PDA

Zobacz pełną wersję : Nie dzieciom NEO



CreativePL
14-01-07, 02:42
Witam,
wlasnie skonczylem niezwykle blyskotliwa i inteligentna rozmowe z jednym z urzytkownikow tego forum i doszedlem do wniosku "Nie dziecia NEO" ogolnie na forum zaczela sie robic nieprzyjemna atmosfera przez wlasnie tzw. Trolle. Chcialem wstawic sobie w sygnaturke Banerek nie dziecia NEO lecz to nie wyszlo (pozostalo na podpisie pod nickiem) zachecam wszytkich goraco do tej akcji bo czasam az smiac sie cche jak czytam kwiatuszki trafiajace w moja strone


No dobrze moje mysli o tobie-wal sie ty zmulony HOMOSEKSUALISTO.Nadajesz sie do pchania karuzeli.Nie chce mi sie z toba gadac-a to moze dla tego ze mozesz mi naskoczyc

A teraz co do samej akcji:


Czym jest akcja "NIE dzieciom neo"?

Jest to, najprościej mowiąc, protest przeciwko dzieciakom na forach, które nie dorosły jeszcze do korzystania z takich dobrodziejstw jakim jest Internet.

Ludzi tego typu nazywamy Trolami


Jak rozpoznać trolla? Jakie są jego działnia?

Trolle siedzą na forach nie tylko w jednym celu. Czasem rejestrują się wyłącznie w celu reklamowania swojego wytworu, czasem żeby wzniecać kłótnie lub po prostu zaśmiecać rozmowy z czystej złośliwości.


Mozemy ich wyroznic na dwie grupy:
Trole z natury i reformowalne




Troll trollowi nierówny

Nie każdy troll jest taki sam i nie należy pochopnie ich oceniać. Niektórzy po prostu nie wiedzą jak się zachowywać i dostają miano trolla nieświadomie. Tacy są reformowalni. Gorsi są tacy, co myślą, że wiedzą wszystko i pouczają innych samemu mając duże luki w wiedzy. Traktują wszystkich z góry i z nastawieniem, że jest się ekspertem, zabierają głos w dyskusji.

Mysle ze ten ostatni cytat idealnie nadaje sie na to forum, ludzie ktorzy nie maja kompletnie pojecia o kulturystyce lub dopiero zaczynaja wymadrzajas sie nad reszta ze sa najlepsi itd. Przedchwila rozmawialem z Pewnym userem (tak jak wymienilem wyzej) cwiczy on 2 miesiace a obraza mnie od anorektykow, pedalow itd nie zamieszczajac wlasnych zdjec.



Jak się bronić przed trollem?

Najprostszą metodą jest ignorowanie takiej osoby, tzw. "nie karmić trolla". W przypadku poważnych nadużyć należy powiadomić administratora lub moderatora poprzez raport, wiadomość prywatną lub e-mail.

Odpowiadanie na zaczepki krzykliwego dziecka neo tylko "nakręca" go do działania i kontynuowania niezdrowej dyskusji. Należy tego unikać, ponieważ może skończyć się ona czasem banem na krótki okres czasu dla osoby atakowanej, bo np. została sprowokowana do wyzwisk.

Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy

To prawda - podobnie jak z powiedzeniem "nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem". Rozmowa z trollami nigdy nie prowadzi do niczego dobrego, więc lepiej powiadomić kogoś "z góry", który udzieli ostrzeżenia lub zbanuje. Moderatorzy w miarę możliwości powinni usuwać posty, spowoduje to w końcu zniechęcenie i zaprzestanie działania.


Proponuje dolaczyc sie do tej akcji mysle ze to zmobilizuje trolow do nie pisania glupot itd tylko do doglebnej analizy samego siebie i przemyslenie swoich postepowan. Na znak protestu mozna umiescic pod swoim nickiem Nie Dzieciom NEO


Wiecej o akcji :arrow: http://dziecineo.prv.pl/

sławo
14-01-07, 08:32
napisz kto to :mrgreen:

rocky_balboa
14-01-07, 08:58
poskarż sie jeszcze mamusi...