PDA

Zobacz pełną wersję : Czy chciałbyś kupić koszulkę z logiem e-kulturystyka.info?



Fehu
13-12-09, 20:26
Ankieta...
Czy chciałbyś kupić koszulkę e-kulturystyka.info?

Jest to tylko wstępne zapytanie, cena wygląd jeszcze nie znane...

Aponax
14-12-09, 12:01
ja odpowiem szczerze bez tam zadnych sciemnien ze kupie aby sie podlizac czy cos tam :]. Nie , wole kupic piers z kuraka :].

funte
14-12-09, 14:14
Nikt przecież nie mówi, że kupując koszulke podliżesz się. Kupuje kto chce. Nikt nikogo nie zmusza do tego.

Aponax
14-12-09, 14:20
funte , nosz kurwa co to jest za kraj i co za ludzie ... JEST TEMAT ? JEST WIEC MOGE SIE WYPOWIEDZIEC co o tym mysle , a tym bardziej jest ankieta wiec mysle ze jezeli dam glos negatywny to wypada "usprawiedliwic" sie dlaczego dalem taki a nie inny

D3
14-12-09, 14:25
Aponax Ty się boisz, że po prostu "nie wejdziesz" w tę koszulkę, bo już za duży jesteś. :twisted:

Fehu
14-12-09, 14:27
ja odpowiem szczerze bez tam zadnych sciemnien ze kupie aby sie podlizac czy cos tam :]. Nie , wole kupic piers z kuraka :].

Sog za szczerość bo o to w tym chodzi..
jak najbardziej możesz uzasadniać swoje zdanie i pisać w tym temacie...

funte
14-12-09, 14:32
funte , nosz kurwa co to jest za kraj i co za ludzie ... JEST TEMAT ? JEST WIEC MOGE SIE WYPOWIEDZIEC co o tym mysle , a tym bardziej jest ankieta wiec mysle ze jezeli dam glos negatywny to wypada "usprawiedliwic" sie dlaczego dalem taki a nie inny

A mówie że nie możesz? Ja też wyraziłem swoje zdanie. Wiec nie wiem czemu te nerwy.

galanter
18-12-09, 21:51
ja też chetnie kupie:) dajcie znać jak już bedzie jakiś konkret w tej sprawie pozdro!!!

wujek.maciek
18-12-09, 22:22
ja tez nie kupie. a dlaczego?

1. bo nikt mnie nie lubi na tym forum ;)
2. wysylka wynioslaby pewnie wiecej niz sama koszulka
3. na silke nie oplaca sie "bajerow", tylko cos taniego z targu czy z jakiegos penneys'a, a poza silka chodze w garniaku, albo szlafroku... moze to glupie, ale jak koszulka bedzie do dupy, to jej nie kupie (bo jest do dupy), a jak bedzie fajna, to jej nie kupie, bo bedzie mi jej szkoda (np. styrac na treningu)

chociaz w sumie, to dobry pomysl, a dobry pomysl nie jest zly!

pozdro

Hermann
18-12-09, 22:42
Co do 1 punktu to nie całkiem sie zgadzam.

wujek.maciek
18-12-09, 22:48
to taki zarcik, hermann ;)

a tak serio, to musialbym zobaczyc gotowy projekt, a najlepiej jak sie prezentuje na kims i wtedy sie zastanowie

pozdro