PDA

Zobacz pełną wersję : Odblok po metce



kairo
18-12-09, 20:48
waga 98kg ,bralem 2 paczki metki alchemii , 9tab/one day, moie pytanie kiedruje do zaawansowanych jak brac clomid ,12godzin od przyjecia ostatniej mety , ale w jakiej ilosci pozdrawiam

blood in blood out
18-12-09, 20:58
napisz ku...rwa jakie masz stężenie i ile brałeś?

nawet jak miałes 5 mg/tab to dałes wątrobie popalić- boimy się szotów:)

12 tab clomidu

kairo
18-12-09, 21:01
a jakie kur... może mieć metka z alchemii , tyle postów na forum masz a zachowujesz sie jak nowicjusz hehe

ht
18-12-09, 21:27
zainwestuj w tribullusa. zabawe clomem bym po samej mecie odpuscil. jak sie ju uparles to daj 2-a pierwsze dni 2tab potem po 1. listek cloma styknie,

kairo
18-12-09, 21:35
thx ziom oto mi chodziło, tribulux powieksza stężenie tescia w organizmie a jakiego polecasz?

vold
18-12-09, 22:16
meta - środek anaboliczno/androgenny wiec może blokować normalnie jak testo.

pojechał bym tydzien na clomie 50mg dziennie.

fallenursus
18-12-09, 22:21
tribulux powieksza stężenie tescia w organizmie

chyba cos Ci sie kolego popierdolilo...:smile:

kairo
18-12-09, 22:40
koles tribulux pobudza wiekszy wylew tescia w organizmie (co za tym idzie stezenie)to raczej tobie sie poje... w glowie od szotow , może lepiej zacznij psychotropy uzywac a pozniej sie udzielaj ciulu heh.. a moze i na psychotropy zapozno, a co do odpowiedzi voldemort (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=458) dziekuje

kairo
18-12-09, 22:54
a co ty nianka jestes wez mu kindybala do gemby cwelu ,zamknij pysk feście,radze ci zamknac hałape , uwal sie na pizde i nie mruknij kumasz? chyba nie, bo żeś sie woreczkiem urodzil, koniec tematu

Sosna91
18-12-09, 23:00
a co ty nianka jestes wez mu kindybala do gemby cwelu ,zamknij pysk feście,radze ci zamknac hałape , uwal sie na pizde i nie mruknij kumasz? chyba nie, bo żeś sie woreczkiem urodzil, koniec tematu

jak odprowadzałem brata do przedszkola to tam takie same teksty leciały między dziećmi ;] mozę byłeś jednym z nich.

kairo
18-12-09, 23:03
jak się zachowac kolega wyzej nieumie i od kozakow mnie wyzywa to i ja tego samemu sobie nie zostawie tyle w temacie

fallenursus
18-12-09, 23:10
koles tribulux pobudza wiekszy wylew dziekuje

to po ilu wylewach juz TY musisz byc:smile:

ht
19-12-09, 09:29
dlaczego uwazacie ze boostery tescia to gowno??? po cyklu jak dla mnie podstawa suplementacji.

kairo
19-12-09, 10:22
nowlasnie dobre słowa

vold
19-12-09, 16:12
a co ty nianka jestes wez mu kindybala do gemby cwelu ,zamknij pysk feście,radze ci zamknac hałape , uwal sie na pizde i nie mruknij kumasz? chyba nie, bo żeś sie woreczkiem urodzil, koniec tematu

Narazie ost, jak nie umiesz się zachwać to poprostu nie pisz , kolejne takie teksty i BAN!

fallenursus
19-12-09, 22:09
dlaczego uwazacie ze boostery tescia to gowno??? po cyklu jak dla mnie podstawa suplementacji.

nie boostery tescia, tylko bustery bazowane na tribulusie , ktory w setkach badan wykazal ze do niczego oprucz popedu sexualnego sie nie przydaje:) tym bardziej w mlodym wieku nawet i do tego nie jest przydatny.
a kolega po wylewie co sie slini gorzej jak moj bernardyn sie widocznie dlatego pomylil.:smile:
inaczej zas wyglada sprawa booster'ow tesica bazowanych na srodkach takich jak ATD czy cos w stylu nolvadex xt jak wspomnial Dino. te srodki tez nie maja nic wspolnego z ''wylewem'' tescia, tylko poprostu ucinaja estro,co za tym idzie mozna sie domyslec, tlumaczylem ci to juz kiedys chyba :)