA wchodzi po latach i próbuje swoich sił w K1 w pierwszej walce nokautuje i to jeszcze w jakim stylu finaliste GP to własnie okresla klase zawodnika

BoloYeung
12-03-10, 23:49
http://www.youtube.com/watch?v=5nxXbCz1SAM

KowalX
13-03-10, 01:27
o czym Ty gadasz Overeem ma pas Strikeforce i to właśnie w tej organizacji mieli by walczyć, nikt tu nie gada o UFC bo to całkiem inna bajka , Fiodor ze Strikeforce podpisał kontrakt na 3 walki i jak narazie doszło do 1 , trzecia mogła by być o pas którą proponuje Overeem ale jak narazie i przez cały czas Fiodor się nie odzywa . Co do walki Overeema z Rogersem walka ma się odbyć juz niedługo na gali strikeforce24 oczywiscie holender murowany faworyt

Jeśli chodzi o zasady K1 to nigdzie nie ma takiego czegos ze zawodnik który opiera sie o liny jest liczony to byłą decyzja bardzo kontrowersyjna i mówło o tym wielu fachowców oraz samych zawodników .
Co do gali sylwestrowej , człowiek z MMA wchodzi po latach i próbuje swoich sił w K1 w pierwszej walce nokautuje i to jeszcze w jakim stylu finaliste GP to własnie okresla klase zawodnika

Po co dajesz te filmy widziałem wszystkie jego walki.Nie wiem czy kontrowersyjna czy nie ,ale i tak go zamiatano w tej walce.Wiem jaki ma pas,sam pisałem kilka linijek wyżej hehe.Ja gadam o UFC ,bo z nimi właśnie Fiodor nie chciał podpisać kontraktu ;].
Wie. też z jaką organizacją podpisał kontrakt haha tłumaczysz mi czy co.Napisałeś ,że Fiodor ucieka,a podałem przykład ,że ostatnio walczył i nie z kelnerem.A co ma mówić jeśli dojdzie do walki będzie fajne widowisko ;).
Nie wiem co określa zawodnikiem jest niezłym to fakt.Gdzie wchodzi po latach przecież walczył w mma więc ma obycie.Tak jak Hunt czy CroCop przeszli z K-1 do MMA też sobie poradzili.
Czy ja wiem czy faworyt ,Brett jak na razie przegrał tylko raz i to z najlepszym :),ale w sumie talentu mu nie brakuję ,a raczej kondycji.
I czas najwyższy by w końcu zawalczył ,bo długo unikał obrony pasa.Gość pokonał kilku nieznanych rywali i zniknął na 2 lata.Jeszcze nie chce walczyć w Stanach,ale to pewnie ze względu na kontrole :)

BoloYeung
13-03-10, 11:36
Unikał obrony pasa z wiadomych powodów , ale i tak walczył przez te 2 lata i to nie z byle kim bo i z Thompsonem i z Filipovicem .
O Ufc nie musisz nic pisać bo niue było takiego tematu między nami , ja od początku pisałem ze Fiodor unika walki z Overeemem w strikeforce i na ten temat nawet nie chce zabrać głosu , gdzie Overeem cały czas wyzywa go na pojedynek i to o pas
Apropo UFC , White tez pragnie Overeema w swojej organizacji , ale Overeemowi zależy na kontunuowaniu swojej kariery w innych organizacjach i K1 , bo tak jak pisałes wyzej zawodnik walczący w UFC staje sie niewolnikiem organizacji a porzeciez nie o to chodzi dla Faitera światowej klasy żeby nie powiedziec najlepszego na świecie

KowalX
13-03-10, 13:23
Unikał obrony pasa z wiadomych powodów , ale i tak walczył przez te 2 lata i to nie z byle kim bo i z Thompsonem i z Filipovicem .
O Ufc nie musisz nic pisać bo niue było takiego tematu między nami , ja od początku pisałem ze Fiodor unika walki z Overeemem w strikeforce i na ten temat nawet nie chce zabrać głosu , gdzie Overeem cały czas wyzywa go na pojedynek i to o pas
Apropo UFC , White tez pragnie Overeema w swojej organizacji , ale Overeemowi zależy na kontunuowaniu swojej kariery w innych organizacjach i K1 , bo tak jak pisałes wyzej zawodnik walczący w UFC staje sie niewolnikiem organizacji a porzeciez nie o to chodzi dla Faitera światowej klasy żeby nie powiedziec najlepszego na świecie

