PDA

Zobacz pełną wersję : Ostrzezenie



kubaCK
21-12-09, 21:11
dzisiaj za rozmowe na sb dostalem ostrzezenie od nie jakiego "tm7"
oto powod
"lekceważące i szydzące teksty do moderatora na sb, brak reakcji pomimo wcześniejszych słownych upomnień"
pytam grzecznie w ktorym momencie Cie obrazilem??? potem fehu chcial przy kozaczyc regulaminem ale mu nie wyszlo bo jest tam napisane ze mozna krytykowac ale nie obrazac, a ze mialem prawo skrytykowac owego Pana to zrobilem to bo mialem taka ochote, chce miec anulowane ostrzezenie.dajecie osty na lewo i prawo zamiast wziasc sie za solidna prace w innych tematach.robcie tak dalej to wiekszosc ludzi wypnie dupeczke na forum i pojdzie gdzie indziej a wybor jest szeroki...
dziekuje dowidzenia:whistle:

slim shady
21-12-09, 21:43
żegnam nie będziemy płakać - temat do zamknięcia

kubaCK
21-12-09, 21:47
najpierw moj ost, potem se robta co chceta ;] bo ze zieloni sobie naduzywaja wladzy to zdrowe nie jest.

slim shady
21-12-09, 21:50
a może chamstwo innych przekracza granice ? niechętnie czyta się takie posty http://www.e-kulturystyka.info/showpost.php?p=294024&postcount=40

kubaCK
21-12-09, 21:52
Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie.

hans1237
21-12-09, 21:57
no i nie rozumiem po co zakładasz temat,zasłużyłeś masz i juz.

Fehu
21-12-09, 22:00
ode mnie masz juz kilka słownych jedno miałeś punktowe.. dostałeś szanse...
fajnie ja wykorzystałeś,
ostrzezenie slusznie dostałeś

kubaCK
21-12-09, 22:00
caly gang olsena sie zlecial, przegadac was nie przegadam... trzymcie sie cieplutko w te chlodnne dni he he

hans1237
21-12-09, 22:26
ale co ty człowieku chczesz??o co masz pretensje????o to ze nikt z uzytkowników cię nie poparł???widocznie mają takie samo zdanie na temat twojego osta.

alder
21-12-09, 22:29
zamiast wątku, załóż krawat. klient w krawacie jest mniej awanturujący się

dacio7
21-12-09, 22:30
jak tak patrze na te forum z boku to normalnie domowe przedszkole co tu sie dzieje, jedni próbuja zaimponować drugim ze cos tam wiedza,inni sie podlizuja - choc zostan moim przyjacielem, co nie którzy stali sie znawcami i specjalistami w przeciagu paru miesiecy doswiadczenia forumowego he he a co z tym idzie trenuja zaledwie rok moze póltora a woza sie na tym forum jak by nie wiadomo jakimi znawcami byli, nawet pewnie nigdy udzialu w zadnych zawodach nie wzieli nie mówie o kulturystycznych a nawet o siłowych.Takie jest moje zdanie co zaobserwowałem w ostatnim czasie na tym forum, jest garstka a moze pare chlopaków ktoży wiedza cos na ten temat naprawde ale mozna ich na palcach jednej dłoni policzyć.Moze taki Laik jak ja ktory bedzie sie duzo udzielał na forum to po paru miesiacach zostanie ZNAWCA lub DOŚWIADCZONYM z teori ale nie z praktyki.
Saellblesadur !

alder
21-12-09, 22:46
no niby tak ale są tacy, co przez rok więcej wiedzy pochłoną niż inny przez dekady (np. żywienie itd.) a ranga i czas na forum nie jest wyznacznikiem.

dacio7
21-12-09, 22:53
w sprawie zywienia sie zgodze ale nie doswiadczenia na silce and ect.

1Matt
21-12-09, 22:58
kuba ostatnio sapiesz się o wszystko i robisz jakieś docinki...
nie dziw się, że osta dostałeś/

dacio niestety muszę przyznać ci rację

dacio7
21-12-09, 23:06
O i pierwszego soga dostałem he he . Attention please! Jeszcze może jakieś 300 i doświadczonym bede he he, ale w jakiej dziedzinie?? Mhhh czas pokaze...

kubaCK
22-12-09, 09:14
jak tak patrze na te forum z boku to normalnie domowe przedszkole co tu sie dzieje, jedni próbuja zaimponować drugim ze cos tam wiedza,inni sie podlizuja - choc zostan moim przyjacielem, co nie którzy stali sie znawcami i specjalistami w przeciagu paru miesiecy doswiadczenia forumowego he he a co z tym idzie trenuja zaledwie rok moze póltora a woza sie na tym forum jak by nie wiadomo jakimi znawcami byli, nawet pewnie nigdy udzialu w zadnych zawodach nie wzieli nie mówie o kulturystycznych a nawet o siłowych.Takie jest moje zdanie co zaobserwowałem w ostatnim czasie na tym forum, jest garstka a moze pare chlopaków ktoży wiedza cos na ten temat naprawde ale mozna ich na palcach jednej dłoni policzyć.Moze taki Laik jak ja ktory bedzie sie duzo udzielał na forum to po paru miesiacach zostanie ZNAWCA lub DOŚWIADCZONYM z teori ale nie z praktyki.
Saellblesadur !

tak jest wszedzie...
o jakie zawody Ci chodzi???:twisted:

alder
22-12-09, 11:25
może miłosne ;p

dacio7
22-12-09, 11:52
dokładnie he he

niewula
22-12-09, 11:53
troche sie zgadzam z poprzednikami to ,ze bedziesz jakims kozakiem na forum na pewno nie zaimponujesz osobom (tzn. wiekszosci) na tym forum , wiec lepiej byc milym i pomocnym niz rznac cwaniaka , huligana czy kogo tam wolisz , to ze jestes jakims bosem czy mafioza (<lol2>) w realu to nie znaczy , ze ktos sie bedzie tu ciebie bal i kazde jakies wyzwiska jak najbardziej powinny byc karane

i pamietaj huliganie z kielc , ze mocny zawodnik sie nie wywyzsza

kubaCK
22-12-09, 15:20
dokładnie he he
tu gosc sam nie wiem o czym pisze ale nie wazne
niewula wyjezdza z jakimis huliganem i wyzwiskami juz wogole nie trafil w sedno sprawy:(
nie pozostaje mi nic inego jak was przeprosic i czekac:happy: