PDA

Zobacz pełną wersję : Poslady :D



Chudy_92_
22-12-09, 15:37
A no więc, czy znacie może jakis sposób żeby zgubic mase z posladów ? Chodze na siłownie przeszło juz 10miesiecy i przez te 10miesiecy tak mi dupa urosła że masakra. Nogi rzadko trenuje mozna powiedziec prawie wcale, ale za to mam duzo ruchu tu gram w piłke lub uprawiam inne sporty, i raczej przez to nie mam otłuszczonych tych nóg. nie mam prawie wcale tego tłuszczu większośc mięśnia. Tak mi pupa mięsnia przez ta silownie nabrała że ledwo co sie w swoje spodnie sie mieszcze. I czy jest jakis sposób zeby troche nią zmiejszyć :D Szukałem po internecie ale mało wyszukałem. I zalezy mi żebym nie stracił masy mięsniowej powyżej pasa(chodzi tylko o poslady).
Z góry dzieki.

alder
22-12-09, 17:38
a ja np. chciałbym powiększyć poślady

Chudy_92_
23-12-09, 19:50
Hmm to dupiato :P
Może spróbuj Buns 8 min (wpisz na youtube).

A te 'Buns 8 min' to robic codzinnie czy np 3razy na tydzien, albo co drugi dzien.

bo ja cos co znalazłem to bylo cos takiego żeby przed treningiem ze 3-4godziny nic nie jeść i po treningu 3-4godz. nic nie jeść(Co to ma być!!). I wynik tego działania jest taki ze sie chudnie na całym ciele - a tego nie chciałbym.

michal_f
23-12-09, 19:54
przed treningiem ze 3-4godziny nic nie jeść i po treningu 3-4godz. nic nie jeść(Co to ma być!!). I wynik tego działania jest taki ze sie chudnie na całym ciele - a tego nie chciałbym.

bez sensu ... nie chce mi sie rozpisywac dlaczego ale uwierz mi na slowo taka metode mozesz o kant dupy roztłuc.

fallenursus
23-12-09, 20:07
A no więc, czy znacie może jakis sposób żeby zgubic mase z posladów ? Chodze na siłownie przeszło juz 10miesiecy i przez te 10miesiecy tak mi dupa urosła że masakra. Nogi rzadko trenuje mozna powiedziec prawie wcale,.

czytamy ze zrozum9ieniem nasteopnym razem panowie...

90% cwiczen na nogi ksztaltuje rowniez dupsko

Chudy_92_
23-12-09, 20:21
Wiem że dużo ćwiczen na nogi angazuje róniez dupsko.
Na początku jak zaczynałem chodzić na siłownie trenowałem nogi, ale doszłem do wniosku że mi nie potrzebne to jak ja caly czas w ruchu jestem(teraz jakos choroba mnie wzieła) Biegam, duzo sportu uprawiam nawet teraz jak jest zima - to mi zastepuje treningi na nogi.
Ja nie mam tłuszczu na dupie, jak zaczynałem chodzic na silownie ważyłem 59kg teraz waże około 77kg obwód uda 59cm. I chce troche tego dupska zgubic.
michal_f - Ja i tak tej metody nie chciałem robic. Z głodu bym umarł.

fallenursus
23-12-09, 20:25
tak chyba kazdy popelnia blad.

nic ci nie zastapi porzadnego treningu na nogi.
mc tez sa dobre na dupsko
no i stepper lub schody

Chudy_92_
23-12-09, 20:27
No dobra, to jakbym dołozył nogi do treningów to przez to bym mi dupa zmalała? A nie bardziej sie umięśni?

BoloYeung
23-12-09, 21:20
a ja np. chciałbym powiększyć poślady

mi ładnie dupa sie kształtuje i puchnie po przysiadach

Thunderbreaker
03-01-10, 18:27
Uginaj nogi na maszynie leżąc.

fvs
03-01-10, 18:34
rób przysiady wykroczne z obciążeniem, zawsze po tym miałem mega zakwasy w posladkach ;d

Patriot
03-01-10, 21:36
Ty jesteś pewien, że to co masz na dupie to jak to nazwałeś mięsień? Bo nie wiem czemu, ale mam co do tego wątpliwości

Jeśli to tłuszcz to zrzucisz to tylko dzięki dobrej diecie z ujemnym bilansem kalorycznym

Chudy_92_
07-01-10, 21:16
Tak to są mięsnie, na ciele nie mam tłuszczu. Zawsze maiłem niską wage jak zaczełem chodzic na siłownie to waga mi podskoczyla, mięsnie mi sie wyrobiły a nie nabralem tłuszczu.

Od okolo 2tyg. robie te 'Buns 8 min'. Co dwa dni, efekty są takie że przez kilka pierwszych dni mialem zakfasy, a teraz juz mniej. Ale w spodnie nie mieszcze sie, moim zdaniem jakos mi to nie idzie :D

A te przysiady wykroczne robilem w środe na silowni mam jeszcze przez to zakfasy ;)

slim shady
07-01-10, 21:25
nie zakfasy a zakwasy

nie ma co wymyślać, ciężkie ćwiczenia wielostawne siady, ciągi i kupuj nowe spodnie jeszcze większe

alder
07-01-10, 21:53
ej, ale na suwnicy (tzn do wyciskania nogami) da się zrobić poślady ? bo robiłem wczoraj i niezbyt cokolwiek czuję, zero 'zakwasów' ;/

breku
07-01-10, 22:01
jeszcze jest taka opcja aby "spalić" mięśnie ;D ale szczerze nie wiem o co kaman ;p

regan14
07-01-10, 22:05
chłopak, mam ten sam problem.Uda bez tłuszczu, nie robie nog wcale(biegam itp.), dupa urosła strasznie. w udzie mam ok.68. dla Mnie nie jest to duzy problem, no dupa jak dupa;p ale popatrz na to z innej strony-laski mięsiste pupy lubią;);D

Indiana
07-01-10, 22:15
Woź się w dresach , zawsze będą pasowały :whistle: najlepszy ubiór jaki może być :D