Do Fiodora jest długa kolejka i to nie jest tak ,że on sobie go wyzywa na pojedynek i tyle ,no stary nie gadaj takich rzeczy naprawdę,kolesi co go wyzywają jest sporo.Jak dla mnie to Overeemem nie pokonał nikogo wielkiego w mma jak na razie i pewnie do tej walki dojdzie ponieważ Brett nie będzie z nim walczył o pas.Wiadomo ,że Alistair woli walczyć w Japonii ,bo kontroli tam nie ma żadnych.Niby z jakich powodów nie walczył przecież w tym czasie miał inne walki ,a o pas nie chciał.A Fiodor w tej chwili jest numer uno na świecie ;)

BoloYeung
13-03-10, 16:13
Jest nr 1 i dlatego Overeem chce z nim walczyć , to śmieszne ze nr1 na świecie boi sie walczyc o pas i jesli nie chce walczyc to albo nie c zuje sie nr1 albo poprostu boi się holendra
Overeem nikogo wielkiego nie pokonał , no to jest juz przegięcie - Thompson , Belfort x 2 , Fuijta , Filipovica tez by rozwalił gdyby sędzia nie przerwał walki mam dalej wymieniać ??

KowalX
13-03-10, 17:11
Jest nr 1 i dlatego Overeem chce z nim walczyć , to śmieszne ze nr1 na świecie boi sie walczyc o pas i jesli nie chce walczyc to albo nie c zuje sie nr1 albo poprostu boi się holendra
Overeem nikogo wielkiego nie pokonał , no to jest juz przegięcie - Thompson , Belfort x 2 , Fuijta , Filipovica tez by rozwalił gdyby sędzia nie przerwał walki mam dalej wymieniać ??
Belford już dawno się wypalił.Zobacz teraz bilans i zawodników Fiodora.Przestań pisać ,że się boi ,bo przypomina to rozmowę z ignorantem.

BoloYeung
13-03-10, 17:22
fakty mówią same za siebie Fiodor dyga dupu , zabrałchociaz by głos w tej sprawie a nie chować głowe w piasek , Belfort się wypalił ??? Overeem walczył z nim w latach 2005 oraz rok pózniej i jak dlamnie brazylijczyk jest w dobrej formie wygrywajac ostatnio wszystkie pojedynki pozatym jeszcze jest młodym zawodnikiem , co do zawodników z którymi walczył ruski i tego w jakich okresach z nimi walczył juz sie wypowiedziałem

KowalX
13-03-10, 17:47
fakty mówią same za siebie Fiodor dyga dupu , zabrałchociaz by głos w tej sprawie a nie chować głowe w piasek , Belfort się wypalił ??? Overeem walczył z nim w latach 2005 oraz rok pózniej i jak dlamnie brazylijczyk jest w dobrej formie wygrywajac ostatnio wszystkie pojedynki pozatym jeszcze jest młodym zawodnikiem , co do zawodników z którymi walczył ruski i tego w jakich okresach z nimi walczył juz sie wypowiedziałem

I znowu mnie nie zrozumiałeś nie pisałem ,że nie wygrał z dobrymi zawodnikami ,ale ,że nie walczył(chodziło mi o ostatni czas),bo wiadomo skory bił się w Pride to musiał ich spotkać na swojej drodze,bo raczej słabych tam nie było ;),a i mirko się skończył razem z pride i mógł go wyzwać gdy był na szczycie ;)
Dla mnie to on się wypalił już przed przed 2003r ;).Zobacz jego walki w pierwszych UFC,dla mnie to inny zawodnik choć wiadomo ,że umiejętności mu nie brakuję.Może i teraz wygrywa ,ale wtedy gry walczył z O to nie maił najwyższej formy.No wiem ,że się wypowiedziałeś no ,bo Nogueira(za każdym razem wygrał)
to raczej słabej formy wtedy nie miał czy może np Arona można wymieniać sporo(Nie ma co tego nawet komentować to była czteroletnia dominacja w Pride- i nie widziałem żeby ktoś tam przez ten czas miął słabą formę)

