PDA

Zobacz pełną wersję : Slodki zapach moczu



Bull2
12-12-09, 17:04
pogoglowalem sobie na ten temat i jedyne co znalazlem ze slodki zapach moczu oznacza slodki zapach testosteronu w moczu . Zapach hmm ciezko okreslic, jakies landrynki wanilia cos takiego . Występuje czasami i nie zaobserwowalem jakos czego to skutkiem jest. Jezeli to ta sprawa tescia to co to moze oznaczac ? a jak nie tesc to co to moze byc ? a i od kilku lat to juz mam .

mtm
12-12-09, 17:20
jeśli jest słodki to rozrabiaj z wodą ; to dobre podczas treningu .

Aponax
12-12-09, 19:40
jeśli jest słodki to rozrabiaj z wodą ; to dobre podczas treningu .

i w tym momencie ze debilny post powinnienes dostac osta.... pisze do moderatora tego dzialu o nagrodzenie takich postow .

pan.wiesiu
12-12-09, 19:55
a duzo slodyczy/slodkiego/ slodkich owocow jesz?

fallenursus
12-12-09, 20:02
a duzo slodyczy/slodkiego/ slodkich owocow jesz?

Zalezy co jesz I ile witamin I mineralow zostaje wydzielanych

pan.wiesiu
12-12-09, 20:09
Zalezy co jesz I ile witamin I mineralow zostaje wydzielanych

dokladnie, tutaj kluczem do odp. na to pytanie bedzie wlasnie dieta/suplementacja. b. dobrze, ze zwracasz uwage na mocz. moze on sporo powiedziec o procesach metabolicznych organizmu - trzeba sie obserwowac i kontrolowac (ale tez bez przesady)

drobne sprostowanie: w przypadku moczu mowimy o wydalaniu (pozbywaniu sie np toksyn), nie wydzielaniu, ktore istnieje w jakims celu np termoregulacyjnym)

pozdrawiam

Foster
12-12-09, 20:56
a jak to sprawdzac czy jest słodki ???

slim shady
12-12-09, 21:13
a jak to sprawdzac czy jest słodki ???
nie skomentuje ...

wszystko zależy od tego co jesz, tak jak ocenia się tryb życia człowieka po odchodach

Jesteś tym co jesz

Bull2
13-12-09, 00:54
dzisiaj caly dzien prawie byl ten zapach , a zjadłem 2 banany i 2 żelki , a wczoraj wogle nic slodkiego. Jedyny napoj to woda

GhosT
13-12-09, 10:43
Szybka notka z gazeta.pl

"Słodki, owocowy zapach występuje w niekontrolowanej cukrzycy..."
"Mocz pachnący jak syrop klonowy może wskazywać na pewna mutacje genetyczną..."

Być może to widziałeś, ale warto sobie pomagać :whistle:

fallenursus
13-12-09, 17:45
"Mocz pachnący jak syrop klonowy może wskazywać na pewna mutacje genetyczną..."

:
yebani kanadole chca przejac swiat!

nimaco
13-12-09, 17:55
A my to szamanami jesteśmy niby ?
Weź próbke do badania i wszystko będzie jasne.

Bull2
13-12-09, 20:35
Chodzi wlasnie o to ze nic nie wykazuje

nimaco
13-12-09, 20:43
jak nie to nie białkomocz, bo chyba tylko to pasuje do Twojego opisu. Nie masz sie co martwić.

pey
13-12-09, 22:16
A ja Ci proponuje badania krwi pod kątem cukrzycy.

Bierzesz może profilaktycznie jakieś witaminy? Pijasz jakieś soki z marketów?

fallenursus
13-12-09, 22:46
i zasadnicze pytanie, ile wody pijesz dziennie i czy jak sikasz to za kazdym razem masz ten ''zapach'', a jak z kolorem?

Bull2
13-12-09, 22:49
białkomocz - ciezkie choroby nerek, no nic nie nery nie bolą ani nic . Cukier jak badalem zawsze byl ok . Tydzien temu nawet sobie zmierzylem to ~100. Czasem pije ale nie w duzych ilosciach, kubek, 2max

fallenursus
13-12-09, 22:53
Czasem pije ale nie w duzych ilosciach, kubek, 2max
nierozumiem? 2 kubki wody? walisz w chooya? nie licz wszystkich plynow.sama woda.ile? i czy za kazdym razem jak sikasz to masz taki sam zapach.? chodzisz na silownie, uprawiasz jakies sporty, czy tylko lezysz na kanapie i stukasz na laptopie?


jak na moj rozum stary to ty zacznij pic wode to ci szczyny przestana robic metlik w glowie.

Bull2
13-12-09, 22:59
nie czytasz dobrze, napisalem ze kubek albo 2 SOKU dziennie takto to po butelce wody wlewam w siebie. No i herbatka z rana . Takie w siebie plyny wale. A zapomniaolem, szczypie mnie przy sikaniu czasem, tez nie wyczułem jaki tego skutek . A sporty uprawiam

pey
13-12-09, 23:10
nie czytasz dobrze, napisalem ze kubek albo 2 SOKU dziennie takto to po butelce wody wlewam w siebie. No i herbatka z rana . Takie w siebie plyny wale. A zapomniaolem, szczypie mnie przy sikaniu czasem, tez nie wyczułem jaki tego skutek . A sporty uprawiam

Zrezygnuj z soków. Pij teraz samą wodę i obserwuj. Woda bez gazu.

Poszukaj o tym "szczypaniu" na jakiś medycznych forach bo to czasem może być śmieszny powód.

Bull2
13-12-09, 23:13
nie zauwazylem wczenisjeszego postu. Kolor albo bialy albo zolty. woda 1.5l

fallenursus
14-12-09, 00:12
smialo pij wode przynajniej 2x tyle, ja jak nic nie biore to 4l, inaczej sie zle czuje.
48hrs powinno sie polepszyc. daj znac.

Aponax
14-12-09, 15:34
nie znam sie za bardzo , ale moze to tez byc przeziebiony pecherz -jezeli cie szczypie :]. Moze jakies tabletki ziolowe czy cos ??

Bull2
14-12-09, 16:46
hmmm na mrginesie to juz ze 3 latka sie wlecze za mną :)))))

p.s i zadne furaginy, paliny nic nie dały + pecherze itp zdrowe nerki itp. ogolnie all zdrowe