PDA

Zobacz pełną wersję : brzuszek



qador
12-01-07, 17:53
w jaki sposob mozna pozbyc sie tluszczyku na brzuszku i zbednych kilogramow w faceta 30 letniego.

krzychuool
12-01-07, 18:07
Możesz sobie kupić "termo speed extreme" na pewno pomoże Ci w spaleniu tego tłuszczu. Oczywiście sam spalacz nic nie da, musisz wziąć się za siebie i ostro ćwiczyć :mrgreen: . Głównie chodzi mi o aeroby tj. jakieś biegi, rower(może być stacjonarny), basen 1 lub 2 razy w tygodniu. Oczywiście nie muszę mówić o tym żebyś unikał cukierków i wyrobów czekoladowych, browara też możesz ograniczyć. Acha i jeszcze polecam trening Aerobicznej "szóstki" Weidera: http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=87

qador
12-01-07, 18:13
dzieki za porade czyramem o tym suplemencie ale niewiem jak bedzie dzialal.chyba musze sprobawac dzieki.

krzychuool
12-01-07, 18:18
opinie forumowiczów na temat tego spalacza są bardzo pozytywne.

mika
17-02-07, 17:03
Próbowałam i polecam. :wink:
Pozdrawiam

MrOlimpia
31-03-07, 17:32
spalić tłuszcz możesz np jeżdząc na rowerze taka ładna pogoda się robi możesz robić róznego rodzaju brzuszki sa pokazane w dziale trening temat ( atlas ćwiczen)
po co odrazu brać suple
____________
pozdro :???:

reman
03-04-07, 22:07
TSE +treningi aeorobowe+a6w powinno pomoc jak sie przylozysz:)

johny
04-05-07, 20:15
nieeeeeeeeeeeeeeee no nie tat po pierwsze jezeli jest otyly czy chce spalic tluszczyk to nie sadze zeby zrobil a6w lepiej sobie sprobowac ABS jest rownie dobry a nie daje tak w tylek po za tym rowerek nic nieda,aeroby tak ale np bieganie (sam biegam,cwicze na rzezbe weic wiem jakie jest efektywnq) do tego plywanie jak najbardziej sprawi ze ebdziesz mial jakis ksztalt w miare,ale biegi najlepsze ;p co do thermo speed nie stosowalem ale z tego co czytalem jest zaje****** moze tez sobi esprobuje ;p

HuGsoN
24-06-07, 22:33
Ja mam również takowy problem ( brzuszek ).
Od jutra zaczynam trening siłowy + A6W + trochę biegania, karate i siłowni.
Do tego zakupiłem fat killera treca i l- karnityne+ green tea, również treca.
Co do fat killera, również słyszałem, że jest dobry, ale jestem nieco za młody ( 16 lat ) jak na taki poważny suplement.

Szczegóły mojego treningu znajdziesz w dziale o suplementach.
Następnie temat " chcę schudnąć, suple Treca "
Pozdrawiam. Myślę, że Ci się to przyda.

snajper88
25-06-07, 16:24
johny, co do Thermo speed extreme z Olimpu to wlasnie go biore (i bralem tez rok temu 60 tabsow, teraz bralem pozostale 30) moze i cos pomoze, ale tego wogole nie czuc. Jak dla mnie jest to spalacz na pierwszy raz i wiecej juz nigdy.

HuGsoN
25-06-07, 22:07
W moim poście wyżej pomyłka.
Co do thermo speeda, nie do fat killera.
Pozdro

oSiŁeK_sNd
27-06-07, 15:48
hehe a ja myslalem ze zadko kto ma ten problem...a tu sie okazuje ze samar to normalka ^^ tez spoboje tego TSE skoro tak chwalicie ale to juz po wakacjach.pozdro