BoloYeung
13-03-10, 18:12
wszystko się okaże jeśli dojdzie do tego pojedynku Overeem vs Fiodor , ale zeby do niego doszło Fiodor musi zabrać głos na ten temat

Thompsona czy Fuijta nazywasz nikim dobrym

KowalX
13-03-10, 18:28
wszystko się okaże jeśli dojdzie do tego pojedynku Overeem vs Fiodor , ale zeby do niego doszło Fiodor musi zabrać głos na ten temat

Thompsona czy Fuijta nazywasz nikim dobrym
Mówię ,że niewiele się dzieję w jego ostatnich walkach o pas.Mógłby zmykać z K-1 i w końcu zacząć bronić pasa,bo jakoś niby miał z Brettem ,ale nie będzie to walka o pas i pewnie w końcu się spotkają z sambo-manem.I co ,że są dobrzy ,ale patrzę też na walki Fiodora i przeciwników,a wyjechałeś ,że jest najlepszy na świecie co jest przegięciem.Na razie czeka go walka z Brettem ,a Fiodor jak już mówiłem ma za sobą dużą kolejkę chętnych jak nie rozumiesz na czym polega praca managera to co ja mam poradzić.Wyjeżdżasz ,że Nogueira miał spadek formy wtedy,a co z poprzednimi walkami ,bo w jednej nie pozwolił mu nawet zejść do parteru ,a wiadomo ,że mino jest jednym z najlepszych techników parterowych.

BoloYeung
13-03-10, 22:44
juz pisałem wczesniej o pas nie będzie walczył jak narazie z wiadomych powodów , chociaż Fiodorowi zaproponował walke o pas wiele razy , i jeśli Fiodor czuje się najlepszym zawodnikiem MMA na świecie powinien powalczyc o ten tytuł jak narazie najlepszym zawodnikiem na swiecie federacji Strikeforce jest Overeem a Fiodor widać uznaje jego wyzszosc i nie chce tego zmieniac .

KowalX
13-03-10, 22:55
juz pisałem wczesniej o pas nie będzie walczył jak narazie z wiadomych powodów , chociaż Fiodorowi zaproponował walke o pas wiele razy , i jeśli Fiodor czuje się najlepszym zawodnikiem MMA na świecie powinien powalczyc o ten tytuł jak narazie najlepszym zawodnikiem na swiecie federacji Strikeforce jest Overeem a Fiodor widać uznaje jego wyzszosc i nie chce tego zmieniac .

Kontrowersyjnie ,bo od dwóch lat nie walczył o obronę hehe.Widzisz Fiodor walczył ostatnio z Brettem w między czasie w sambo i na kwiecień ma kolejną walkę.Pewnie w końcu i tak zawalczą co by nie było ,bo nigdy Rosjanin nie uciekał od dobrych przeciwników.
Za to martwi mnie chęć przejścia Oliego do UFC,oby się nie dał skusić.

BoloYeung
13-03-10, 22:57
Oliego czyli o kogo Ci dokładnie chodzi ???

KowalX
13-03-10, 23:10
Oliego czyli o kogo Ci dokładnie chodzi ???

Alistair :)

BoloYeung
13-03-10, 23:15
nie przejdzie bo zależy mu na walkach w K1 oraz Dream kiedyś w wywiadzie wspomniał że za dużą kase mógłby pomyśleć ale to tylko taka podpucha była według mnie

burn
13-03-10, 23:28
No i tam Alistair Overoid mógłby wpaść na kontroli dopingowej.
Chyba, że to tylko od diety mu tak komicznie buźka spuchła :)

KowalX
13-03-10, 23:55
nie przejdzie bo zależy mu na walkach w K1 oraz Dream kiedyś w wywiadzie wspomniał że za dużą kase mógłby pomyśleć ale to tylko taka podpucha była według mnie

Nie ,bo ostatnio przebąkiwał i prowadzi rozmowy z UFC


No i tam Alistair Overoid mógłby wpaść na kontroli dopingowej.
Chyba, że to tylko od diety mu tak komicznie buźka spuchła :)

