PDA

Zobacz pełną wersję : Jak Uzuskać dobry efekt w 4 lata.



T.Kowalczyk
13-12-09, 12:41
Tak szczerze powiedziawszy jest to trudne wysiłek na siłowni a najważnie to mieć dobrego trenera i rozpiske treningów np. PONIEDZIAŁEK-Biceps,Klatka,Triceps.:neutral: Noi teraz jak rozplanować ten trening żeby było widać efekty noi własnie na ten temat niemam nic do powiedzenia:silenced: Może wy coś wiecie na ten temat jeśli wiecie to piszcie.

puma007
13-12-09, 12:48
ale co to ma byc za temat efekt w 4 lata,o co ci dokladnie chodzi

T.Kowalczyk
13-12-09, 12:53
Może coś wpodobie do najmana tylko żeby kaloryfer był

puma007
13-12-09, 12:57
Może coś wpodobie do najmana tylko żeby kaloryfer był

??????????????????????????????

T.Kowalczyk
13-12-09, 13:00
Chodzi mi oto żebym w lato mial co na plaży pokazać np.Biceps,Kaloryfer,Kołnierz i Triceps

puma007
13-12-09, 13:08
No to odrazu przechodz do sedna sprawy a nie w podchody sie bawisz,co do najmana to wgl nic nie mow bo szalu jego muskulatura bys nie zrobil na plazy xDzreszta sam temat"efekt w 4 lata" to co ty masz lato dopiero za 4 lata hahpodaj wymiary,staz wiek diete co brales itd,b

T.Kowalczyk
13-12-09, 13:15
Wiek 20 lat Dieta przewaznie białko nigdy nie bralem sterydów bo podobno od tego ptaszek sie kurczy no przez dwa lata chodziłem na siłownie przeważnie na atlasiku i na ławce

puma007
13-12-09, 13:27
Wiek 20 lat Dieta przewaznie białko nigdy nie bralem sterydów bo podobno od tego ptaszek sie kurczy no przez dwa lata chodziłem na siłownie przeważnie na atlasiku i na ławce

no wiec popierwsze ulurz DIETE,bo odzywka bialkowa to nie dieta a uzupelnienie jej,po drugie ptaszek ci sie nie zmiejszy po sterydach,po trzecie musisz zmienic system treningow i cwiczyc jak narazie 3 dniowym planem na kazda partie miesnia

slim shady
13-12-09, 13:39
czemu koniecznie 3 dniowy ?

dietę musisz ułożyć, i trening logicznie rozplanować, możesz lecieć splitem, ułożyć logicznie plan pod siebie i co jakiś czas wprowadzać drobne zmiany żeby mięsnie były w szoku

T.Kowalczyk
13-12-09, 14:07
No dobra tylko ja nie wiem jak ulozyć plan może mi pomożecie

T.Kowalczyk
13-12-09, 14:10
I czy przypakóje w te cztery lata.

alder
13-12-09, 14:37
chopie jak zaczniesz dziś, to przytyrasz bez koksu do wakacji, zakładając, że dasz z siebie max. a w 4 lata, to będziesz wyglądać git. nawet jeśli jesteś chudzina i ciężko to przytyć to możesz to zmienić. tylko musisz chcieć a chcieć to za mało. trza jeszcze robić. trening i dietę ułóż sam, wrzuć nam i chłopaki sprawdzą. hejo

T.Kowalczyk
13-12-09, 21:30
No dobra to może doradzicie mi gdzie kupic tani i dobry sprzęt do ćwiczeń bo chodzenie na śiłownie kosztuje.

GhosT
13-12-09, 21:35
http://www.marbo-sport.pl/

Dodatkowo obowiązuje zniżka dla użytkowników forum, polecam.

A jak nie to na all.pl poszukaj :)

mtm
13-12-09, 21:35
No dobra to może doradzicie mi gdzie kupic tani i dobry sprzęt do ćwiczeń bo chodzenie na śiłownie kosztuje.

ciężaru poszukaj w okolicy , popytaj po kolegach .

dobry sprzęt i solidna jakość to ;
- http://www.marbo-sport.pl/

pogadaj ze sprzedawcą z naszego forum , powiedz co chcesz itp .
On najlepiej ci doradzi i włączy przysługujący rabat .

T.Kowalczyk
13-12-09, 21:39
Dzięki za wszystko chłopaki.