PDA

Zobacz pełną wersję : Ciągle problem



bombon666
23-12-09, 22:07
Witam... nie jest to mój pierwszy post na tym forum... pytałem juz o rady co do treningu i diety. Cwicze od lutego 2009. Wiec jeszcze 2 miechy i bedzie rok... Najgorsze jest to ze niema zupełnie zadnych efektow... niewiem co mam robic, tylko sie wkurzam. Przez ostatnie 4 miechy prowadziłem dietke białkowa scieśle przestrzegajac regół. i? i nic zupełnie. Nie urzywam odrzywek narazie... kilka razy zmianiałem juz plany ale dalej nic. cwicze co drugi dzien robie przerwy i jest tak jak było. mam 18 lat 170cm wzrostu i waże 80kg ( tak macie racje nie jestem szczuły ale gruby tez nie) nie chodzi mi o to zeby sie wyżeźbic i byc kulturysta. chce tylko sie zwiekszyc. W najbliższych planach myśle zeby zrobic takie cos. codzienny trening na siłowni normalne jedzenie tzn bez jakies sciśle określonej diety i kreta do tego białko z olimpu albo ostrowia. co o tym myślicie? Tylko jaki trening zeby był codzienny?

fallenursus
23-12-09, 22:14
rozpisz diete w poprawnym dziale. 99% problemow z nie-rosnieciem z tym wlasnie jest zwiazane, trening to tylko stymulator . tylko nie klam bo oni tam dobrze wiedza jak ktos klamie.....

hans1237
23-12-09, 22:17
na ślepo widze ze mało węgli było