PDA

Zobacz pełną wersję : NATURALNIE w wieku 16lat bez treningow....



walas
13-01-07, 01:09
Jezeli mozecie doradzic czy z takimi predyspozycjami mam szanse na duze efekty?


http://www.fotozrzut.pl/zdjecia/a0d877963a.jpg
http://www.fotozrzut.pl/zdjecia/1f0c3bcb3a.jpg
http://www.fotozrzut.pl/zdjecia/e496014d27.jpg



Przypominam ze mam 16lat i nie mialem kontaktu praktycznie za duzo z silownia, sporadycznie u jakiegos kolegi probowalem wyciskac ciezary.

CreativePL
13-01-07, 01:18
jezeli mowisz ze nie miales kontaktu to nie cche mi sie wierzyc bo patrze na kaptury a one tak same z siebie nie rosna, identycznie widac rze na brzuchu juz cos tam sie ksztalci, zwrucilem uwage tez na barki i srodkowe anktony one tak same z siebie nie rosna wiec jezeli mowisz sporadycznie to mi sie nei cche wierzyc :roll:

fanator
13-01-07, 01:31
ściemy to każdy umie walić:P Wiecie jak to było?????chłopak się namachał na siłce z pół roku i nie wiedział nic o tym forum. Teraz sobie wpadł na pomysł jak zrobić sensacje i wparował z tymi fotami i niby nic nie ćwiczył:P wiesz ludziom same nie rosną mięsnie chyba że jesteś jakiś mutant. ogólnie ładnie masz predyspozycje i szesnaćie latek to ładny wygląd.Plecy słabiutko i mizerne przedramie............ no ale przecierz ty nic nie ćwiczysz, to należą ci się braaaaaaaaaaawa!!:P oczywiście śmiać mi się znowu chce:P lubie to forum:P komedii nigdy nie za dużo:P Ps jak sie napinasz i robisz foty to pewnie juz wiesz że masz predyspozycje ale ty nie chcesz sie pytać ty chcesz się chwalić!!!:)ale nie martw sie na mnie wrażenia nie robisz:P jak chcesz porównac swoje predyspozycje a innych to popatrz na innych leszczów na tym forum co przy 2 metrach waża 50 kg i sie prężą jak sztanga olimpijska przed lustrem:P Jesteście czadowi!!

sławo
13-01-07, 09:08
fanator, daj jednak może swoje foto

zobaczymy jak ty się prężysz

krytykować każdy potrafi
wiem że gorzej przyjąć krytykę

damiano
13-01-07, 10:19
jaknie cwiczysz caly czas to sylwetak jest faina.jakbys dluzej popracowal bylo by napewno lepiej.ale plecki tak slabo m isie podobaja :lol:

Dagome
13-01-07, 10:48
:lol:

[ Dodano: 13-01-2007, 10:49 ]

czy z takimi predyspozycjami mam szanse na duze wcale predyspozycji nie masz... że tak się wyraże

walas
13-01-07, 10:59
ściemy to każdy umie walić:P Wiecie jak to było?????chłopak się namachał na siłce z pół roku i nie wiedział nic o tym forum. Teraz sobie wpadł na pomysł jak zrobić sensacje i wparował z tymi fotami i niby nic nie ćwiczył:P wiesz ludziom same nie rosną mięsnie chyba że jesteś jakiś mutant. ogólnie ładnie masz predyspozycje i szesnaćie latek to ładny wygląd.Plecy słabiutko i mizerne przedramie............ no ale przecież ty nic nie ćwiczysz, to należą ci się braaaaaaaaaaawa!!:P oczywiście śmiać mi się znowu chce:P lubie to forum:P komedii nigdy nie za dużo:P Ps jak sie napinasz i robisz foty to pewnie juz wiesz że masz predyspozycje ale ty nie chcesz sie pytać ty chcesz się chwalić!!!:)ale nie martw sie na mnie wrażenia nie robisz:P jak chcesz porównac swoje predyspozycje a innych to popatrz na innych leszczów na tym forum co przy 2 metrach waża 50 kg i sie prężą jak sztanga olimpijska przed lustrem:P Jesteście czadowi!!

Wiesz mi ze ja nie chcialem sie pochwalic tym jak wygladam, tylko posluchac opini fachowcow ktorzy zapewne maja do czynienia z roznymi przypadkami... I uwazam ze oko fachowca powinno byc obiektywne... A nie mowic komus ze wali scieme...
Ja nie potrzebuje podwuzszac sobie samooceny w taki sposob by sobie samemu wlewac, natiomast Ty chyba tego potrzebujesz i dlatego nie potrafisz nikomu przyznac racji...
Jestem za tym jak wyzej kolega powiedzial...pokaz swoje fotki

Dagome
13-01-07, 11:08
Dobra to Ja oceniam: plecy odstają od reszty-mizerne wogóle nie widać tam najszerszego niewiem moze dlatego ze takie foto... triceps jako tako przejdzie, kaptury, przód i boki barków spoko tył tragiczny, biceps jeszcze też ujdzie... ogólnie w skali od 1 do 10 daje 3+

walas
13-01-07, 11:15
dzieki Dagome chociaz za szczera opinie.... i powodzenia przy brzuchu...

