PDA

Zobacz pełną wersję : Monster Mass



matssik
12-12-09, 17:10
Witam! Kupilem sobie dzisiaj Monter Mass i mam pare pytan gosciu w sklepie mi mowil ze trzeba przed tym pocwiczyc troche i dopiero to brac...Wiec pytania sa nastepujace
1.Sa skutki uboczne po tym (mam 15 lat)
2.Mam brac 4 miarki ale ile wody nalac ??
3.Ile czasu mam cwiczyc przed braniem tego i czy po wzieciu tez mam cwiczyc ?

know1126
12-12-09, 17:17
Monster mass to gainer, tak jak i inne takie nie jest to cud srodek na sile mase zezbe czy cokolwiek przeciez. to jest jedzenie w proszku, tym zastepujesz normalne jedzenie-ale bez przesady , tzn nie mozesz jesc caly dzien tego , tydzien, miesiac... uzupelniasz tym tylko skladniki ktorych nie mozesz przyswoic z normalnego jedzenia. chyba ze wiesz o tym. skutkow ubocznych to w sumie nie wiem jakie sa, jak sie przesadzi to Cie zalej tluszcz , ale jak cwiczys to nie poinien. no o jest to chemia, wiec takie skutki jak po piciu napojow gazowanych etc, teraz nic a za pare lat kto wie:) wody ja daje zawsze tak by mi sie dobrze mieszalo,na oko. nie powinno sie spozywac zaraz przed treningiem bo bedize w brzuchu chlapac, tylko 1,5 godz przed, 2... no i po-od razu po-tak. ale to tylko uzupelnienie. jedz po prostu dobrze, duzo ryzu,makaronow, kasze, mieso chude, ryby bedzie tez ok.

ErWeider
12-12-09, 17:32
tak jak przedmowca, mozesz szamac to smialo i nie zapomnij o diecie(dieta to klucz odo sukcesu). ;)

mtm
12-12-09, 18:25
1.Sa skutki uboczne po tym (mam 15 lat)


jeśli już będą to gazy ,a tak jak piszą u góry skutki moze wyjdą może nie za pare lat .



2.Mam brac 4 miarki ale ile wody nalac ??
3.Ile czasu mam cwiczyc przed braniem tego i czy po wzieciu tez mam cwiczyc ?


4 miarki to ok. 260 g. więc zaleca sie opcjonalnie 500 ml.wody
jeśli z wodą nie będzie smakować to zrób np.
60 % wody , 40% mleka 0.5

sheka walnij odrazu po treningu lub max. 20 minut po ;
pamiętaj że to tylko "dodatek" do diety , i bez niej szkoda pieniędzy na suple .

MolderDist
12-12-09, 20:47
Poprostu brawo dla każdego kto wpieprza na raz 260 g gainera i większe brawa dla kogoś kto tak doradza...

Dracoo
12-12-09, 22:45
Z tego co mi wiadomo to na jedną porcje Gainera powinno się brać 50-70g zależnie od zapotrzebowania/masy....