PDA

Zobacz pełną wersję : kilogramy na brzuszku



qador
12-01-07, 17:56
w jaki sposob pozbyc sie brzuszka z tłuszczyku.prosze o porade

murawa16
12-01-07, 18:13
Wiesz najlepsze na brzuch jest szostka Weidera tylko wymaga duzo pracy.Mozesz ja znalezc na forum.Milej pracy nad brzuchem

qador
12-01-07, 18:15
a mozna sie dowiedziec cos blizen a temat twj szostki Weidera i gdzie to znalesc

murawa16
12-01-07, 19:47
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=87 prosze bardzo tu znajdziesz informacje na ten temat pomogle daj soga

Juzek90
12-01-07, 20:10
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=87 prosze bardzo tu znajdziesz informacje na ten temat pomogle daj soga
hehe :P
nie wymusze sie sogów ;p

murawa16
12-01-07, 20:20
ok sorki wystarczy ze mam w podpisie ale zainteresowalem sie ta sprawa jako pierwszy i mam nadzieje ze pomoglem wiec czemu mialbym nie dostac soga ale spoko

krzychuool
12-01-07, 20:23
zainteresowalem sie ta sprawa jako pierwszy i mam nadzieje ze pomoglem wiec czemu mialbym nie dostac soga
hehe niestety to ja byłem pierwszy: http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=2717
ale o soga się nie domagałem.

murawa16
12-01-07, 20:37
sorki nie wiedzialem o tamtym poscie.A co wy tak sie na mnie uwziliscie zazdroscicie tego soga czy co??!!moja sprawa

CreativePL
12-01-07, 21:22
o ja wezcie sie pobijcie o glupie liczby jak cchecie ja moge wam dac tego soga ulzy wam?

co do a6w to nie masz jej co nawet zaczynac bo nie dasz rady zaczni wykonywac cwiczenia areobowe i cwiczenia na brzuch wszelkiego rodzaju.

btw. to juz chyba 6 post gdy ktos pyta sie o brzuch i widze reakcje userow (cwicz a6w) sorka po...chu** to polecacie jezeli widac ze koles sobie nie da rady?i jeszcze prosicie o to za sogi zalsone :roll:

krzychuool
12-01-07, 22:49
A co wy tak sie na mnie uwziliscie zazdroscicie tego soga czy co??!!moja sprawa :roll: stary czy ja coś napisałem żebyś mógł tak pomyśleć? eh :mad:


co do a6w to nie masz jej co nawet zaczynac bo nie dasz radywg mnie jak ktoś nie dotrwa do końca to i tak będzie miał dobre efekty, dlatego polecam a6w nawet początkującym. A w ogóle to jak komuś BARDZO zależy to dotrwa do końca :!: .

Dagome
12-01-07, 23:55
zauważyłem że Ci co mają dużo sogów (kilka procent z nich) to nie mają zadnej tak naprawde wiedzy praktycznej i piszą tylko to co napisał już ktoś wcześniej gdzieś... żałosne

CreativePL
13-01-07, 01:50
nie wiem czy to jakas aluzja do mnie? ale je nie pisz ei nie powtarzam tego co inni (cwicz a6w jest zajebis** chociaz nigdy nie cwiczyles na brzuch) Ludzi no kur** jezlei ktos nei cwiczyl na brzuch to ma problem z 20 brzuszkami a wy wyezdzacie z areobiczna :!: czysta matematyka
gdy robimy jzu ostatnie dni musimy pracowac jak maszyna. Na kazdym cwiczeniu trzeba sie skupic i tak

1. Pierwsze cwiczenie na kazda noge zatrzymujemy sie na 3s czyli 24powtorzenia trwaja 432s

2. drugie cwiczenie 216s

3.cw 432s

4.cw 216s

5.cw - ok 100s

6cw 216s


Jak to podliczymy wszytko wychodzi powyzej 25minut a gdze przerwy? jak sie zmiescic trzeba naprawde miec juz jakos wycwiczony brzuch. Przypominam ze trening nei powinien przekraczac 25minut... gdy czlowiek nie cwiczacy na brzuch ma porblemy z jakas rozgrzewka (20 brzuszkow) to jak mozna sie zabierac za cos fizycznie nie mozilwe? :roll:

murawa16
13-01-07, 08:32
Moze i creative masz racje ze nie da rady ale to on sam powinien sprobowac i powiedziec ze nie daje rady to wtedy cos innego sie wymysli.

CreativePL
13-01-07, 10:41
dobra nie bede tego komentowal bo nie mam sily...jak by nie mogl zaczac robic normalnych cwiczen na brzuch.. moze niech odrazu zacznie wpiepr** 10 odrzywek itd... a moze s ajakeis sterydy na schudniecie?

Eh..nie mam sily :/

krzychuool
13-01-07, 12:27
CreativePL, wiem o co ci chodzi, ale wg mnie może spróbować, zapewne nie ukończy tego treningu ale jak będzie go ćwiczył przez tydzień,dwa to będzie dobry wynik. Ja nigdy nie miałem takiego brzucha także nie wiem ile on ma siły, ale w moim przypadku za 1 razem doszedłem do ponad połowy a6w i skończyłem bo za długo trwały treningi. A nie dlatego że był za ciężki :!:

murawa16
13-01-07, 12:37
krzychuool ma takie samo zdanie jak i ja wiec craetive zostales przeglosowany heheh.Nie ale ja mysle tak ja krzychu

CreativePL
13-01-07, 12:40
jak on da rade przez 3 dni to bedzie sukces... nie mam sil do was:/ naprawde :/

to tak samo kazac nowemu robic plan na mase bez ogolnorozwojowki :roll:

Prezydent_1c
28-01-07, 13:57
CreativePL, ma troche racji .... ale zawsze warto spróbować ... może go to zmotywuje bo zobaczy ze nie da rady wkurwi sie i za jedną z kolejnych prób mu się uda ;)

Robalo
31-01-07, 16:08
Ja wam powiem że też jestem nowy, i też mialem dużo kilogramów na brzuchu, zaczełem robic a6w byłem już w 20 dniu ale załapałem ciężką chorobe,i musiałem przerwać , teraz jeszcze sie troche lecze ale efekty widać może słabe ale widać. Jak będę już wpełni zdorwy to zaczne od nowa i mam małe pytanie czy zaczynać wszystko od nowa od pierwszego dnia czy juz troche trudniej ???