Dagome
13-01-07, 11:16
Dzięki pozdro po pracuj nad tym co napisałem że słabo albo coś i będzie myśle dobrze za kilka miesięcy.... rośnij wielki

CreativePL
13-01-07, 12:43
wielka pompa nic wiecej :lol: pudzian tez nie cwiczy to tak samo z siebei jak on to mowil jadl duzo batonikow i pil mleko :lol:

Marcin909
13-01-07, 13:14
te sporadycznie to ile razy w miesiącu ??? a widzisz to tyle wystarczy!!!

siwy19
13-01-07, 14:43
fanator nie wstawi swoich fotek bo sie boi ze go wszyscy zkrytukuja i sie poprostu boi on tylko krytykowac umie ale swoimi fotkami sie nie pochwali

fanator
14-01-07, 00:38
Macie racje nie pochwale sie. Bo narazie sam potrafie powiedzieć sobie że jeszcze się nie nadaje na strone o kulturystach o czym wy czesto zapominacie.Jak dojde do szczytu formy wtedy mnie ujżycie a napewno nie będzie tragedii. Narazie stosuję się do porad storng mana Roberta Szczepańskiego, on wie jak wygladam zna mój problem i narazie słucham się jego i nie potrzebuje waszych pożal się boże porad typu masuj lub ćwicz więcej barki. Forum będe odwiedzał często bo je lubie. Ale nie dziwcie się że puszczam bełta na kogoś co ma 2 m i waży 50 kg i się pyta co o nim sądzimy. A ten kolega walas to naprawde jest bezczelny pisząc że nic nie ćwiczy, przecie widać jakie ma kapturki nie?? od czegos je musiałeś wyrobic i jeżeli nic nie cwiczył to go naprawde podziwiam a nie jak dagome co raz pociągną ciągnik po polu bierze śmieszne 130kg na klate i teraz robi z siebie boga na tym forum i ocenia ludzi na 3+ którzy za rok po dobrych treningach by go roznieśli w pył. nie zapominajcie że studiuje we własnym zakresie psychologie i jeżeli ktoś coś tam osiąga i ocenia kogos co nawet wygląda na 3+ to chodzi mu tylko i wyłącznie aby powiększyć swoje "ja" ale ja to zauważam i mnie to śmieszy.Powtarzam dagoem te pare mięsni nie odwróca uwagi od twojej małpiej mordy :P

Dagome
14-01-07, 00:45
Tak ok za rok może będą mieli takie wyniki... ale za rok moje będą o wiele lepsze... nie robie się bogiem ale z tego co widze wyglądam ponad przecietnie. co Ty właściewie chcesz od zwierząt co? Tu koń tu małpa może jesteś zwyczajnie zoofilem lub innym koniojebcą? może coś z tobą nie halo? co to za strong man o którym nikt nie słyszał? może to jakiś kolejny pedał albo inny zboczeniec uwazaj bo zapnie CIę w dupe jeżeli już tego nie zrobił... Nie czepiaj się lepszych od Siebie... napisze tylko tyle i nie chciał bym więcej nikogo na tym forum wyzywać... ale przez kilka osób ostatnio nie można normalnie pisać bo odrazu coś im nie pasuje to forum każdy ma swoje zdanie ale nie musi go na siłe komuś wbijać do głowy....

fanator
14-01-07, 00:47
dagome jak jego predyspozycje przy takim wyglądzie oceniasz na 3+ na 10 to na ile oceniasz swoje śmieszne jak c h u... plecy które masz wąskie jak dziewczynka i rozciągnięty tłów jak gąsienica co ???? teraz się zastanów jeżeli jego oceniłeś na 3+ to mi dałbyś pewnie góra 5 ale to nic ze moje wymiary są idealne dla kulturysty, to nic, twoje kaleckie plecy i upośledzony brzuch to jest 10 na 10:D te parę 9tych miejsc co pozajmowałeś w tej sowjej gminie juz zupełnie ci do bani udeżyło i na moje to twoje predyspozycje są bardzo fatalne w porównaniu (jeżeli faktycznie nie ćwiczył) do wallasa to ty powinieneś go chwalić a nie oceniać na 3 z plusem na 10:P Mogę jeszcze raz powtórzyć że te parę mięsni co masz nie odwrucą uwagi od tego streeta i małpiej ..... :lol:

Dagome
14-01-07, 00:49
Ja nigdzie nie napisałem że je mam... więc nie pierdol.... Nie mam predyspozycji do tego sportu zwyczajnie nie mam ale katuje
ostro daje z siebie wszystko i jakoś idzie idź już lepiej spać... i nie spamuj

[ Dodano: 14-01-2007, 00:50 ]
i nie gmina a powiat

fanator
14-01-07, 01:14
dobra podaje ci leszczu dagome linka do Roberta i powiedz czy to jest leszcz taki jak ty i czy powinienem się słuchać ciebie czy Jego???? on ma rekordy świata,mistrza świata w wielu kategoriach,mistrza polski a nie 9 minejsce na wiosce.To żałosne że nie wiesz kto to jest. Chyba noska za swoją wioche ni wytykasz i słyszysz tyle co buraki z pola śpiewają. Podam ci link bo wiem że jesteś ułomny i nie potrafisz wpisać Robert Szczepański w googlu.Pozdro dla nie ciebie:P