PDA

Zobacz pełną wersję : Metka czy deka ??



vip365
12-12-09, 21:30
Witam mam pytanie co byście bardziej polecili deke czy mete moi wiek to 17 lat masa 70 kg staz pol roku i proszę abyście mi pisali ze jestem za młody lub coś w tym stylu tylko proszę aby sie wypowiedzieli ludzie którzy maja pojecie i doradzili mi co by było tym "Mniejszym złem"

blood in blood out
12-12-09, 21:33
Ja widzę tylko jedno wyjście- BAN

Pero
12-12-09, 21:38
Jak już byś się uparł to lepiej metke, ale masz bardzo mały staż, spróbuj na razie z kreatyną mono, potem jakieś stacki, to też ci da fajne efekty z dobrą dietą i to bez żadnych efektów ubocznych.

Daren543
12-12-09, 21:42
Pero ma rację masz 17 lat nie masz jeszcze ustabilizowanej gospodarki hormonalnej ! Nie rób sobie bajzlu w organizmie , spróbuj najpierw suplementów też dają dobre efekty i bez skutków ubocznych , naprawdę nie warto się za anabole brać :O)

hans1237
13-12-09, 01:16
Jak już byś się uparł to lepiej metke,


Pero po co to piszesz?to jest słowna przepustka do metki w głowie młodego,poradziłes juz na początku wypowiedzi.

Dominick
13-12-09, 01:36
poczytaj o tradziku ktory moze zrobic z ciebie bestie w doslownym tego slowa znaczeniu.. lysieniu... pomysl moze juz nigdy nie wyrosna ci wlosy... i gino.. to mnie demotywuje w koksach najbardziej

vold
13-12-09, 09:03
Witam mam pytanie co byście bardziej polecili deke czy mete moi wiek to 17 lat masa 70 kg staz pol roku i proszę abyście mi pisali ze jestem za młody lub coś w tym stylu tylko proszę aby sie wypowiedzieli ludzie którzy maja pojecie i doradzili mi co by było tym "Mniejszym złem"

Nie kwalifikujesz się do żadnego z tych środków!

DIABEŁ
13-12-09, 10:16
vip 365 W tym wiemu to zaden koks niejest mniejszym złem. Co byś niewzioł i tak sobie zaszkodzisz zaburzysz gospodarke hormonalną itp itd. A wogule to jesteś zamłody za mały masz staż bo wątpie że w ciągu pół roku wykorzystałeś moc jaką daja suple i zasoby Twojego młodego organizmu. Ale i tak weżmiesz tą mete czy co tam będziesz chciał i będziesz psuł opinie ludzim którzy biąrą saa z głową.