Co fakt to fakt w Japonii to nigdy nie wpadnie :)

BoloYeung
14-03-10, 10:39
nie przejdzie zobaczycie a co do jego muskulatury każdy wie jaka jest prawda

D3
14-03-10, 10:49
Nie znam się, ale Kowalx w BoloYeung'a rozumowaniu, jeśli ktokolwiek wyzwie Fiodora na walkę o obronę pasa to menadżer czym prędzej powinnien zabookować termin walki, a najlepiej jakby codziennie walczył o obronę pasa z kim innym :)

BoloYeung
14-03-10, 12:45
Narq "nie czas na lizanie sie po fiutach" jak mówił Mr.Wolf , jeśli sie nie znasz to nie zabieraj zdania

KowalX
14-03-10, 13:11
nie przejdzie zobaczycie a co do jego muskulatury każdy wie jaka jest prawda

No co ty przecież wiadomo ,że kontrola antydopingowa w Japonii nie istnieję.

KowalX
14-03-10, 13:48
Swoją drogą ciekawa gala się zapowiada:

Fedor vs. Werdum,
Brett Rogers vs Alistaira Overeema

BoloYeung
14-03-10, 15:13
ja mam nadzieje że zobaczymy zwycięsców obu walk w następnej gali strikeforce
Werdum wygrał z bracikiem fiodora i chyba to było w 2007 albo 08 kiedy Werdum walczył z Overeemem oczywiscie przegrał
Rogersowi z Overeemem duzych szans nie daje tak samo brazylijczykowi z Ruskiem

BoloYeung
14-03-10, 15:16
w 2006* to było sprawdziłem , chodzi o walke Werdum Overeem

KowalX
14-03-10, 16:31
kiedy Werdum walczył z Overeemem oczywiscie przegrał

Mylisz się Werdum ten pojedynek wygrał przez dźwignię na łokieć,mam wszystkie Pride na kompie.


Rogersowi z Overeemem duzych szans nie daje tak samo brazylijczykowi z Ruskiem


Dlaczego nie dajesz dużych szans Brettowi do czasów Fiodora nie przegrał żadnego pojedynku i oprócz jednego wszystkie wygrał przez K'O więc to trochę nad wyrost teza :)

BoloYeung
14-03-10, 17:08
chodziło mi o to Ze Overeem przegrał , troche źle to tylko napisałem , to jeszcze nie było apogeum formy holendra w której teraz sie znajduje

a teraz jeśli chodzi o Rogersa co prawda ma wiele zwyciestw i to np z Thompsonem , ale zbyt króti ma staż . Fujita miałbyć tez jednym z poważniejszych rywali Overeema a on go niemal nie zabił w minute

KowalX
14-03-10, 17:13
chodziło mi o to Ze Overeem przegrał , troche źle to tylko napisałem , to jeszcze nie było apogeum formy holendra w której teraz sie znajduje

a teraz jeśli chodzi o Rogersa co prawda ma wiele zwyciestw i to np z Thompsonem , ale zbyt króti ma staż . Fujita miałbyć tez jednym z poważniejszych rywali Overeema a on go niemal nie zabił w minute

Fuji to emeryt hehe ;).Staż stażem ,ale wszystkie walki przez K'O robią wrażenie choć zgadzam się ,że trochę małe doświadczenie.Apogeum wbijania :D

A właśnie ,Fiodor zgodzi się na walkę gdy Ali przejdzie kontrolę :)

burn
14-03-10, 17:19
Apogeum wbijania - dokładnie.
Fujita nie dość, że powoli już emeryt, to tak naprawdę w ciągu swojej kariery przegrał z każdym poważniejszym fighterem z którym walczył.
Z ostatnich siedmiu walk przegrał, aż pięć.

BoloYeung
15-03-10, 17:45
i tez ma nie jedno zwycięstwo z wyższej półki , pozatym przegrywał ale z najlepszymi a Rogers z lepszych tylko Thompsona pokonał wtedy kiedy zaczoł tracić forme .
Fiodor nic na temat kontroli i obrony pasu nie wypowiadał się .
Apogeum wbijania ?? przecież Overeem od ponad dwuch lat nie przegrał i walczył z czołówką , pozatym lepiej popatrzyć na wspaniałą muskulature Overeema niz oglądać spaślaka Fiodora

http://www.cdn.sherdog.com/thumbnail_crop/600/_images/pictures/20091024012601_200910240061.JPG

http://photos.mmaweekly.com/gallery/Affliction/Affliction_2/weigh/40_FedorEmelianenkoAF2weigh.jpg

burn
15-03-10, 21:21
Wolę spaślaka, który niszczy wbijających :)
Overoid pięknie spuchł.

BoloYeung
15-03-10, 21:27
Fiodor tez na brzuchu to jest sekret jego suplementacji grubasku

http://cdn1.sbnation.com/imported_assets/217583/fedor-emelianenko-1_medium.jpg

burn
15-03-10, 21:34
Po prostu gościu nie musi wbijać, żeby być najlepszy.
Boli to :) ? Sylwetką nie wygrywasz, sam widzę to na treningach.

BoloYeung
15-03-10, 21:46
i cóz z tego i tak ładniej ogląda sie zawodnika ładnie umięsnionego w koncu to forum kulturystyczne i tez sie w nim zalogowałeś czyli czy tego chcesz czy nie i tak wiem ze sylwetka jest dla Ciebie ważna
co do tego kto jest najlepszy nie chce mi sie juz pisać o konfrontacji Overeem vs Fiodor wszystko zostało juz powiedziane

burn
15-03-10, 21:55
O, to znasz mnie lepiej, niż ja siebie sam :)
Siła, bycie "bykiem" > sylwetka/sześciopaki (sześciopak to ja w lodówce trzymam) ot co.
Pożyjemy, zobaczymy konfrontacje Overeema z Fedorem, później podyskutujemy.

KowalX
15-03-10, 22:57
i tez ma nie jedno zwycięstwo z wyższej półki , pozatym przegrywał ale z najlepszymi a Rogers z lepszych tylko Thompsona pokonał wtedy kiedy zaczoł tracić forme .

Kiedy on twoim zdaniem stracił formę jak na razie pokonał go tylko Fiodor ,co ty w ogóle piszesz.Czy ty powtarzasz słowa innych z innych stron czy to twoje?
Uważasz ,że np. Andrej Arlowski to nikt specjalny co do umiejętności to ma większe niż Ali.

Fiodor nic na temat kontroli i obrony pasu nie wypowiadał się .

No tak to było oficjalne stanowisko M1 więc jeszcze lepiej:
-jesteśmy zainteresowani tym pojedynkiem, lecz najpierw Overeem musi przejść testy antydopingowe. Jeśli Alistair i jego obóz wyrażą na to zgodę, możemy zacząć mówić o potencjalnej walce o pas Strikeforce w wadze ciężkiej.


Apogeum wbijania ?? przecież Overeem od ponad dwuch lat nie przegrał i walczył z czołówką , pozatym lepiej popatrzyć na wspaniałą muskulature Overeema niz oglądać spaślaka Fiodora


No jasne ,że apogeum wbijania od tych dwóch lat nieźle się rozrósł hehe a jedyne co potrafi Ali to gilotyna nic specjalnego nie prezentuję technicznie to jednak nie K1 ,a MMA.Jego jedyna broń to stójka i siła,ale jeśli chodzi o techniki kończące to jest dla mnie zwyczajny.Overeem stoczył jedną walkę w strikeforce i wyparował szkoda ,że od 2007 nie stoczył żadnej walki w obronie pasa.Tylko nie mów ,że przez ten czas miał problemy z ręką ,bo nie miał przez tak długi czas problemów.To ty oglądaj
ciała facetów, ja wolę zobaczyć najlepszego w akcji ;).


i cóz z tego i tak ładniej ogląda sie zawodnika ładnie umięsnionego w koncu to forum kulturystyczne i tez sie w nim zalogowałeś czyli czy tego chcesz czy nie i tak wiem ze sylwetka jest dla Ciebie ważna


Ale to dział o sportach walki ,a nie pozowaniu :D.

