PDA

Zobacz pełną wersję : co wy na to ????????????



red89bojler
22-12-09, 13:23
Storm - universal (stack kreatynowy)+ Shock - universal (booster przedtreningowy) + Monohydrat universala + Aminokwasy Prolab 2000 co myslicie o takie mieszanca ?? czy moze macie jakies lepsze rozwiazania ??

Sosna91
22-12-09, 13:28
dobre rozwiązanie, jak masz na tyle storma to mono nie musisz dodawać, sam na czymś takim leciałem kiedys.

Marcin85
22-12-09, 14:35
Storm + Shock + Thermogenik wyjebie cie z kapci!
Jezeli decydujesz sie na stack to mono nie potrzebne.

Sosna91
22-12-09, 14:52
Storm + Shock + Thermogenik wyjebie cie z kapci!
Jezeli decydujesz sie na stack to mono nie potrzebne.

mnie tam nic nie jebało.
nie no poszło coś tam ale znowu wyrywaniem z butów w moim przypadku bym tego nie nazwał.

Marcin85
23-12-09, 13:32
To było trzeba podsypac efki. Jakie miałes thermo?

MolderDist
23-12-09, 14:48
Jak na lato :-D

Shock - beznadziejny

Amino - nie potrzebne Ci

wujek.maciek
23-12-09, 15:03
no fajnie, ale na co to ma byc?

shock moze byc (zalezy kogo i jak klepie), ale jesli ktos musi 2 i wiecej miarki walnac, to nieekonomicznie wychodzi. storm - b. dobra rzecz ;)

aminki zostaw raczej na redukcje.

pozdro

red89bojler
23-12-09, 22:00
Thermogenik TO ZE WĄŁSENI JAKI BO WIEM ZE JEST TEGO troche ;>

MolderDist
23-12-09, 22:16
Nie wiem dokladnie po co

ale dosyc tanie i skuteczne jest Thermo Stim z olimpa

<nie thermo speed extreme>

Marcin85
23-12-09, 22:39
Kiedys juz przerabiałem temat thermogenikow na tym forum i z tego co pamietam to na temat Olimpu ludzie wypowiadali sie negatywnie. Ja bym polecał Scorch jest bezpieczny i daje efekty oczywiscie z odpowiednia dieta ale to chyba oczywiste.

MolderDist
23-12-09, 23:48
Ale wypowiadali się negatywnie na Thermo Stim?

Marcin85
24-12-09, 12:35
Nie pamietam wiesz. Ja nie twierdze ze Thermo Stim jest chujowy jezeli na Ciebie działa to oczywiscie mozesz polecic komus te stimy. Jezeli nie jest drogi to nawet jesli na chłopaku nie zadziała to nie bedzie wielka strata. Ja wiem na stowe ze Scorch działa ale jest droszy wiec wszystko zalezy od tego ile chce przeznaczyc na thermo.

red89bojler
24-12-09, 13:35
no ale cały ten produkt no to przeiez jest na spalanie tkanki ;> mam racje ?? no to mi bardziej chodzi zeby na tej masie raczej przybrac ;/ a i wesołych ;p

Marcin85
24-12-09, 13:53
No thermo jest na spalanie. Ale ty nie mowiłes jaki jest Twoj cel no chyba ze coz pominoąłem z tego co pamietam to pytałes o dobre połaczeniem supli.Jezeli chodzi o zestaw typu stack,shock,stimy to mase tez mozna tak zrobic stimy wtedy zapobiegaja nabieraniu zbednych kilogramow.Sam testowałem juz takie połaczenie i byłem zadowolony pewnie powtórze to jeszcze nie raz.

red89bojler
24-12-09, 13:58
NIE NAPISAŁem no to fakt ;/ no a tak cos do tego dołozyc ale pod wzgledem masy ;> ?>?

Marcin85
24-12-09, 14:07
No wiesz mogłes na wejsciu powiedziec ze chcesz robic mega masse to bym ci polecił mono Universal dobry gayner i konkretna diete i sprawa załatwiona ewentualnie mozna dorzucic jakies bcaa i glutamine ale to juz jak kto woli.
Połaczenie supli ktore ci poleciłem na wejsciu jest mocne w chuj ale wszystko zalezy od tego jak długo cwiczysz, jakie juz cykle miałes i jaki jest konkretny cel.

red89bojler
24-12-09, 14:44
znaczy sie tak bo laska mi kupiła tego shocka i storma to siła rzeczy musze cos wymyslic z niego ;> no cwicze z 3 lata no głownie to staram sie o mase <paker> waga 83 kg wzost 178 bic 40 to takie z grubsza ;) wiek 20 no wczesneij to se tak cos tam szponciłem (nitrobolon , jabłczan , gainer mtc )

Marcin85
25-12-09, 09:59
Na Stormie i shocku wielkiej masy nie zrobisz. Ale sprobuj inny trening pociagnac na tych suplach mozesz sprobowac mase z dodatkiem thermo tak jak ci mowiłem wczesniej. Albo mozesz spróbowac na tych suplach z dodatkiem bcaa i glutaminy trening holistyczny Ja osobiscie własnie na takim zestawie jade. Wybór nalezy do Ciebie.

ht
25-12-09, 10:44
sprobuj polaczyc napalm z detonatorem. mialem probki napalmu. wzialem przed treningiem z pvl ripped freak i mnie prawie z butow wyrabalo. super polaczenie.

red89bojler
25-12-09, 22:56
trening holistyczny to jest co ze od wiekszego ciezary z miejsza liczba powt do miejszego ciezaru z wieksza iloiscia powturzen ;> no to wsumie nad tym bym moze pomyslał ;> no i jak Ci tam idzie ??

Marcin85
26-12-09, 11:52
Masz linka z dokładny opisem treningu i jezeli sie zdecydujesz to tego sie trzymaj.
http://kulturystyka.com.pl/a/10921 (http://kulturystyka.com.pl/a/10921)

Powiem ci ze zabawa jest przednia.Wiesz cos innego bo jak bym miała jechac jedno i to samo to z nudów bym umarł. Może masy wielkiej nie zrobisz ale miesnie napewno beda miały przyrost.Czesta zmiana ciezaru i ilosc powtorzen tez w jakis sposob szokuje miesnie a wiadomo nie od dzis ze organizm sie uodparnia na wszystko tak ze treningi trzeba zmieniac.