PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie odrzywki brac ?



tifia
18-12-09, 21:02
Witam, nie orientuje sie za bardzo w odrzywkach dlatego postanowilem zwrocic sie o pomoc na forum. Mam 15 lat, 175~ cm zwrostu, ważę około 70kg. Na siłownię chodze od ponad 3 miesięcy, srednio co dwa dni. Pytalem sie znajomych czy powinienem brac bialko, wszyscy mowili ze nie, poniewaz bialko jest po to zeby przybrac na masie, a powiedzmy ze ja jej wiecej nie potrzebuje :lol:. Moze kreatyna? albo jeszcze cos innego ? Prosze o pomoc na forum lub pod numerem gg: 4331654. Z góry dzieki =d

Murzyn 42cm
18-12-09, 21:18
ja tez mam 15lat chodze rok na silownie waze 70kg i umiem pisac poprawnie po polsku no wiem ze odŻywki pisze sie przez Ż i umiem tez czytac instrukcje ktora jest zawarta na opakowaniu


Edit:a kreatyna to po co jest? schudniesz po niej;/ ?z takim starzem nie polecil bym ci zadnej odzywki bo masz jeszcze pewnie troche tluszczu i jest z czego robic miesnie...moze jesli jest ci to niezbedne do zycia to spalacz tluszczu,Ja z kreta wstrzymam sie min do 18,19roku,jesli wogla ja kiedys wezne...a jak nie spalacz to nic innego jak bialko

Giro
18-12-09, 21:39
...z takim starzem nie polecil bym ci zadnej odzywki bo masz jeszcze pewnie troche tluszczu i jest z czego robic miesnie...

Z tłuszczu mięśnie ? ?

Murzyn 42cm
18-12-09, 21:42
jest masa,gorzej by bylo jakby nie mogl przytyc

Fehu
18-12-09, 21:47
umiem pisac poprawnie po polsku no wiem ze odŻywki pisze sie przez Ż i umiem tez czytac instrukcje ktora jest zawarta na opakowaniu


Edit:a kreatyna to po co jest? schudniesz po niej;/ ?z takim starzem


hehe... StaŻem

Murzyn 42cm
18-12-09, 21:55
dobre:p poprawie;] ale to az tak nie razi w oczy to tak jakby na forum kucharskim pisac ,,kartowle"


nie zedytuje:(