PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna pomoc w doborze cyklu. HELP



jpMLN
22-12-09, 12:40
Witam , na początek informacje :

-Staż rok
-Celu Cyklu : masa/siła
-Dotychczasowego kontaktu z saa - meta 200
-Przeciwwskazań - brak
-wiek 19 , waga 85.


Mam do Was prośbę po nowym roku planuje zrobić cykl tylko zastanawiam się co dobrać do omki .

Moje dwie propozycje na cykl.

20 omki , 10 deci , clomid na odblok , 4 kg gain olimp , creatyna 1250 M3 jabłczan. Do tego cynk i żelazo w tabletkach.
+ może by jeszcze meta 200 tab albo 100 ? Polską jak coś co nie ?

lub :

20 omki , 10 teścia , clomid na odblok , 4 kg gain olimp , creatyna 1250 M3 jabłczan. Do tego cynk i żelazo w tabletkach. i na koniec cyklu użyć Winstrolu na wyrzeźbienie całości...


Co o tym sądzicie ? co byście zmienili ? Jeszcze nic nie kupiłem więc mogę mieszać,zmieniać i co się tylko da !

ps. Przede wszystkim zależny mi na dużym nabraniu masy mięśniowej i sile , wiadomo omka zalewa więc myślę że winko się przyda na koniec ... :lol:

Czekam na pomoc.

ht
22-12-09, 16:23
testosteron prop lub enan solo. a tak wogole to jeszcze masz czas na saa.

jaca666
22-12-09, 16:36
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=24368

Ty chcesz sterydy???

jpMLN
22-12-09, 19:35
tak .....

michal_f
22-12-09, 19:37
tak .....

przemysl to !

jpMLN
22-12-09, 20:09
Już to dawno przemyślałem i jestem zdecydowany ...

Poradzi ktoś czy po prostu nie ? krótkoo.

bullet
24-12-09, 01:14
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=24368

Ty chcesz sterydy???

chce sterkow bo widzi, ze 8 miesiecy sie meczy i efekty mizerne.
wiem, ze wszyscy niby bede odradzali ale wiem rowniez ze Ty i tak dowalisz igle w dupe. Ale nie rob tego z OMENem.
jak juz chcesz cos walic to propa solo.
na drugi cykl moze myslec o czym mocniejszym.

Alex89
24-12-09, 10:57
mysle tak samo Propionat albo Enantat narazie wystarcza ale tak wogole juz po takim krotkim czasie treningu sie juz brac za saa to niewiem czy to dobry pomysl no ja tu akurat nie musze o wieku duzo mowic sam mam dopiero 18 lat ale juz spedzilem ponad 3 lata na sucho w silowni i dopiero po tych 3 latach sprobowalem saa. Ale kazdy sam decyduje. Ja bym ci radzil tak jak ja zrobilem 1-10 tyg Enantat 250mg e5d fajnie kopie a na poczatek wystarczy. Ale tak naprawde bym na twoim miescu jescze troche poczytal w dziale Dieta + Supplementy. Pozdrowienia

bullet
24-12-09, 12:15
mądrze prawisz Alex89.
ale czy on Cie poslucha???
kazdy chce szybko sie spompowac.

vold
24-12-09, 12:52
Nie posłucha bo już z meta pojechał wiec już doping zaliczył,

ale myslenie kiepskie , oma + testo co to ma być , jaki sens mieszać testo z testo,

dla Ciebie sam enant lub jak chcesz tanim kosztem to omo ale nie polecam,

sam enant na 8 tyg i jak byś juz bardzo chciał to metka w delikatnej dawce na poczatek,



ale najlepiej bym polecił propa z metką,


.

g-kick
24-12-09, 12:53
i tak skuje dupe - zacznij od 1 srodka - najlepiej enan np polska prolka 200 mg co 5 dni przez 10 tygodni , na odblok clomid

wiecej nic ci nie potrzeba bo i tak tego nei wykorzystasz to raz a dwa ze latwiej kontrolowac 1 cykl jak masz tam tylko 1 srodek !

jpMLN
24-12-09, 14:14
ok a ten enant albo prop w jakich cenach chodzi ? rozumiem droższe od omy ? i co lepsze jest to ? mocniej kopie czy słabszy srodek ? i ile jak coś tego kupic

jpMLN
24-12-09, 14:30
To ja może zamiast tej omy pochytam sobie :

Testosteron Propionat tylko ile strzałów ?

czy to lepsze? Testosteron enanthat i tez ile bym tego musiał zakupić.

bullet
24-12-09, 14:36
wszystko zalezy jai bedziesz mial srodek.
ale odpisujac to "po twojemu" to propinonat walisz co drugi dzien wiec na 8 tygodni potrzeba okolo 28 strzałow
a enana walisz co 5 dni czyli potzeba 11-12 strzałow.
ale wszystko zalezy od tego jaki srodek kupisz.
i nie baw sie w omke bo na serio szkoda zdrowia. szybko urosniesz (na okrągło- zero definicji tylko masa okrągłosci) i równie szybko to zgubisz.
Prop i enan sa tak samo mocne.

jpMLN
24-12-09, 14:39
bullet to co ty być kupił ? propa ? czy enana ? widzę że enana mniej strzałów bym miał to rozumiem troche taniej by to wyszło ? bo ich by było ok 12 a tamtych propa 30 około. Ale co ty byś kupił ? co lepiej mnie kopnie ? chce naprawde zrobić dobry cykl tak by było widać że mnie kopło.

vold
24-12-09, 14:43
Tylko że propa musisz bić co 2 dni, jak Ci to nie przeszkadza to był by najlepszy.

cykl na 6 tyg.

burn
24-12-09, 15:31
Chłopak jechał na mecie ? Na zdjęciach (staż 8 miesięcy) to tam nawet michy nie widać !
Ale oczywiście sterydy zbudują całą sylwetkę :D

jpMLN
24-12-09, 15:57
To ile mam kupić / opakowań / sztuk tego propa ? i mówisz by cykl zrobić na 6 tygodni tak ?

Jakie igły do nabierania i wbijania ? i jakie strzykawki ? Na odblok clomid tak ?

ht
24-12-09, 16:07
zalezy ile chcesz bic. jesli 100mg to 3 flakony. na odblok 12 clom czyli jeden listek. strzykawki 2ml igly do nabierania jak najwieksze do wbijania ja uzywam 6- 7.

bullet
25-12-09, 22:10
przede wszystkim musisz sie zorientowac co oferuje twoj dealer. co ja Ci tu bedepisal jak sie okaze ze on tego nie ma.
Ja obecnie bije propa testovis.
bardzo milutki jest.

vold
26-12-09, 10:52
Ja osotatnio podawałem propa APX i bardzo dobry.

bullet
26-12-09, 21:05
voldi, tak troszke OT ale Ty topowinienes jakas mini relacje zrobic ze swojego cyklu, albo chociaz krotki artykół bo wymiary widze bardzo fajne i waga niska, co swiadczyc moze o nizzzzzziutkim BFie.
Zrobisz to dla dobra nauki??? :)