PDA

Zobacz pełną wersję : fallenursus



D3
22-12-09, 23:25
Witam,

jako, że rekrutacja moderatorów jest zamkniętym tematem to chciałbym zgłosić kandydaturę (o ile to możliwe) pana fallenursusa na moderatora działu doping. Przyda się druga para (kanadyjsko-polskich) rąk w tym dziale, a myślę, że wszystkie znaki na niebie i ziemi przemawiają za fallen'em :happy:

slim shady
22-12-09, 23:27
niech się wypowie Voldemort bo jego opinia w tej sprawie jest najważniejsza, (może poproście na pw żeby zajrzał do tego tematu)

hans1237
22-12-09, 23:37
temat już chyba był poruszony kiedyś,z tego co pamiętam vold był na nie.

Hermann
23-12-09, 02:05
Fallen jest wybitnym znawcą w tej dziedzinie tego chyba nikt nie może negować. Moim zdaniem jest bardzo często na forum i powinien zostac moderatorem.

Gangsta Latino
23-12-09, 08:05
Mi to tam obojętnie kto jest modem w dziale doping bo i tak tam nigdy nie zaglądam:twisted: Ale jak bym miał wybierać to:


fallenursus!!!!

pure
23-12-09, 09:16
Zdecydowanie fallen na moda w dopingu, jest zawsze na forum i mało kto z tego co widziałem neguje jego wypowiedzi, to chyba wystarczy aby dac mu te robote ;) chlop wie co gada i jest przemadrzaly wiec wszystkie cechy rasowego maderatora posiada ;)))

Fehu
23-12-09, 09:55
Nie oceniam kandydatury fallena -gdyż nie potrafie ocenic jago kandydatury;/ bo się nie znam na dopingu...

Ale wiem Jedno moderatorem działu Doping jest vold-moim zdaniem dobrze spełnia swoje obowiązki i jest na forum juz bardzo długo.. Wiec uważam, że jak vold bedzie potrzebował pomocy to sam kogoś zaproponuje na moda

sts
23-12-09, 10:21
a czemu nie lg? vold wystarcza

Sosna91
23-12-09, 12:17
a w dziale dieta 5modów z czego aktywnych tylko dwóch hehe

pure
23-12-09, 12:31
W ogóle przecież fallen, jaca, russel, kowalx to osoby które coś sobą reprezentują na tym forum i moim skromnym zdaniem powinny pelnic tu odpowiednie funkcje. w/w osoby maja szacun u forumowiczow za wiedze i jak dla mnie stanowia niejako "autorytet".