PDA

Zobacz pełną wersję : Rangi - mała zmiana !



michal_f
10-12-09, 19:44
Mam taki pomysl co do zmiany przyznawania rang. Mowilem o ty adminowi i kazal napisac tutaj :) Jak wiemy otrzymujemy je gdy osiagniemy pewna liczbe postow. Jest to troche niedopracowane bo gosc moze nabic posty w Hydeparku bawiac sie w temacie " Zabawa" itp. I nagle staje sie Ekspertem :lol:
Zauwazylem ten blad gdy okazalo sie ze mam range Doradca. Jestem na forum od pewnego czasu i posty nabilem skrobiac tam cos od czasu do czasu :)
Czesto pytalem, czesto udzielalem sezonowcom błahych odpowiedzi i tu nagle Doradca. Dajcie spokoj :lol:
Jest taka mozliwosc ze ktos bedzie co chwile pytal i takze dostanie range np Ekspert gdy nabije pewna ilosc postow.
Troche to dziwne.
Moze rangi bylyby przyznawane od ilosci sogow ? Tylko ze zacznie sie proszenie o sogi itp a to jest zenujace. Ale chyba byloby lepsze niz od ilosci postow. Albo niech ktos wystawia rangi gdy widzi ze ktos sie zna itp.
Moze macie jakies inne pomysly to piszcie. Pozdrawiam

Sosna91
10-12-09, 19:53
ja to w ogóle nawet na ten napis nie patrze pod nickiem bo mała czcionką jest.

michal_f
10-12-09, 19:54
ale jednak jest i nie zawsze jest adekwatny do kogos wiedzy :)

Fehu
10-12-09, 20:01
Wiesz z sog-ami to też zła droga. Bo możesz wkleić artykuł nie swój i nałapać sogów, albo ciekawy filmik w HP i też Sogi- lecą

Moim zdaniem zmiany nie są potrzebne ewentualnie powinny istnieć dodatkowe rangi za zasługi przyznawane indywidualnie

michal_f
10-12-09, 20:03
Wiec moze ustalic kogos kto bedzie ustalał rangi na userow wg ich wiedzy ?
Jak pomysl sie nie podoba to niech zostanie tak jak jest ale niech sie wiecej osob wypowie.

kubaCK
10-12-09, 20:07
nikt nie zwraca uwagi na takie szczegoly ja moge byc pomywaczem....

Fehu
10-12-09, 20:08
Ową funkcje nalepiej spełniali by moderatorzy danych działów, ale niestety nie mamy takich możliwości technicznych

YoDa
10-12-09, 20:17
To może pozbyć się rang i zrobić jakąś listę czy coś w tym stylu, sprawdzanie każdego użytkownika mogło by być wkurzające i nudne.

D3
10-12-09, 20:40
nikt nie zwraca uwagi na takie szczegoly ja moge byc pomywaczem....

Jestem ZA! :twisted:

Giro
10-12-09, 20:41
Wiesz z sog-ami to też zła droga. Bo możesz wkleić artykuł nie swój i nałapać sogów, albo ciekawy filmik w HP i też Sogi- lecą

Moim zdaniem zmiany nie są potrzebne ewentualnie powinny istnieć dodatkowe rangi za zasługi przyznawane indywidualnie

I tu się zgodze !! Rangi powinny zależeć od posiadanej wiedzy, i od treści merytorycznej zawartej w postach.

slim shady
10-12-09, 21:08
można zrobić coś takiego że w zależności od wiedzy będą przyznawane bo to widać goły okiem kto się zna a kto tu tylko spamuje

chciałbym taką opcje żebym mógł sam sobie napis zmienić :P

tm7
11-12-09, 00:26
jak dla mnie to te napisy oznaczają kto jest w jakikolwiek sposób aktywny na forum, tak jak slim napisał jak ktoś coś chce się dowiedzieć to i tak wie do kogo się zgłosić a nie szuka osoby która ma expert napisane pod nickiem

michal_f
11-12-09, 14:18
można zrobić coś takiego że w zależności od wiedzy będą przyznawane bo to widać goły okiem kto się zna a kto tu tylko spamuje


good idea :lol:

Giro
11-12-09, 16:03
można zrobić coś takiego że w zależności od wiedzy będą przyznawane bo to widać goły okiem kto się zna a kto tu tylko spamuje

chciałbym taką opcje żebym mógł sam sobie napis zmienić :P

Slim dobrze prawi, polać kielicha ! ! ! ! !

Hermann
11-12-09, 16:12
Popieram Miska .Już wcześniej zauważylem że doradcami mogą zostac durnie mające dużą ilośc postów. Załóżmy że dwóch jełopów zakłada konto na forum. Zaczynają gadać między sobą wezmą udział w skojarzeniach opowiedza dowcipy i po tygodniu są expertami. Wchodzi na forum trzeci zielony jełop i dwaj jałopy experci doradzają mu. Jeżeli doradzą mu np w dopingu i zielony jełop posłucha skutki jakie będą każdy wie. Należy natychmiast to zmienić.

burn
11-12-09, 17:27
Jeżeli ktoś patrzy tylko na podpis pod nickiem (czytając odpowiedzi użytkowników forum, doradzając się, itd.) i sugeruje się tylko rangą, to też jest jełop :)

michal_f
11-12-09, 17:55
Zatem czekamy na opinie adminow na ten temat.
Wczesniejsza akcja ze zmiana modow sie udala, moze ta tez wejdzie w zycie :smile:

tm7
12-12-09, 22:07
ale macie problemy