PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna 1250 Olimp.



AnalTerror
15-12-09, 22:20
Siema:)

Zakupiłem ostatnio ową kreatynę. Mianowicie, mam pytanie jak mam ją brać? Czy żeby "rosnąć" muszę ułożyć sobie dietę. Czy przybędzie mi nowa masa bez diety? Jak wspomagac działanie kreatyny? Mam 15 lat, 175 wzrostu i warzę 62 kilo. Chciałbym przy pomocy owego suplementu osiągnąć przyrost rzędu 3 kilo. Dam rade bez diety? Czy 300 kapsułek wystarczy?


Z góry dzięki za odpowiedź.

Sosna91
15-12-09, 22:34
to ile bez diety Ci pójdzie tego nikt nie wie, tak samo jak i z dietą nikt nie przewidzi ale moje zdanie jest takie ze na razie sobie odpóść, niby kreatyna to nic wielkiego ale masz 15lat i wydaje mi się że poczekałbym jeszcze jakiś czas, tak samo z bardzo intensywnymi treningami,

AnalTerror
15-12-09, 22:44
A co bys dla mnie polecał? Wiesz, bez jakiś ekstremalnych diet. Chodzę do szkoły i nie za bardzo mam jak do niej zabrac całę drugie sniadanie, jak np. mintaj i 10ml oliwy z oliwek:P Tą krete mam i na razie nie będę jej brał. Co byś dla mnie polecił? Jestem szczypiorek i musze szybko nabrać masy. Na razie mam do wydania 100zł, ale są święta zawsze coś wpadnie;]

Sosna91
15-12-09, 22:56
szybko sie nie da ;] tzn zależy ile dla kogo oznacza to słowo.

co diety to wcale bym na nia nie naciskał w tym wieku, masz 15lat wiec nie ma sensu według mnie układaj idealnej.

ale fakt jedzenie podstawa wiec staraj się jeśc dużo, kasz, ryży, płatków, jajek, twarogu, tuńczyków,sera, kurczaków .

z suplementów nie wiem jaki masz staz ale pewnie nie wielki wiec tak na prawde szkoda kasy i te 100zł lepiej zostaw sobie,

co do gainerów (jedzenie w proszku) na dobicie kalorii to też nie wiem czy dobry pomysł, w tym wieku mało kto ma dużo masy :) a jak mają to tłuszczową genetycznie, albo gruby kościeć, z rok bym sie jeszcze wstrzymał do jakiiś suplementów.

Symu
15-12-09, 22:58
dużo jedz a 3 kg zrobisz szybko. Plastikowy pojemniczek do szkoly i w nim kurak z ryzem. Wiem że sie da bo dużó ludzi tak robi/robiło.

AnalTerror
18-12-09, 21:49
Mam jeszcze jedno pytanie, czy z Dextrozą moje przyrostu będą znacznie większe? Co daje owy suplement w połączeniu z Kretą? Myślałem o połączeniu tego:

http://www.allegro.pl/item823477900_trec_dextrose_dekstroza_500_gram.htm l
z 1250 olimpu. Czy będzie miało to sens? Aha, sory że jestem namolny, ale mam jeszcze jedno pytanie, ile Dextrozy wystarczy mi na cykl 6 tygodniowy?:D I jak to brać? Jeśli te suple są w jakiś sposób złe prosze o podanie swoich propozycji. Nie będę szczędził SOG-ów;)

Z góry dzięki^^

Giro
18-12-09, 21:57
Dekstroza to cukier dzięki któremu lepiej/szybciej wchłania się kreatyna. Nie kupuj, nie opłaca się.

Symu
18-12-09, 21:58
bo się nei wchłania lepiej:D

Giro
18-12-09, 22:01
No własnie o to chodzi :)

AnalTerror
18-12-09, 22:08
To co byście polecali dołożyć do tego cyklu? 1250 i..?:D

Z góry dzięki!:D

PS: Dextroza nic nie daje?

Giro
18-12-09, 22:31
Może i coś daje, ale mierne efekty. Do kreatyny polecam duuuużo ciepłej michy :) powinno Ci wystarczyć :)

AnalTerror
18-12-09, 22:39
Dużo ciepłej michy?^^ Czyli?;) Nie wiem czy brać krete, bo mam dopiero 15 lat. Jak myślisz dobrze zrobię jak ją skonsumuje?;P Już kupiłem to szkoda żeby się zmarnowała.

Giro
18-12-09, 22:54
15 lat - powinna wystarczyć Ci sama miska żeby rosnąć, na suplementy jeszcze przyjdzie czas. Kreatyna nie zmarnuje sie, bo pewnie ma długa date ważności, poćwicz z pół roku lub rok i dopiero weź.