PDA

Zobacz pełną wersję : Dział czytelnia ! !



Giro
20-12-09, 22:59
Myśle ze takiego działu tu brakuje. Można by w tym dziale zrobić poddziały dotyczące diety, treningów, suplementacji, dopingu... i wklejac ciekawe artykuły. Jestem pewien że część uzytkowników interesuję się troszke bardziej BB i nie ograniczają się tylko do bezmyślnego ćwiczenia na siłowni i jedzenia czegokolwiek, a także do rozmów na SB i HP.

slim shady
20-12-09, 23:01
jestem za, ale niech będzie to dział, a nie poddział, każdy mod miałby do niego dostęp

Giro
20-12-09, 23:05
Tak tak dział, tylko chodzi mi o to żeby w nim były małe poddziały o różnej tematyce :)

slim shady
20-12-09, 23:07
kapuje :P

D3
20-12-09, 23:11
Nie wiem po co dział czytelnia skoro są tematy podwieszone w każdym dziale?

1Matt
20-12-09, 23:15
Narg a zauważyłeś, że ludzie z nich nie korzystają?:(

jestem za:)

Giro
20-12-09, 23:16
Nie wiem po co dział czytelnia skoro są tematy podwieszone w każdym dziale?

Nie każdy widzi że są tematy podwieszone :P Sam najbardziej narzekasz i każdego odsyłasz do podwieszonych, myśle ze miałbyś mniej pracy gdyby taki dział powstał. A szczerze mówiąc w niektórych działach jest bałagan.

D3
20-12-09, 23:19
Stary to wiadomo nie od dziś, ale nawet jak stworzysz dział czytelnia to co się faktycznie zmieni?
"Witam, ułożcie diete, trening blablabla", a Ty co? Zamiast linku do tematów podwieszonych napiszesz "dział czytelnia" albo dasz linka do czytelni? :smile:

To, że większość ludzi tutaj zakładających posty to są bezmózgie stworzenia i są typami co "patrzą, ale nie widzą" każdy z nas co dłużej siedzi doskonale wie. Powinno się od razu takiego spławić i chamsko odpowiadać, bo na głupotę nie ma rady. Niech pomocy szuka na innym forum

Giro
20-12-09, 23:21
Ale musisz Narg zrozumieć, że to są jeszcze ludzie młodzi (13-16 lat, rzadko kiedy mają wiecej). Tacy zawsze są próżni, trzeba ich nakierować. Po to właśnie jest to forum, aby innym pomagać i wymieniać poglądy.

slim shady
20-12-09, 23:27
na innym forum powstały nawet 2 takie działy - jeden w którym są prace autorstwa modów i drugi dla wszystkich i fajnie to się prezentuję,

w ostatnim czasie jest mało artów niestety a przenosić wszystkie to robota głupiego, niestety czasu zawsze brak :(

ale jestem na tak

D3
20-12-09, 23:30
Ale musisz Narg zrozumieć, że to są jeszcze ludzie młodzi (13-16 lat, rzadko kiedy mają wiecej). Tacy zawsze są próżni, trzeba ich nakierować. Po to właśnie jest to forum, aby innym pomagać i wymieniać poglądy.

Damagiro my się chyba nigdy nie zrozumiemy :happy:
Większość osób co tutaj przychodzi to zakłada temat nie korzystając:

a) z tematów podwieszonych
b) z wyszukiwarki

Dla mnie taka osoba już jest przekreślona! (co innego jak dana osoba napisze, że szukała, ale nie znalazła odpowiedzi albo odpowiedź nie jest satysfakcjonująca). NIE WARTO TAKIEJ OSOBIE POMAGAĆ.

Oczywiście, że forum jest od wymiany poglądów, ale z ludźmi na poziomie, a nie bezmózgami... nie będę tutaj przywoływał konkretnych postów, bo szkoda mi czasu.

Giro
20-12-09, 23:30
Wiem o którym mówisz forum. To jest dobra sprawa. Kilka artów na temat dietetyki moge przygotować. Jestem w trakcie pisania art. na temat równości białek roślinnych ze zwierzęcymi ;P

Ja Cie Narg rozumiem, ale nic na to nie poradzimy...

slim shady
20-12-09, 23:42
art może być ciekawy ;) a dział ma być dla ludzi zaawansowanych = ciekawe dyskusje nie dla gości co nie potrafią korzystać z internetu

Voice666
21-12-09, 16:50
Jestem za:twisted: tylko kto się tym zajmie?

slim shady
21-12-09, 17:36
wszyscy modzi mieli by dostęp, - żeby mogli edytować własne arty i ewentualnei na prośby użytkowników

Voice666
21-12-09, 18:02
No to pisz do marcina żeby robił dział bo warto. pisze na innych forach, nie tylko kulturystycznych i te na, których są działy "czytelnia" jak dla mnie wygrywają, bo wszystko jest "pod ręką". Jetem jak najbardziej za.

Giro
21-12-09, 18:53
Porządek musi być ! ! ! ;)

marcinczwa
21-12-09, 19:34
niech ktoś mi wyśle na PW plan działania tego działu, jego organizację itd to się tym zajmę

marcinczwa
21-12-09, 21:15
Dział czytelnia powstał. Zapraszamy do wspólnego tworzenia działu.