BoloYeung
16-03-10, 20:09
mówiłem o Thompsonie ze kiedy miałspadek formy wygrał z nim Rogers , bo James był jego jedynym dobrym przeciwnikiem

pokaż mi wypowiedz ekipy Fiodora

jeśli chodzi o umiejętnosci techniczne Overeema a Fiodora , to nie ma co poruwnywać bo to dwóch całkiem innych zawodników inne style walki i inne szkoły wiadomo ze judoka będzie w parterze gurował i własnie tam bedzie mógł w pełni pokazać swoje umiejętnosci . A Overeem to typowy zawodnik Muay Thai i mocną stroną jego będzie stójka , jak na zawodnika Muay Thai Overeem walczy bardzo technicznie często uzywając kolan i łokci , ładnie ogląda sie go w ringu prowadzi bardzo owensywny styl walki i ta jego ogromna siła o kolanie nie będe pisał bo to oczywiste , najmocniejsze kolana świata siła bomby atomowej , jeśli chodzi o parter tam Overeem tez swietnie se radzi wkoncu nie jedną walke wygrał dzięki dzwigni na staw .
Więc nie porównuj judoki i zawodnika Muay Thai . Moje serce bije do tego drugiego stylu

KowalX
16-03-10, 20:34
Pokazałem wypowiedź M1 sokoro Ali naciska na walkę niech podda sie testom to ją dostanie.
No nie ma ,bo to niebo ,a ziemia.Co do jego bomby atomowej to znam lepszych.I raczej nazwał był jego styl bardziej kickboxing ,bo do mistrzostwa w Muay Thai to mu jeszcze daleko brakuję.Overeem to zawodnik jednej umiejętności ,nie ma zbyt imponującego zestawu.
Fiodor oprócz świetnego judo, zapasów,sambo ma jeszcze dobrą stójkę :)
Kiedyś załaduję z kompa mistrzów Tajskiego zobaczysz jak pięknie to może wyglądać u najlepszych ,wtedy sam ocenisz jak niektórzy wymiatają :)
Pozdrawiam,3m się

BoloYeung
16-03-10, 20:42
Kick Boxing oj to całkiem nie trawna teza , Overeem walczy duzo Low Kickiem oraz kolanami co stało sie jego wizytówką jesli chodzi o MMA nikt silniejszego kolana nie ma to samo w K1 , łokców tez uzywa sporo i prowadzi owensywny styl walki . Wiem jakich mistrzów chcesz pokazać ale poruwnaj ich wage a wage mistrza w Muay Thay im więcej wazyusz tym bardziej tracisz dynamike szybkosc i rezygnujesz z niektórych kombinacji , chociaz jak na tą wage 118kg Overeem jest bardzo zwrotny , sprytny i szybko .

KowalX
16-03-10, 21:11
Nie trafna ? haha.To ,że używa kolan i low kicka nie znaczy,że to muay thai ;),a łokci to w K-1 raczej nie można.Poza tym sorry ,ale on jest Kick-Boxerem ;)
Nie chodzi jakich mistrzów ,ale jak walczą..Skąd ta teza ,że nikt silniejszego kolana nie ma ,mierzyłeś pomiar siły?

BoloYeung
18-03-10, 21:04
trenował Muay Thai od 9 roku zycia pózniej w kilku amatorskich walkach kick boxingu stoczył , ale to trzeba byc slepy zeby stwierdzic ze on walczy jak Kick Boxer ja u niego nie widze nic z tradycyjnego kick boxera
łokci w K1 nie wolno ale w MMA mozna

KowalX
20-03-10, 01:47
trenował Muay Thai od 9 roku zycia pózniej w kilku amatorskich walkach kick boxingu stoczył , ale to trzeba byc slepy zeby stwierdzic ze on walczy jak Kick Boxer ja u niego nie widze nic z tradycyjnego kick boxera
łokci w K1 nie wolno ale w MMA mozna
Pooglądaj walki muay thai, a co do mma i łokci to zależnie od organizacji.Ali trenuję kickboxing od 16roku życia :).Skąd masz info o Muay thai ?

Someone
20-03-10, 08:19
Ja pierdole ale rozkminiacie... Przecież i tak nie dojdziedziecie do porozumienia to po co to ?

KowalX
20-03-10, 16:05
Tobie co, przeszkadza coś?Czy ktoś się tu kłóci czy co,po to jest forum by się wymieniać poglądami.O tym,że Ali trenował lub niemuay thai jako 9latek nie wiedziałem i próbuję się dowiedzieć ,bo interesuję się tematem.Interesuję mnie źródło czy jest np pewne :)

BoloYeung
24-03-10, 01:09
http://www.youtube.com/watch?v=wBYYUkW4uFA

BoloYeung
27-03-10, 20:52
Dwóch mistrzów w swoim fachu
2962

BoloYeung
01-04-10, 21:26
walka Alisteira odbędzie się na K1 GP Yokohama 3.4.2010 , jego przeciwnik Dzevad Poturak
(http://en.wikipedia.org/wiki/Dzevad_Poturak)

.::: G :::.
03-04-10, 23:11
Jakby ktoś nie widział walka z dzisiaj

http://www.youtube.com/watch?v=uXrAh9Gh_aU&translated=1

BoloYeung
04-04-10, 13:35
pięknie Overeem w formie ciekawe ile zajmnie mu pokonanie ROgersa

Bull2
04-04-10, 13:54
podobaja mi sie jego wewnetrzene lowkicki

zapytajnik
04-05-10, 20:29
Alistair Overeem po raz kolejny stara się udowodnić, że nie brał żadnych niedozwolonych środków farmakologicznych:
Ludzie zawsze będą spekulować. Poddam się testom jak każdy inny zawodnik. Jak już mówiłem, ważyłem 235 funtów, gdy nie musiałem zbijać wagi. Każdego roku dorzucałem dodatkowe 10 funtów, podnosząc ciężary. Mogłem wtedy zrzucić 22-26 funtów do limitu kategorii półciężkiej. To było trochę szalone. Teraz na szczęście mogę jeść co chcę i nie muszę zbijać już wagi, więc bardzo łatwo mi było przybrać masy. .. Ludzie są po prostu zazdrośni... Dlaczego nie słyszymy żadnych oskarżeń pod adresem Brocka Lesnara, który jest o wiele większy ode mnie? Możecie mnie przebadać kiedy chcecie? Przyjadę jak najszybciej do USA i udowodnię wszystkim, że się mylą.

zródło: www.sporty-walki.org

hubi1910
04-05-10, 20:42
http://i43.tinypic.com/289bn6u.gif

http://i28.tinypic.com/2rwm9hz.gif

BoloYeung
04-05-10, 20:46
Alistair Overeem po raz kolejny stara się udowodnić, że nie brał żadnych niedozwolonych środków farmakologicznych:
Ludzie zawsze będą spekulować. Poddam się testom jak każdy inny zawodnik. Jak już mówiłem, ważyłem 235 funtów, gdy nie musiałem zbijać wagi. Każdego roku dorzucałem dodatkowe 10 funtów, podnosząc ciężary. Mogłem wtedy zrzucić 22-26 funtów do limitu kategorii półciężkiej. To było trochę szalone. Teraz na szczęście mogę jeść co chcę i nie muszę zbijać już wagi, więc bardzo łatwo mi było przybrać masy. .. Ludzie są po prostu zazdrośni... Dlaczego nie słyszymy żadnych oskarżeń pod adresem Brocka Lesnara, który jest o wiele większy ode mnie? Możecie mnie przebadać kiedy chcecie? Przyjadę jak najszybciej do USA i udowodnię wszystkim, że się mylą.

zródło: www.sporty-walki.org

ten temat juz był przerabiany

BoloYeung
13-05-10, 13:18
walka Overeem vs Rogers o pas mistrza Strikeforce , odbędzie sie w najblizszą sobote 15.5.10 , bardzo ciekawy pojedynek w koncu o pas

fvs
14-05-10, 22:58
Wiesz może Bolo gdzie będzie można zobaczyć ta walkę na necie ?

BoloYeung
15-05-10, 11:13
jak Kowal będzie miałczas to po nagraniu wrzuci tą gale a na żywo ciężko będzie zobaczymy co sie da zrobic ale niczego nie obiecuje