PDA

Zobacz pełną wersję : Plan na mase



Batop
15-12-09, 13:02
Witam
chciałbym zacząć ćwiczyc takim planem. Moim priorytetem jest masa, a największą uwagę chciałem zwrócic na klatke

A
nogi:
Przysiady ze sztangą na barkach 4x10

klatka:
wyciskanie na ukośnej 3x10

plecy:
podciąganie na drążku podchwytem 3s max
wiosłowanie w opadzie 3x8

barki;
military press 3x10

biceps;
uginanie ze sztangą 3x10

triceps:
pompki w podporze tyłem 3s


B
nogi - nic

klatka:
wyciskanie na poziomej 4x10
rozpiętki 3x10

plecy:
martwy ciąg 4x8

barki:
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x10

biceps:
uginanie na kolanie 3x10

triceps:
uginanie francuskie jednorącz 3x10


proszę o pomoc i radę

Batop
18-12-09, 11:23
odświeżam

1Matt
18-12-09, 11:29
skąd masz ten plan? przypomina mi FBW, ale jakoś mało ćwiczeń na duże partie mięśni.
jak dasz radę więcej ćwiczyć do dołóż parę ćwiczeń, bo na 1-2 ćwiczeniach nie poczujesz pleców czy klatki...;)

michal_f
18-12-09, 15:58
1Matt to jest fbw i co trening trenujesz kazda partie miesni wiec nie moze byc taki bardzo objetosciowy. Tu masz tabelkie i jest wypisane ile ma byc seri itp


http://img38.imageshack.us/img38/2528/splifbw.jpg

Batop
19-12-09, 22:05
skąd masz ten plan? przypomina mi FBW, ale jakoś mało ćwiczeń na duże partie mięśni.
jak dasz radę więcej ćwiczyć do dołóż parę ćwiczeń, bo na 1-2 ćwiczeniach nie poczujesz pleców czy klatki...;)

plan sam złożyłem
jakby to zsumować to w tygodniu bede robił więcej albo tyle samo ćwiczeń co w splicie. A nie moge za bardzo dokładać bo trening bedzie za długi.

Micek185
19-12-09, 23:05
zamiast pompek na triceps bym dał wyciskanie wąsko na płaskiej najlepsze na mase tricka
nie masz nic na dwugłowe uda,więc bynajmniej daj prase lezac na brzuchu
gdzie łydki?wpleć gdzieś w te dwa treningi po dwie serie po 50powt
a na biceps zamiast uginania o kolano wrzucił bym młotki

Ile razy w tyg cwiczysz tym splitem?Dietka jest?

Batop
20-12-09, 16:08
Ile razy w tyg cwiczysz tym splitem?Dietka jest?
jakbyś był łaskaw zauważyć to nie jest split.
Bede ćwiczył nim 3 razy w tygodniu : wtorek, czwartek, sobota z dietka to tak średnio, ale staram sie jeść 4-5 razy dziennie - chleb zbozowy nie pszenny , zamiast ziemniaków kasza gryczana i ryż brązowy na więcej nie moge sobie pozwolić....

Micek185
20-12-09, 18:07
dorzuc chociaz jeden posiłek miesny dziennie jakiegos kurczaka wołowinke bo w ten sposób nie masz najbardziej wartościowego białka czyli zwierzęcego,napewno nie jest tak źle że nie dasz rady wszamać jakiegos schabowego

Batop
21-12-09, 22:27
mniejsza z tą dietą....
to moze do planu B dołoże uginanie na dwugłowy i zamiast pompek dam wyciskanie wąsko, byłoby lepiej

Micek185
22-12-09, 00:46
jesli chcesz urosnać to bez biety nie ruszysz to podstawa a jesli slepo wierzysz w to ze sam trening zrobi z ciebie wielkiego chama to po dwóch trzech latach zobaczysz stare zdjęcia i zauważysz że oprócz twardszego zarostu nic sie nie zmieniłes.

Batop
23-12-09, 23:02
mam świadomość że dieta jest bardzo ważna, i staram się jeść dobrze, białko węglowodany te sprawy, ale tu jest dział trening i chciałem się skupić na ćwiczeniach

Thunderbreaker
02-01-10, 14:16
Ćwicz splitem. Na naszym forum jest kila takich przykładowych treningów

Giro
02-01-10, 14:18
thunderbreaker ... chcesz Soga ? ?