PDA

Zobacz pełną wersję : classic creatine monohydrate podstawowy cykl, stosowanie



mefisto888666
23-12-09, 22:39
Witam, jestem poczatkujacy, zaczynam trening 4 dniowy, odpowiednio dobrane cwiczenia, dieta, obiciazenia itp. 21 lat 180cm, 76 kg.
Chce sie wpomagac Kofeiną(kapsulki lub kawa po prostu), L-karnityna(zwieksza moja wydajnosc podczas treningu)

Kupilem najprostsza forme kreatyny(monohydrat z vitalmaxa), na opakowaniu pisze zeby w dni trningowe brac lyzeczke przed i lyzeczke po treningu, co z dniami nietreningowymi?

Uwazacie ze taka kreanyna wystaczy?Moge jeszcze oddac ja do sklepu i wziac jablczan kreatyny, ale nie weim cz na poczatek to nie bedzie za mocne.Pozdrawiam

Marcin85
23-12-09, 22:52
Jak długo cwiczysz ?
Jaki jest cel tego cyklu ?
Jak mono to polecam Universal ale odpowiedz na wczesniejsze pytania.

fallenursus
23-12-09, 23:22
ta kreatyna w zupelnosci wystarczy,
w dnt 1 lyzeczke rano.

mefisto888666
23-12-09, 23:52
Cwicze okolo 3 miesiecy, wczesniej aeroby i ogolna wydajnosc(jestem po redukcji).

Trening silowy zaczalem niedawno, dobieram odpowiednio cwiczenia jeszcze, po treningu robie jeszcze 30 minut aerobów.

Celem treningu jest ogólne wyrzeźbienie się, bez jakiejś wielkiej masówki, nie chce skoczyc na wadze(dieta wysokobialkowa i dosyc nisko kaloryczna wiec raczej rzeźba), utrzymanie dobrej kondycji i wagi.

Radzicie kupowac kofeine w tabletkach czy latwiej i taniej wypic kawe?Widzialem jeszcze ciekawe srodki z guarana, magnezem itp(zwiekszenie wydalnosci umyslowej- tez sie przyda, sesja sie zbliza :pray: )

L Karnityna zostaje napewno daje kopa niezlego:] W aakg nie chce inwestowac, jestem początkujący jeszcze.


Aha, a lyzeczke rano przed czy po sniadaniu?
Pozdrawiam

Marcin85
24-12-09, 12:29
To cwiczysz dopiero 3 miesiace. To ty wogole masz co rzezbic? Na poczatek trzeba nabrac miecha zeby miec co wyrzezbic. Ale jak tam chcesz Ja sie nie wpierdalam w twoj trening. Jezeli cwiczysz dopiero 3 miesiace to uwazam ze i tak za wczesnie na krete ale jak juz chcesz to wciagaj smiało. Zawsze jedna porcje rano druga po treningu i tak przez cały cykl jezeli to wogole mozna nazwac cyklem.

Marcin85
24-12-09, 12:40
Krete rano wciagaj naczo druga porcje po treningu ale na rzezbe i tak bym wybrał inne suple. Ale dla Ciebie to i tak za wczesnie.

mefisto888666
24-12-09, 13:28
Jakie inne suple?

Marcin85
24-12-09, 13:46
Pocwicz przynajmniej rok to zaczniemy dobierac Tobie jakies suple.Narazie sobie podaruj suplementy w tym tom krete co masz sprzedaj oddaj co kolwiek albo zostaw sobie na pozniej. Uwazam ze za krotko cwiczysz zeby co kolwiek na tym etapie żreć i tyle. Nie moge wogole pojac tego jak po 3 miesiacach cwiczen mozna sie rzezbic.

mefisto888666
24-12-09, 14:19
Czyli odpowiednia dieta, co myslicie o bialku x5 protein olimp dla pocztkujacego?Kupilem smam kokosowy, napewnio smacznieszjszy id ostrowii, nie pasuje mi ta soja i i 6g weglui w porcji-musze mieszac pol na pol z woda i mlekiem, wczesniej uzywalem matrixa =- nieco drozszy smaczniejszy ale musialem kupic olimpa z przyczyn losowych.