PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań dotyczących kreatny



marcinpeny
19-12-09, 14:54
Witam. Lada chwila kupie mono kreatyny w proszku. Wiem ze istanieje duzo rodzai brania kreatny... Nie potrafie sie zdecydowac. Rano ok 6.40 jem posilek zlozony z sera bialego i platkow na mleku i lyzce oliwy wiec jak wezme kreatynke o 6.00 bedzie sie dobrze wchlaniala? Drugie 5gram przed treningiem czy po? Ile minut przed treningiem albo ile minut po treningu? Dodam ze to moj pierwszy cykl po 6miesiącach cwiczen na sucho. Kupie 500g wiec na 6 tygodni wystarczy mi 300g a 200g zostanie. Moze zastosowac faze nasycenia zeby wszystko poszlo czy zostawic na kolejny cykl? A i jeszcze jedno: 5g to lyzeczka od herbaty ale czubata czy plaska? Prosze o odpowiedzi

Sosna91
19-12-09, 14:59
zostaw na kolejny, faza nasycenia jest nie potrzebna,

moze brać o 6:00 krete żeby tak 30min przed śniadaniem i po treningu a możesz przed i po jak Ci wygodniej.

grzechu-82
19-12-09, 15:16
Jak odliczenie 5g to dla Ciebie problem to może bierz krete w kapsach, albo zmotaj jakąś miarkę. Ja biorę "na oko", ale raczej łyżeczka z czubem(co będę sobie żałował:lol:).

marcinpeny
19-12-09, 16:17
W kapsach kreta jest drozsza- wiec po co przeplacac jak mozna kupic w proszku... No to tez bede brał czubatą :P